Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.05.2006, 13:12   #76
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
O tym zadecyduję ja kiedy mam pisać a kiedy nie, więc możesz sobie darować pisząc takie teksty!

P.S. Tak samo możesz ty przestać pisać bo mnie nie przekonasz...
Przeczytaj dokladnie jeszcze raz to zdanie co napisalem bo chyba litere zgubiles
O juz znalazles
Wyglada mi na to ze czytacie pobieznie albo nie chcecie zrozumiec tego co chce przekazac.

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 31.05.2006 o godz. 13:14
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.05.2006, 13:17   #77
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
Znowu przesadzasz. ..........
Nie przesadzam tylko patrze przyszlosciowo. Napisalem wyraznie pozwolisz homo. Przyjda pedo i ta cala "smietanka" Tak wlasnie jest w Holandii. Pozwolili zalegalizowac zwiazki homoseksualne to teraz pedofile sie pojawili na "rynku" i takze domagaja sie jakis swoich praw. Dlatego zadalem pytanie co dalej? Za chwile przyjda zoofile i powie ci taki jeden dlaczego nie moge wspolzyc z koza (tutaj Grecy sie klaniaja)? Przeciez ja kocham. Pedofile tez dzieci kochaja.
I nie chodzi o to czy to przejdzie, czy nie przejdzie. Jesli chodzi o powstanie partii pedofili. Tylko o sam fakt w ogole wyjscia z taka "inicjatywa". Za takie tezy od razu policja powinna ich zamknac. Piszesz, ze homo wychodza na ulice po to aby sie pokazac i powiedziec: Jestesmy na swiecie i nic zlego nie robimy. No dobra moze nic zlego nie robia.
Pedofile tez niedlugo beda wtedy wychodzic i twierdzic, ze nikomu nic zlego nie robia. Nie ogladam discovery bo nie interesuje mnie ten kanal. Ale wiem o przypadkach jakie wystepuja wsrod zwierzat. Czlowiek jednak stoi na wyzszym szczeblu ewolucji. Wiec nie porownujmy sie do zwierzat i nie stawiajmy sobie tego za przyklad. Jesli nie bedzie takich negatywnych reakcji. To wtedy beda stawiac nowe zadania. Patrz wyzej co napisalem. Dac palec - chce cala reke. Ja juz wole byc "zacofany", niz miec druga Holandie w Polsce.
Nawiazujac do p2p. To uzywanie nie jest zadnym przestepstwem. To raz. Malo tego nawet sciaganie mp3 i filmow tez nie jest przestepstwem. Przynajmniej w Polsce.Wiec rzeczywiscie nic zlego w tym nie widze. A jesli chodzi o te odmiennosci. To tam jest baaaaardzo duzo zlego.
Co to pytania, ktore postawiles. Dziecko homo - leczyc. Ksiadz/siostra - a co w tym zlego? To, ze ktos jest ksiedzem to kogos krzywdzi? W jaki sposob?
Giertych? Malo mnie obchodzi. Cwaniaczek jak wiekszosc. Aby tylko utrzymac sie przy korycie. I tak jak napisalem wyzej tolerancja nie ma tutaj racji bytu. Nauczmy sie wreszcie korzystac z tego slowa.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2006, 13:22   #78
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
Wyglada mi na to ze czytacie pobieznie albo nie chcecie zrozumiec tego co chce przekazac.
Przeczyta***322;em to szybko i zgubi***322;em literk***281;.

Czytam dok***322;adnie. A to ***380;e si***281; pomyli***322;em jest rzecz***261; ludzk***261;. Przyzna***322;em si***281; do tego wi***281;c nie wracajmy do tej kwestii, ok ?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2006, 13:26   #79
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kristoferros
andrzejj9 - materiał na Wikipedii jest na na podstawie: Podstawy Genetyki Dla Studentów i Lekarzy, pod red. Gerarda Drewy i Tomasza Ferenca, Warszawa 2003 oraz Harvey, John F. "Prawda o homoseksualizmie" 1999r

Radzę więcej i uważniej czytać.
A na jakiej podstawie miałem to stwierdzić patrząc na przytoczony cytat?

