Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.04.2006, 18:35   #916
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,578
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
masz drugie do kompletu
Na drug***261; n***243;***380;k***281;?

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2006, 18:38   #917
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


wirtualne, ***380;eby nie by***322;o, ***380;e mi UFOki kompa dewastuj***261;
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 18:51   #918
mjez
Bywalec
 
Avatar użytkownika mjez
 
Data rejestracji: 20.10.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 69
mjez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A dla mnie coś sie znajdzie? mjez@o2.pl Z góry dzięki
Dzięki wielkie ICEMAC

Ostatnio zmieniany przez mjez : 21.04.2006 o godz. 19:05
mjez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 18:53   #919
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mjez
A dla mnie coś sie znajdzie? mjez@o2.pl Z góry dzięki
poszło na jedną nóżkę
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 20:44   #920
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,578
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mjez
A dla mnie co***347; sie znajdzie? mjez@o2.pl Z g***243;ry dzi***281;ki
[...]
Posz***322;o na drug***261;.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 21:36   #921
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dopiszę się tutaj, nie będę zakładał nowego tematu...
Skusiłem się dzisiaj na założenia konta w gmail i właśnie stwierdziłem, że nie wiem po co wszyscy się tak na to rzucają.
Musiałem przesłać plik 800 kb z danymi do firmy, plik jest w formacie .dll i za pomocą gmail nie dało rady!!!
Przez program pocztowy nie chciał wysłać pliku bo za duży (800kb :\ ),
no chyba że go automatycznie podzieli (już widzę radość sekretarki jak odbierze taki podzielony plik i te telefony pt. co z tym zrobić, więc klient poczty odpada).
Za pomocą strony www jest jeszcze lepiej:



I co z tego, że konto 2 giga i stale rośnie, że super ochrona przed spamem, wirusami itp. skoro nic normalnie poza zwykłym emilem nie można wysłać?, a więc witaj z powrotem moja kochana skrzyneczko na tlenie
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 21:50   #922
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez georg
Dopiszę się tutaj, nie będę zakładał nowego tematu...
Skusiłem się dzisiaj na założenia konta w gmail i właśnie stwierdziłem, że nie wiem po co wszyscy się tak na to rzucają.
Musiałem przesłać plik 800 kb z danymi do firmy, plik jest w formacie .dll i za pomocą gmail nie dało rady!!!
Przez program pocztowy nie chciał wysłać pliku bo za duży (800kb :\ ),
no chyba że go automatycznie podzieli (już widzę radość sekretarki jak odbierze taki podzielony plik i te telefony pt. co z tym zrobić, więc klient poczty odpada).
Za pomocą strony www jest jeszcze lepiej:



I co z tego, że konto 2 giga i stale rośnie, że super ochrona przed spamem, wirusami itp. skoro nic normalnie poza zwykłym emilem nie można wysłać?, a więc witaj z powrotem moja kochana skrzyneczko na tlenie
można wysłać dokładnie wszystko i za pomocą klienta pocztowego też.

pliki wykonywalne traktuje się winrarem i po sprawie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 22:03   #923
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
można wysłać dokładnie wszystko i za pomocą klienta pocztowego też.
pliki wykonywalne traktuje się winrarem i po sprawie.
Fakt masz rację z tym winrarem z mojego prywatnego kompa poszło bez problemu, ale w laptopie firmowym mam tylko winzipa...:\

P.S. Jakby co to zostało mi jeszcze kilka zaproszeń...

Ostatnio zmieniany przez georg : 21.04.2006 o godz. 22:06
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 22:25   #924
Lwiczek
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Lwiczek
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 100
Lwiczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wystarczy zmienic rozszerzenie...
Lwiczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 22:29   #925
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lwiczek
wystarczy zmienic rozszerzenie...
a sekretarka będzie miała wyłączone wyświetlanie znanych rozszerzeń i... tłumaczenie co ma zrobić zajmie więcej niż przywiezienie pliku samochodem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 22:30   #926
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
a sekretarka będzie miała wyłączone wyświetlanie znanych rozszerzeń i... tłumaczenie co ma zrobić zajmie więcej niż przywiezienie pliku samochodem
i tutaj się całkowicie z Tobą zgadzam!!!
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 23:08   #927
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja dzis sprawdzam poczte, a tam w "spamie" 10 wiadomosci o takiej samej tresci ale inne adresy a mejla nigdzie nie podawałem :/
z tego 2 wiadomosci przedostały sie przez anty-spam
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2006, 23:13   #928
Lwiczek
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Lwiczek
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 100
Lwiczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
a sekretarka b***281;dzie mia***322;a wy***322;***261;czone wy***347;wietlanie znanych rozszerze***324; i... t***322;umaczenie co ma zrobi***263; zajmie wi***281;cej ni***380; przywiezienie pliku samochodem
Hmm... ukrywa znane rozszerzenia... wtedy zamiast zip po kropce wpisujesz "po_kropce_nalezy_wpisac_ZIP"... W ogole fuknkcja ukrywania znanych rozszerzen jest wyjatkowo glupawa :/ [zwlaszcza jak w jakiejs pracowni ma sie dostep tylko do konta usera z ograniczonymi prawami do wylaczenia tej opcji a potrzeba zmienic rozszerzenie :/]
Lwiczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 06:38   #929
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
[qupte=radosio]a ja dzis sprawdzam poczte, a tam w "spamie" 10 wiadomosci o takiej samej tresci ale inne adresy a mejla nigdzie nie podawa***322;em :/
z tego 2 wiadomosci przedosta***322;y sie przez anty-spam [/auote]

Spamboty tak***380;e wysy***322;aj***261; na losowe adresy poczt***281;. Wi***281;c jak za***322;o***380;y***322;e***347; o bardzo chwytliwym loginie to b***281;dziesz dostawa***322; spam.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2006, 15:19   #930
Dudi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dudi
 
Data rejestracji: 25.02.2002
Posty: 159
Dudi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja też byłbym wdzięczny za jedno zaproszonko
dudithemaster@gazeta.pl

Dziekuje z gory!
Dudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.