Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.06.2006, 21:39   #91
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson

@all_twierdzacy,_ze_homo_ok

Zenek jest zoofilem, kocha swoja suke owczarka niemieckiego, chce byc akceptowany przez spoleczenstwo bo przeciez on ja KOCHA, nie robi nic zlego innym, wierna suka odwzajemnia jego uczucia pozwalajac Zenkowi na zaspokojenie swoich potrzeb. Zenek ma paru kolegow, oni tez maja swoje kozy, kurki, owieczki.

PRZECIEZ ONI JAK HOMOSEKSUALISCI, nie chca adoptowac dzieci, nie chca (przynajmniej tak nieraz twierdza) lizac sie z 'partnerem' na ulicy, oni chca tylko byc AKCEPTOWANI i SZANOWANI. Nikomu krzywdy nie robia, skoro to lubia i ich zwierzeta tez to lubia, to dlaczego im zabraniac manifestacji?

Ktos, kto akceptuje marsze homo (nie wspominajac juz o pedofilii), jest w moim przekonaniu albo nieodpowiedzialny, albo wisi mu przyszlosc tego kraju, albo jest tepy albo boi sie byc niemodny. Trendy byc 'tolerancyjnym'. Moze i tak, ale przeciez nie mozna tolerowac wszystkiego.
Czasem tych co nie sa 'tolerancyjni' pojmuje sie jako LPRowcow, moherowe berety, milosnikow Rydzyka, kaczorowcow, PiSowcow, zacofanych katoli, Mlodziez Wszechpolska, klerykalow, przestraszonych Polaczkow.

Ludzie, nie bojcie sie byc nietolerancyjni wobec glupoty, jestescie juz EUROPEJCZYKAMI (BTW zawsze nimi byliscie), starczy tej pogoni za wolnoscia, juz ja mamy, wykorzystajmy ja z glowa!
Tu sie nie zgodze. Nie wiesz co to zwierze mysli i nie wiesz czy mu sie to podoba. Tego zabrania prawo, czy slusznie (moze jednak psiakowi sie to poba) - mysle ze jednak tak. Drugi przyklad - niedawna sprawa kanibala, chyba z niemiec, niby przeciez objadek zgodzil sie na smierc, ale prawo zabrania zabijania ludzi. (troche z innej bajki
Mamy takie prawo a nie inne, homo jest dozwolone, zoo i pedo nie. Respektujmy na pierwszym miejscu prawo.

Powiedz mi o jakie bycie modnym chodzi? Czy ja sie obnosze ze jestem tolerancyjny (np poprzez nick, avatar, podpis, cokolwiek)? Co mi to da ? Nie wiem skad ludzie takie argumenty biora, napewno sie znajdzie pare osob ktore sie z tym obnosza dla szpanu ale to sa jakies odseki. Normalny czlowiek ma swoje granice tolerancji i nie pozwoli zeby przesunac granice rzeczy tolerowanych ponizej pewnej lini krytycznej. Jak juz wspominalem nie raz nie toleruje wszystkiego, i czuje sie troche urazony twoja ocena takich ludzi jak ja. Kto ma inne zdanie niz ty jest .... (moge se wybrac jedno z okreslen ktore podales).

Ja jednak bede tolerancyjny dla zachowan zgodnych z prawem, bo ta cala fobia jest dla mnie smieszna. I smiesza mnie glosy ze najpierw sie pozwoli jednym to potem trzeba bedzie i drugim. Bo roznica jest taka ze jedno jest dozwolone a drugie nie. Wierze ze zawsze wygra rozsadek i nawet jak kilku oszolomow bedzie glosic to co glosi to nie znajda duzego poklasku. Zeby zobaczyc do czego prowadzi nietolerancja mozna podac przyklad hitlera, jeden chory zlowiek z mania przesladowcza prawie zniszczyl europe. Ale nie trzeba az tak daleko siegac, wystarczy spojrzec na wiele radykalnych srodowisk, wniosek plynie jeden, nietolerancja rodzi agresje. Dlatego boje sie byc nietolerancyjny. Oczywiscie moja tolerancja dotyczy, i tu znowu podkreslam, zachowan zgodnych z prawem i moim sumieniem. Komus sumienie nie pozwala lubi homo-spoko, tylko badzcie tolerancyjni, nikt was nie zmusza byscie ich kochali.
Elton John
Freedy Mercury
George Michel
Ludzie tacy jak my.