Naprawdę, czasami mam wrażenie, że skupiacie się bardziej na wytykaniu rozmówcy błędów niż na właściwej treści rozmowy..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2006, 20:04   #80
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powystrzelac ich....
chca zyc-ok
chca zyc ze soba-ok
ale nie takie rzcezy!!!

dziecko to dziecko, a nie maszynka do sexu!!!

na sama mysl mi sie niedobrze robi...
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 12:33   #81
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dla rozlu***378;nienia tematu:

http://fakty.interia.pl/kraj/news?in...&blockName=FKR

22 letni m***281;***380;czyzna nie mo***380;e wsp***243;***322;***380;y***263; ze swoj***261; ***380;on***261;, bo ta - wedlg polskiego prawa (a przebywaj***261; w Polsce) - jest nieletnia
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 12:50   #82
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
To jest nic.
W niby ''cywilizowanych'' krajach arabskich, afrykanskich i hinduistycznych nie takie rzeczy sie dzieja. Norma jest wybieranie mezow dla kilkunastoletnich corek. Chyba od ok 12 lat wychodza za maz. Tam to standard. Elementarny brak poszanowania dla kobiet. A w chinach i tym podobnych przyjscie na swiat corki totragedia w biedniejszych rodzinach bo trzeba ja uposazyc w posag i zdaza sie ze corka nie przezywa.
A mowi sie ze europa jest zacofana. To ja jzu wole takie zacofanie.

Druga sprawa podobna do linka jaki podales. Chyba w tamtym tygodniu byla sprawa 22 letniego kolesia i ok 16 dziewczyna ktora ma z nim dziecko. Na szzcescie koles deklaruje ze sie z nia ozeni jak tylko bedzie na to prawo pozwalac. Mozliwe ze cos z wiekiem zainteresowanych pomylilem.

No niestety takie zcasy. Wiecej MTV i Vivy a 12 letnie matki to bedzie standard. Po kij im sie tak spieszy do lozka. Cale zycie przed nimi, jeszcze im sie znudzi.

No tosmy sie rozluznili :p
pozdrawiam
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 13:38   #83
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dla rozluźnienia tematu:

http://fakty.interia.pl/kraj/news?in...&blockName=FKR

22 letni mężczyzna nie może współżyć ze swoją żoną, bo ta - wedlg polskiego prawa (a przebywają w Polsce) - jest nieletnia
To chyba oczywiste, że w danym kraju obowiązuje jego prawo a nie innego kraju.
Nie widzę w tym nic niezwykłego.
para jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 19:06   #84
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez para
To chyba oczywiste, że w danym kraju obowiązuje jego prawo a nie innego kraju.
Nie widzę w tym nic niezwykłego.
Ja jednak widzę. Bo jednocześnie to samo prawo zezwala na kultowanie własnych tradycji i odrębność kulturową. To ich wybór, który nie dotyczy nikogo poza nimi. Czy w takiej sytuacji prawo powinno ingerować?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 19:15   #85
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Z dzisiejszych wiadomosci na polsacie, wypowiedz komendanta glownego policji: statystyki nie wskazuja ze wsrod srodowisk homoseksulanych jest wiecej przestepcow. Czyli ze prawdopodobienstwo popelnienia przestepstwa jest takie samo dla momo jak i hetero.

I prosze mi wiecej nie podawac pustych zdan ze jest odwrotnie., bo ktos gdzies komus tak powiedzial. Trzymajmy sie faktow a nie retoryki ludzi z lpr ktorzy sami siebie osmieszaja, a przoduje w tym wierzejski i jego homofobia. I na fali takich zachowan smiecie tworza stronyz faszystowskimi pogladami vide sprawa z tego tygodnia.
Kurde jeszcze ktos mnie tam umiesci.


andrzejj9 --> wg ciebie cudzoziemiec powinien, w obcym kraju, zachowwac sie wg prawa kraju do ktorego przybyl ?
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 20:48   #86
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@andrzejj9

troche tego nie przemyslales - gdyby w jakiejs Republice Kongo-Bongo mozna bylo mezowi bic wlasna zone, za nieprzyprawiona pieczen to Polska i inne kraje powinny pozwolic na "kultowanie własnych tradycji i odrębność kulturową." Przeciez "To ich wybór, który nie dotyczy nikogo poza nimi."

Tak, to ich wybor, moze ona chce byc bita a on chce bic?

nie wydaje mi sie, ze przesadzilem takim porownaniem


@all_twierdzacy,_ze_homo_ok

Zenek jest zoofilem, kocha swoja suke owczarka niemieckiego, chce byc akceptowany przez spoleczenstwo bo przeciez on ja KOCHA, nie robi nic zlego innym, wierna suka odwzajemnia jego uczucia pozwalajac Zenkowi na zaspokojenie swoich potrzeb. Zenek ma paru kolegow, oni tez maja swoje kozy, kurki, owieczki.

PRZECIEZ ONI JAK HOMOSEKSUALISCI, nie chca adoptowac dzieci, nie chca (przynajmniej tak nieraz twierdza) lizac sie z 'partnerem' na ulicy, oni chca tylko byc AKCEPTOWANI i SZANOWANI. Nikomu krzywdy nie robia, skoro to lubia i ich zwierzeta tez to lubia, to dlaczego im zabraniac manifestacji?

