Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.12.2004, 17:18   #1
Posłany
BA/\//\/ED
 
Avatar użytkownika Posłany
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
Posłany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Gdzie jest Nero Burning ROM?

Witam!

Ale sie wkurzyłem - już drugi dzień robię film a jak go chce wypalić nie mam jak :/ Próbowałem wypalać programem wbudowanym w TMPGEnc DVDAuthor ale płyta poszła :/ A mam oryginalne NERO OEM SUITE. Ale tutaj albo NIE MA Nero Burning ROM albo nie mogę go znaleźć. Bo muszę wypalić "ręcznie" katalogi AUDIO_TS i VIDEO_TS w formacie DVD-Video... A tutaj są tylko jakieś głupie graficzne kreatory i się nie da :/
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall...
Posłany jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.12.2004, 17:23   #2
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Nero deflautowo instaluje się w katalogu:

C:\Program Files\Ahead\Nero\nero.exe

Poszukaj też przez wyszukiwarkę plików pliku nero.exe
Możliwe, że masz nero express - teraz bardzo popularne jest, prawie wszyscy producenci palarek je dodają...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2004, 17:31   #3
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ściagnij se z www.ahead.de i poszukaj słodyczy w cukrowni
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2004, 17:45   #4
Posłany
BA/\//\/ED
 
Avatar użytkownika Posłany
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: w domu
Posty: 414
Posłany w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chyba zainstaluje Nero 5.5 :/ A co do Nera ...... [piiiiiii] Znalazłem
Przez ostatnie dwa dni : mam problem -> pisze na forum -> rozwiazuje sam problem
To jest ukryte w Nero Express - trzeba wybrać nagrywarke, ale w nawiasie ma byc nie [CD-R/RW] tylko [DVD] i wtedy pojawia się opcja "Twórz dysk DVD-Video" ehhh... ale i tak dzieki za pomoc
__________________
# Psychika unixiarza powinna być jak firewall...
Posłany jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2004, 21:52   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Posłany
Przez ostatnie dwa dni : mam problem -> pisze na forum -> rozwiazuje sam problem
dzieki za pomoc
To prawie norma
A gdybys nie napisal - z cala pewnoscia rozwiazania bys nie znalazl

Ps: rozwiazanie twojego problemu bylo tak trywialne ze nikt z mandarynow tego forum nie podjal sie zadania
Sa przegapilem twoj topic - po prostu - slepota
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 17:50   #6
franus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2005
Posty: 5
franus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam taki problem z NERO, mianowicie posiadam wersję 6.3.1.11 bundled tego programu i do niedawna używałem NERO BURNING ROM, musiałem postawić system od nowa i teraz otwiera mi się cały czas NERO EXPRES. Czy jest możliwość uruchomienia BURNING ROM zamiast EXPRESa? Proszę o pomoc.
franus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.05.2005, 19:05   #7
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zmień tutaj:
Dołączone obrazki
Gdzie jest Nero Burning ROM?-schowek02.jpg 
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2005, 09:44   #8
franus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2005
Posty: 5
franus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za pomoc, niestety nie mam takiego okienka. Mam podobne, ale ale jest tam tylko NERO EXPRES.
franus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2005, 12:26   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przypuszczalnie pakiet neronka uznal ze twoj serial upowaznia cie tylko do korzystania z nero express. Zmien mu serial na lepszy, a jesli masz oryginal to raczej tylko jako nero express bedziesz korzystal.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2005, 21:09   #10
franus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2005
Posty: 5
franus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam orginał, ale jak już pisałem cały czas miałem BURNING ROM problem powstał po ponownym postawieni systemu tego samego co miałem przedtem WIN XP. Próbowałem zrobić nakładkę na jakiegoś starego NERO, który nie miał EXPRESa, ale to ni pomogło. Z jakiej wersji NERO jest obrazek z tym okienkiem do przełączania? Może moja płytka jest już uwalona. Dzięki za pomoc POZDRAWIAM/NARA
franus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2005, 21:43   #11
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W każdym nero 6 jest nero start smart.
I w start smart powinieneś po rozwinięciu mieć takie coś:
Dołączone obrazki
Gdzie jest Nero Burning ROM?-schowek02.jpg 
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2005, 09:43   #12
franus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2005
Posty: 5
franus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Owszem jest takie okno, ale z mniejszą ilością ikon i napewno bez BURNING ROM. Popróbuje z nowszą wersją NERO muszę tylko gdzieś jej poszukać. Narazie dzięki
franus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2005, 10:00   #13
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jezu no, masz kluczyk w wersji OEM i już
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2005, 21:34   #14
franus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.05.2005
Posty: 5
franus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Szanowny Panie Y@nkee_PL z pewnością dla Pana jest to banał, niestety dla mnie nie. To o co teraz zapytam wywoła pewnie falę śmiechu- co to jest klucz OEM?
OK. Już mam zainstalowałem wersję 6.3.0.2 i tam jest BURNING ROM. Dzięki za pomoc, sorki za zamieszanie.

Ostatnio zmieniany przez franus : 24.05.2005 o godz. 21:49
franus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2005, 21:45   #15
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez franus
Szanowny Panie Y@nkee_PL z pewnością dla Pana jest to banał, niestety dla mnie nie. To o co teraz zapytam wywoła pewnie falę śmiechu- co to jest klucz OEM?
Przeczytaj to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/OEM

A prościej mówiąc: klucz (wersja) OEM umożliwia tylko podstawowe rzeczy (tzn. np. posiada pewne zmiany w licencji) oraz jest sprzedawana zazwyczja "łyso", bez zbędnych dodatków. W tym wypadku masz klucz OEM i możesz używać tylko Nero Expressa. Klucz OEM uniemożliwia uruchomienie pełnego Nero, ponieważ nie jest Ci do normalnego życia potrzebne, a poza tym producent nagrywarki musiałby więcej zapłacić za licencję do softu, który dołącza do swojego sprzętu.
W dzisiejszych czasach zazwyczaj wszystko co tańsze (programy), albo dołączane do jakiegoś sprzętu jest rozpowszechniane na licencji OEM.
Można się także spotkać ze sprzętem w wersji OEM, tzn. że sprzedawany jest sam sprzęt bez niczego.

Prostym przykładem tego może być WinXP. W wersji OEM może być tylko instalowany na jednym kompie, tzn. po instalacji nie można zmienić żadnego z komponentów kompa. Natomiast edycja BOX nie posiada już tej niedogodności, tzn. jest przeznaczona np. do jednego kompa, ale możesz zmieniać w nim osprzęt.

Czyli jeszcze prościej mówiąc: wersja OEM to wersja prosta z pewnymi zmianami programowymi, bądź licencyjnymi, bądź programowymi i licencyjnymi.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"

Ostatnio zmieniany przez kraluk : 24.05.2005 o godz. 21:53
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.