PEACE !!!!!!!!!! and tolerancja not agresja i nienawisc



Edit:
MQs - chcialbym umiec tak przelewac mysli na papier (nie liczac matury, nigdy nie bylem polonista)
Widocznie mam od tego innych.

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 01.06.2006 o godz. 21:42
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.06.2006, 00:47   #92
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@MQs - nie nawoluje do szykanowania homoseksualistow, nie chce tylko ich przemarszow i uznania ich zboczenia jako normalnosc, nie mam zamiaru ich tepic czy wybijac, niech sobie sa, ale wlasnie skoro piszesz, ze nie tolerujesz zadnego przejawu krzywdzenia innych to dlaczego tolerujesz ich przemarsze - to jest krzywdzenie innych - mniejszosc odchylonych od normalnosci probuje wcisnac normalnej wiekszosci swoja odmiennosc jako rownorzedny standard.

@Sunna

Cytat:
Napisany przez Sunna
Tu sie nie zgodze. Nie wiesz co to zwierze mysli i nie wiesz czy mu sie to podoba. Tego zabrania prawo (...)
nie wiem co zwierze ma na mysli. Nie wiem rowniez co ma na mysli smycz psa czy tez klatka papugi. Zwierzeta bowiem jak i rzeczy martwe - mysli nie maja. Chyba sie troche zbyt mocno wczuwasz w role obroncy - zwierzeta nie maja mysli. Zabronione jest znecanie sie nad zwierzetami, ale nijak nie dojdziesz czy Pimpek woli zielone czy rozowe cieple wdzianko na zime albo czy owieczce jest lepiej z Zenkiem czy baranem. (Ja zakladam, ze lepiej z baranem )
Nie toleruje rowniez znecania sie nad zwierzetami, ale nie sadze, choc sie ta tematyka srednio interesuje, zeby stosunkowanie sie przynajmniej ze ssakami, bylo znecaniem sie nad nimi.

Cytat:
Napisany przez Sunna
(...)
Powiedz mi o jakie bycie modnym chodzi?
(...)
to, ze czujesz sie urazony, nie bylo moim zamiarem, chociaz szczerze mowiac, jezeli mialbym wybierac ktores okreslenie z wczesniej podanych przeze mnie to wybralbym albo 'nieodpowiedzialny' albo 'bojacy sie uchodzic za niemodnego' - po Twoich wypowiedzial sadze (moja opinia), ze albo nie rozumiesz jak moze wygladac Polska w niedalekiej przyszlosci, jezeli zaczniemy akceptowac jako rownorzedna normalnosc kazda inna orientacje sexualna, albo tez rozumiesz, ale wiesz, ze to modne popierac aspiracje rownouprawnienia homo - to takie europejskie, warszawskie, wielkomiejskie, nowoczesne, postepowe. Jezeli zas uwazasz, ze nie pasujesz do zadnego z powyzszych to oczywiscie sam wiesz lepiej, kim jestes, ale ja tak to widze i nie uwazam, zebym Cie obrazal czy urazal.

Cytat:
Napisany przez Sunna
(...)
Zeby zobaczyc do czego prowadzi nietolerancja mozna podac przyklad hitlera, jeden chory zlowiek z mania przesladowcza prawie zniszczyl europe. Ale nie trzeba az tak daleko siegac, wystarczy spojrzec na wiele radykalnych srodowisk, wniosek plynie jeden, nietolerancja rodzi agresje.
(...)

i tu sie rowniez nie zgodze. To jest IMO stwierdzenie nieprawidlowe, ze nietolerancja rodzi agresje. Tolerancja obywateli Niemiec w stosunku do smialych poczynan Hitlera, ktore w konsekwencji doprowadzily do etapu, z ktorego odwrot byl juz nie do konca mozliwy, wlasnie ta tolerancja doprowadzila do tego, ze nietolerancja Hitlera mogla zrobic swoje. Tolerancja i akceptacja odchylow mniejszosci przez wiekszosc, pozwolila na to, zeby nietolerancja mniejszosci zrodzila agresje.
Ja nie porownuje geja do Hitlera, ale pokazuje na Twoim przykladzie, ze tolerowac trzeba z glowa, a nie za wszelka cene, bo ktos moglby sie poczuc nietolerowany.
(...)




