![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
![]() |
Get right
Ja ustawic w ów programie aby po uruchomieniu kompa ściągał się dalej ten sam plik. dodam ze mam wielu uzytkownikow. chce zeby na kazdym koncie sie to dalej sciagalo.
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 22.06.2003
Posty: 25
![]() |
nie wiem czy da się zrobić, by na każdym koncie użytkownika coś sie ściągało, raczej NIE.
Ale ja jednym koncie nie powinno być problemu! 1. Tools=> Get Right Configuration=> Start when Windows starts 2. Tools=> Get Right Configuration=> Automatic Update=> Always do Atomatic Update 3. Włącz Automatic Update na guziku (3 nieb. trójkąty) Wtedy będzie kontynuował pobieranie po restarcie winSHIT'a Nic więciej (chyba) nie wymyślisz. Musiałbyś być zalogowany na wszystkich kontach, a da się tylko na jednym... . |
|
|
|
|
|
#3 |
|
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
![]() |
Sorry, troche zagmatwałem. Chodziło mi o to aby po restartcie jak uruchomie obojętnie jakiego użytkownika dalej był sciągny ten plik.
|
|
|
|
![]() |
|
|