Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.05.2005, 22:17   #556
MariuszV
..:: NYC ::..
 
Avatar użytkownika MariuszV
 
Data rejestracji: 24.08.2003
Lokalizacja: New York
Posty: 225
MariuszV w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zauwazyliscie ze pojemnosz skrzynki google caly czas rosnie??
Ja mam teraz 2155 MB a Wy??
MariuszV jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.05.2005, 22:19   #557
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez MariuszV
Ja mam teraz 2155 MB a Wy??
Tak już dawno było to przerabiane, mamy tyle co Ty
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2005, 22:19   #558
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,578
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez MariuszV
[...]
Ja mam teraz 2155 MB a Wy??
Ja też.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2005, 22:57   #559
MariuszV
..:: NYC ::..
 
Avatar użytkownika MariuszV
 
Data rejestracji: 24.08.2003
Lokalizacja: New York
Posty: 225
MariuszV w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix
Tak już dawno było to przerabiane, mamy tyle co Ty
OK
I to tak bedzie roslo w nieskonczonosc??
Sorry ze tak marudze
MariuszV jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 23:07   #560
ManDragon
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ManDragon
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Trzebnica>Wrocław
Posty: 379
ManDragon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy mógłby mi ktoś wysłać zaproszenie na mr-michael@tlen.pl

Z góry dzięki!!!

POZDRO
ManDragon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 23:12   #561
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ManDragon
Czy mógłby mi ktoś wysłać zaproszenie na mr-michael@tlen.pl

Z góry dzięki!!!

POZDRO
poszło

pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 23:12   #562
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ManDragon
Czy mógłby mi ktoś wysłać zaproszenie na mr-michael@tlen.pl

Z góry dzięki!!!

POZDRO
zobacz co było pare postów wcześniej
zaproszenie
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.05.2005, 23:35   #563
ManDragon
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ManDragon
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Trzebnica>Wrocław
Posty: 379
ManDragon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez namor
zobacz co było pare postów wcześniej
zaproszenie
Sorki jakoś nie zauważyłem

@Kasprzak: DZIĘKI
ManDragon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.05.2005, 07:11   #564
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tam mam 2175MB

__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.05.2005, 07:42   #565
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
ja tam mam 2175MB

co Ty nie powiesz?

ja też. ^_^
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.05.2005, 14:29   #566
qfir
_____________________
 
Avatar użytkownika qfir
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 714
qfir zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
ja tam mam 2175MB

cos podobnego, zaraz ide sprawdzic czy ja tez mam tyle
qfir jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 13:00   #567
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chyba nikt o tym nie pisal:
Cytat:
Jeśli ktoś nie wie co to gmail (są jeszcze tacy?) to tu jest szybkie wyjaśnienie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Gmail

Otóż jakiś czas temu przeglądając sobie opensourcowe projekty na sourceforge.net trafiłem na projekt, który bardzo mnie zainteresował. Nazywa się on Php Gmail Drive. http://pgd.sourceforge.net/

Pewnie już niektórzy z Was słyszeli o czymś takim jak GmailDrive czy GmailFS. Jeśli nie to tutaj link do artykułu na ten temat: http://www.chip.pl/arts/kti/kti_123261.html (z grubsza chodzi o to że można zamontować w Windows lub Linux wirtualny dysk o pojemności 1GB z wykorzystaniem konta gmail).

Z kolei znaleziony przez mnie projekt jest nieco odmienny od tych dwóch powyższych.
Chodzi w nim bowiem o to że możemy z naszego konta gmail stworzyć przestrzeń na "dysk internetowy" lub mówiąc inaczej przestrzeń do hostowania plików na naszym koncie gmail. Ma to głównie zastosowanie kiedy chcemy przykładowo umieścić 100 plików wielkości 10 MB każdy na naszej stronie ale nie za bardzo mamy tyle miejsca i dostępnego transferu
Rozwiązanie jest proste instalujemy skrypty php (Php Gmail Drive) wraz z biblioteką Gmailer na jakimś serwerze obsługującym php + curl i możemy udostępniać naszym odwiedzającym 1GB plików wprost z naszego konta gmail BEZ podawania hasła dostępu osobom postronnym!
Pliki przetrzymywane są w postaci załączników do maili na naszym koncie pocztowym a na stronie gdzie je udostepniami podajemy je jako zwykłe linki.

Podsumowując:
Zalety rozwiązania:
- 1GB darmowej przestrzeni na pliki do udostępnienia w sieci za pomocą www
- brak ograniczeń transferu
Wady:
- 1 plik moze mieć max 10MB (taka jest max wielkość załącznika na gmail), ale możemy mieć tych plików 100
- wymagany serwer z curl, ssl do obsługi połączeń https

Wymagania:
- konto gmail (jeśli nie masz wyślij mi PM a dostaniesz darmowe zaproszenie)
- skrypt Php Gmail Drive + biblioteka Gmailer (Więcej o tym skrypcie na oficjalnej stronie: http://pgd.sourceforge.net/. Ściągnąć go możesz np tutaj: http://heanet.dl.sourceforge.net/sou...pgd/pgd020.zip - 50KB)
- serwer PHP z cURL, obsługą połączeń HTTPS (za darmo takie konto www możesz założyć np. tutaj: http://www.100webspace.com)

Jak zainstlować?
Najprostsza metoda bez edytowania kodu php do własnych potrzeb, to po prostu wrzucenie wszystkich ściągniętych skryptów do jednego folderu na serwerze

Ale najlepsze z tego wszystkiego jest to że można połączyć działanie kilku kont gmail żeby uzyskać większą przestrzeń na pliki. Co powiecie na 1000 kont gmail i uzyskanie w ten sposób 1TB darmowej przestrzeni na udpostępnione w sieci pliki Oczywiście nikomu nie będzie się chciało zakładać 1000 kont pocztowych, ale już dwa konta gmail to 2GB darmowej przestrzeni - ze świecą szukać darmowych serwerów z taką pojemnością, BEZ limitu transferu i z limitem wielkości pojednyczego pliku 10MB!

PS. Rozwiązanie na 100% działa - testuję je od 2 tygodni na serwerze!
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 13:15   #568
MariuszV
..:: NYC ::..
 
Avatar użytkownika MariuszV
 
Data rejestracji: 24.08.2003
Lokalizacja: New York
Posty: 225
MariuszV w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez zuk4u
chyba nikt o tym nie pisal:

No rzeczywiscie ciekawe. Zaraz bioer sie za testowanie.
MariuszV jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 13:25   #569
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,578
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
serwer PHP z cURL, obsługą połączeń HTTPS (za darmo takie konto www możesz założyć np. tutaj: http://www.100webspace.com)
Rewelka jak dla mnie, warta , właśnie czegoś takiego potrzebowałem, tylko prośba o jakiś tutorial związany z założeniem konta na 100webspace, instalacją i konfiguracją tych php bo w tym temacie jestem ciemny jak tabaka w rogu.

Edit:
Co gorsza, link "signup" na 100webspace przekierowuje do wyszukiwarki Yahoo.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 28.05.2005 o godz. 13:31
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 18:40   #570
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak fajne tylko z doświadczeń po peer2mail wiem że konta na gmail są blokowane jak jest za dużo pobrań z różnych IP.
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.