Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.03.2003, 11:11   #1
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak podzielic/wypalic plik 2 GB

Witam!

Poniewaz moj DriveImage 2002 podczas wypalania obrazu od razu na CD-R wywala blad, postanowilem sprobowac zrobic obraz partycji i umiescic go na innej partycji... udalo sie

sa 2 pliki:
MyBackup.002 482 KB
MyBackup.pqi 2 GB

poniewaz plik pqi zajmuje sporo miejsca na dysku, chcialem go wypalic na plytki, wiem, ze mozna jakos podzielic ten plik

teraz pytanie: jak go podzielic/jakim programem i czy po wypaleniu na plytki (powiedzmy na 3 sie zmiesci), podczas przywracania partycji z obrazu DriveImage bedzie prosil o kolejne plytki?

czy ktos juz tak robil? macie jakies pomysly, sugestie?
jak to w ogole wykonac?
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.03.2003, 13:21   #2
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
A próbowałeś tego - patrz screen.
I jako miejsce docelowe ustawić inną partycję, tak jak to zrobiłeś w przypadku tego całego obrazu w jednym pliku. ??
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Jak podzielic/wypalic plik 2 GB-di2002-screen.jpg  
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 13:31   #3
misz_masz
KiNgOfOcEaN
 
Avatar użytkownika misz_masz
 
Data rejestracji: 06.09.2002
Lokalizacja: kretowisko w centrum kraju :-)
Posty: 928
misz_masz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może spróbuj zrobić obraz w Ghoście. On ładanie dzieli obraz partycji i nagrywa go na płyty.
misz_masz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 13:33   #4
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

TOMMYx jesli chodzi Ci o te ustawienia podczas robienia obrazu to tak - probawalem tak ustawic i wszystkie ustawienia byly OK ale niestety ciagle wyskakuje blad (juz po nagraniu jak sprawdza cos tam) nie da sie tego obejsc

ja teraz chce taki program, ktory podzieli mi ten plik na 3 czesci i zrobi tak, aby poniej podczas przywracania partycji DI2002 prosil o kolejne plytki
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 13:37   #5
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
misz_masz napisa***322;(a)
Może spróbuj zrobić obraz w Ghoście. On ładanie dzieli obraz partycji i nagrywa go na płyty.
Witam!

no wlasnie dzis probowalem... wedlug opisu z CDRINFO.pl i wyobraz sobie ze ja mam chyba jakiegos pecha... no zlosliwosc rzeczy martwych wypalal pierwsza plytke (z 7 bo obraz mial ponad 4GB przy maks kompresji!!?? ) i co?... i oczywiscie wywalilo mi jakis blad ze nie moze nagrac i ch**. nie chce nawet na oczy ogladac NG sto razy wole DI.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 13:41   #6
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
remix napisa***322;(a)
Witam!

TOMMYx jesli chodzi Ci o te ustawienia podczas robienia obrazu to tak - probawalem tak ustawic i wszystkie ustawienia byly OK ale niestety ciagle wyskakuje blad (juz po nagraniu jak sprawdza cos tam) nie da sie tego obejsc
Ale podczas tworzenia obrazu ( podzielonego - wg tamtych opcji ) i zgrywania go na HDD wyskakuje Ci błąd, czy poczas wypalania płytek ?

Acha, spróbuj stworzyć obraz z podziałem na mniejsze pliki, ale bez kompresji.
I spróbuj zrobić taki obraz przy odznaczonych opcjach, widocznych na powyższym screen'ie - prawa strona ( check for file..., verify disk..., verify file...).
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 14:22   #7
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
Ale podczas tworzenia obrazu ( podzielonego - wg tamtych opcji ) i zgrywania go na HDD wyskakuje Ci błąd, czy poczas wypalania płytek ?

Acha, spróbuj stworzyć obraz z podziałem na mniejsze pliki, ale bez kompresji.
I spróbuj zrobić taki obraz przy odznaczonych opcjach, widocznych na powyższym screen'ie - prawa strona ( check for file..., verify disk..., verify file...).
Witam!

kiedys juz mi to ktos (zdaje sie Zetoxa) opisywal i juz to probowalem... nic nie pomaga a nieskompresowany obraz bedzie mial ponad 6 GB !!! nie moze tak byc.

ja juz mam obraz 2 GB i chce go wypalic na cd-r tylko nie wiem jak podzielic ten plik?

ps. uwierz mi, ze probopwalem juz wszystkich kombinacji
ps2. blad wyskakuje gdy robi obraz od razu wypalajac na cd-r... zrobi obraz i cos sprawdza i prawie zawsze przy 50% - blad ( a opcje sprawdzania sa odznaczone)
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 15:54   #8
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
remix napisa***322;(a)
Witam!

kiedys juz mi to ktos (zdaje sie Zetoxa) opisywal i juz to probowalem... nic nie pomaga a nieskompresowany obraz bedzie mial ponad 6 GB !!! nie moze tak byc.

ja juz mam obraz 2 GB i chce go wypalic na cd-r tylko nie wiem jak podzielic ten plik?

ps. uwierz mi, ze probopwalem juz wszystkich kombinacji
ps2. blad wyskakuje gdy robi obraz od razu wypalajac na cd-r... zrobi obraz i cos sprawdza i prawie zawsze przy 50% - blad ( a opcje sprawdzania sa odznaczone)
Rozumiem.

Jak będę miał chwilę, to popróbuje u siebie i jak coś wymyślę, to dam Ci znać.
A jak narazie, pozostaje Tobie tylko podzielić ten plik rar'em i zgrać na kilka CDRW.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 17:57   #9
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

dzieki wlasnie tez sie dokopalem do banalnej odpowiedzi ze mozna to podzielic rarem

zrobie tak i nagram na CD-R ale na wszelki wypadaek zostawie sobie ten obraz na dysku (przynajmniej do pierwszego przywracania partycji - jak pojdzie ok to obraz skasuje )
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 18:22   #10
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... nie pamiętam czy wtedy cię pytałem, ale czy masz wersję demo crackowaną, czy też pełną (made by Fosi), crackowane mogą robić niespodzianki
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2003, 18:51   #11
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

oczywiscie retail ze stajni FOSI
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.