Ktos, kto akceptuje marsze homo (nie wspominajac juz o pedofilii), jest w moim przekonaniu albo nieodpowiedzialny, albo wisi mu przyszlosc tego kraju, albo jest tepy albo boi sie byc niemodny. Trendy byc 'tolerancyjnym'. Moze i tak, ale przeciez nie mozna tolerowac wszystkiego.
Czasem tych co nie sa 'tolerancyjni' pojmuje sie jako LPRowcow, moherowe berety, milosnikow Rydzyka, kaczorowcow, PiSowcow, zacofanych katoli, Mlodziez Wszechpolska, klerykalow, przestraszonych Polaczkow.

Ludzie, nie bojcie sie byc nietolerancyjni wobec glupoty, jestescie juz EUROPEJCZYKAMI (BTW zawsze nimi byliscie), starczy tej pogoni za wolnoscia, juz ja mamy, wykorzystajmy ja z glowa!
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 20:50   #87
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A ja na to leje, póki to nie dzieje się w Polsce i nie dotyczy mnie i mojej rodziny.
zresztą tam jest większa swoboda niż u nas,pod tym względem
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 20:57   #88
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna
andrzejj9 --> wg ciebie cudzoziemiec powinien, w obcym kraju, zachowwac sie wg prawa kraju do ktorego przybyl ?
Nie, oczywiście, że nie. Prawo do kultywowania wartości i kultury swojego kraju ojczystego też musi mieć pewne granice, których przekraczać nie można będąc w innym kraju. Jednak w tym pojedynczym przypadku, o którym cały czas mówię, uważam, że przekroczenie żadnych granic nie miało miejsca.

Zwłaszcza śmieszne wydaje się w zestawieniu z informacjami takimi, jak ta, że niektóre (boję się użyć słowa 'przeciętna') 13-14 latki już dawno pierwszy raz mają za sobą.. O 15-latkach nie wspominając..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 21:35   #89
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a co to ma do pedofili, bo sprytnie zbaczamy z tematu.....

w dupie mam to co robią w indiach lub to co robią cyganie - ich prawo.

rozmawiamy o obleśnych europejskich i polskich pedofilach i nie zamydlajmy tematu
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2006, 22:19   #90
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
...wierna suka odwzajemnia jego uczucia pozwalajac Zenkowi na zaspokojenie swoich potrzeb....
Opierając sie na błędnych załozeniach można z całą pewnością stwierdzić, że ziemia jest płaska na przykład.

Cytat:
Napisany przez pykson
Ktos, kto akceptuje marsze homo (nie wspominajac juz o pedofilii), jest w moim przekonaniu albo nieodpowiedzialny, albo wisi mu przyszlosc tego kraju, albo jest tepy albo boi sie byc niemodny. Trendy byc 'tolerancyjnym'. Moze i tak, ale przeciez nie mozna tolerowac wszystkiego.
Jeżeli brak tolerancji ma się wyrażać wydawaniem opinii to oczywiście nie ma w tym nic złego (wolność poglądu). Jeżeli natomiast nawołujesz do szykanowania osób homoseksualnych (ew. wprowadzić przymusowe "leczenie" - tutaj zdać się mogę jedynie na twoją zdolność empatii) to jestem skłonny ponieść tą wątpliwą odpowiedzialność - opierając się chociażby na doświadczeniu kultur zachodnich, gdzie geje i les. "współistnieją" już od dawna (Holandia mimo wszystko zabrnęła w tym za daleko jak dla mnie).
Jawne okrucieństwo przeciwko braku (wątpliwej) odpowiedzialności: Na stosach palono kiedyś czarownice za to, że..., ..., ... itd. (czasami czarownicą była poprostu ładna dziewczyna, która "nie dała" sołtysowi). Ten,kto wystąpiłby w jej obronie byłby nieodpowiedzialny (czytaj: wspólnik lub opętany) bo przecież ona (skoro nawet niczego jej nie udowodniono) może w każdej chwili ..., ...., ... itd.

Pewnie, że nie mozna tolerować wszystkiego. Ja nie toleruję bardzo wielu rzeczy - kieruję się miedzy innymi zasadą:
Nie toleruję żadnego przejawu krzywdzenia innych! (Nie wliczam tu kary za popełnione czyny)
Pedofilia się tu jak najbardziej zalicza, homoseksualizm - nie.

Świat nie jest czarno-biały, ale ta zasada rozwiązuje wiele rozterek moralnych - przez wielu jest jednak niezauważana - być może dlatego, że wydaje się zbyt prosta jak na tak skomplikowany świat.
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.