Cytat:
Napisany przez Sunna
Elton John
Freedy Mercury
George Michel
Ludzie tacy jak my.
fakt, trudno odmowic im profesjonalizmu, popularnosci i jakosci dokonan muzycznych. Poza G. Michelem lubie posluchac tworczosci pozostalych. I fakt, ze nieraz wydaje sie, ze pedal jest bardziej czuly i wrazliwy, anizeli przecietny facet. To nie jest powod do dyskryminacji, to cechy raczej pozytywne. Ale zachowanie pana Eltona, publiczne pokazywanie sie ze swoim mezem () i buziaki do kamer i obiektywow, powoduje moje glebokie zniesmaczenie i odraze. Szkoda, bo gosc na serio robi dobra muzyke, ale swoim narzucaniem i propagowaniem swojego odchylu, daje mi podstawy przypuszczac, ze bycie kontrowersyjnym zwieksza popularnosc. Nie twierdze, ze jest pedziem bo przez to sprzeda wiecej plyt, ale ze skoro juz jest pedziem, to dlaczego tego nie wykorzystac i nie sprzedac wiekszej ilosci plyt.
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.

Ostatnio zmieniany przez pykson : 02.06.2006 o godz. 00:51
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 01:04   #93
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
nie wiem co zwierze ma na mysli. Nie wiem rowniez co ma na mysli smycz psa czy tez klatka papugi. Zwierzeta bowiem jak i rzeczy martwe - mysli nie maja. Chyba sie troche zbyt mocno wczuwasz w role obroncy - zwierzeta nie maja mysli. Zabronione jest znecanie sie nad zwierzetami, ale nijak nie dojdziesz czy Pimpek woli zielone czy rozowe cieple wdzianko na zime albo czy owieczce jest lepiej z Zenkiem czy baranem. (Ja zakladam, ze lepiej z baranem )
Nie toleruje rowniez znecania sie nad zwierzetami, ale nie sadze, choc sie ta tematyka srednio interesuje, zeby stosunkowanie sie przynajmniej ze ssakami, bylo znecaniem sie nad nimi..
Nie no sorry, ale tu piszesz bzdury..

Zwierzę nie myśli w sposób taki, jak robi to człowiek, nie zmienia to jednak faktu, że posiada myśli, odczucia, preferencje, wrażliwość na określone bodźce i wiele innych cech. Z twojego rozumowania wynika, że dla zwierzęcia jest wszystko jedno, czy jego właściciel będzie próbował je gwałcić.. Ciekawe rozumowanie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 08:27   #94
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a co ma homoseksualizm do pedofilii? ludzie - POWARIOWALISCIE?
dokad ta dyskusja zmieza?

homoseksualizm czy heteroseksualizm dotyczy ludzi doroslych, wiedzacych czego pragna i zgadzajacych sie na to - i wtedy wszystko jest jasne i klarowne, nikt nikogo nie krzywdzi
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 09:29   #95
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w***347;r***243;d homoseksualist***243;w cz***281;***347;ciej wyst***281;puje pedofilia.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 09:32   #96
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed, nie ma takiej zależności, wśród pedofili znajdziesz zaprzysięgłych heteraków, co tylko na widok dziewczynki się ślini.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 09:58   #97
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
wśród homoseksualistów częściej występuje pedofilia.

Ed ja cie prosze jakies dowody !!!! Ale jakies wiarygodne a nie jakas ankieta nie wiadomo skad.
Jak juz napisalem a zapewne nie doczytales, nie ma zadnych dowodow i nic na to nie wskazuje zeby bylo tak jak mowisz - wypowiedz naszgo komendanta glownego policji we wczorajszych wiadomosciach na polsacie ok godz 19.


O zwierzetach - ''nie wiem co zwierze ma na mysli. Nie wiem rowniez co ma na mysli smycz psa czy tez klatka papugi. Zwierzeta bowiem jak i rzeczy martwe - mysli nie maja. Chyba sie troche zbyt mocno wczuwasz w role obroncy - zwierzeta nie maja mysli. Zabronione jest znecanie sie nad zwierzetami, ale nijak nie dojdziesz czy Pimpek woli zielone czy rozowe cieple wdzianko na zime albo czy owieczce jest lepiej z Zenkiem czy baranem.''

--->Jak juz napisalem, nikt nie wie co zwierze ma na mysli, ale jakies prawo ktos stworzyl i jego sie trzymajmy a nie probujmy zgadywac co msyli zwerze i nie zmieniajmy prawa bo sprawdza sie znakomicie (to zwierzece). Nie porownujy wdzianka dla pimpka z wsadzaniem pimpkowi itp.



Niektorzy cos gdzies przeczytali i porownuja pedofili do homoseksualistow, co rozroznilem w 1 miom poscie w tym temacie.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 10:04   #98
nowygiena
Aopenowiec
 
Avatar użytkownika nowygiena
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 262
nowygiena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sunna.
Fajna lokalizacja.
__________________
Kiedy będzie BLONDdisc 5 ? ? ?
nowygiena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 17:00   #99
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Nie no sorry, ale tu piszesz bzdury..

Zwierzę nie myśli w sposób taki, jak robi to człowiek, nie zmienia to jednak faktu, że posiada myśli, odczucia, preferencje, wrażliwość na określone bodźce i wiele innych cech. Z twojego rozumowania wynika, że dla zwierzęcia jest wszystko jedno, czy jego właściciel będzie próbował je gwałcić.. Ciekawe rozumowanie..
mialem watpliwa przyjemnosc zobaczyc filmik jak ogromny owczarek niemiecki spolkuje z nawet atrakcyjna fizycznie kobieta. Owczarek wygladal na conajmniej 'pobudzonego' i na pewno taki byl, skoro 'wspolzycie moglo' miec miejsce.
Na pewno nie byl gwalcony, odczuwal podniecenie, zostal zapewne wytresowany ale sprawialo mu to przyjemnosc, wiec dlaczego nie?

Zwierze odczuwa wszelkie obdzce, na pewno moze lubiec siedziec na danym fotelu, odczuwac radosc na widok swojego pana, potrafi go rozpoznac, ale tylko tyle. Nie twierdze, ze nie odczuwa bolu, bo odczuwa ale nie sadze, zeby koza mogla stwierdzic, ze woli z kozlem anizeli z Zenkiem.

Zwierze nie mysli, myslenie jest dostepne jedynie ludziom. Czlowiek (a scislej dopiero homo sapiens - czlowiek myslacy) to jedyny myslacy gatunek na Ziemii, chociaz jestem w stanie uwierzyc, ze Ty w to nie wierzysz.
Nie twierdze, ze piszesz bzdury, po prostu masz prawo myslec, ze zwierzeta mysla, przeciez Cie na sile nie przekonam.

no offence, ale zwierzeta nie mysla, a jezeli nie mysla to nie mysla tez nad tym czy wola ze swoim gatunkiem czy z gatunkiem myslacym, wiec skoro im to obojetne to dlaczego zakazywac legalizacji 'przyjemnosci' niektorym osobnikom homo sapiens, ktorzy juz nie sa sapiens.
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 19:02   #100
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Podoba mi sie twoj tok myslenia. Szkoda, ze nie zapedziles sie dalej. Obok psa moglibysmy postawic warzywa ze szpitala, w spiaczce, osoby z chorobami psychicznymi, i chyba dzieci, ktore nie maja jeszcze wypraowanej opini na temat otaczajacego swiata i latwo nimi manipulowac tak jak zwierzetami wykorzystywanymi w tych filmach (zwierze moze nie miec nie naprzeciwko bo przeciez ufaja swojemu wlascicielowi).

Pojdzmy krok dalej trzymajac sie twoich zasad. Moge ukrasc samochod komus bogatemu bo sam nie mam, a skoro ta osoba jest bogata to anwet nie odczuje straty jednego samochodziku, co to dla niej. Tak samo piracenie softu, co tam jedna kopia koncerny i tak krocie zarabiaja i nikt na tym nie cierpi i nikogo nie krzywdze, etc...

Bez urazy ale starasz sie na sile wymyslic cos ale ci nie wychodzi, podajesz tu przyklady ktore sa sprzeczne z prawem. Moze nam sie nie podobac ale takie je stworzyla demokracja. Namowisz wiekszosc to zmieni prawo i pozwoli wykorzystywac zwierzeta.
Zwierzeta od myslenia maja wlasciciela.

PZDR-Palce Zdretwialy od Dlugiego Rabania (w kalwiature) :p
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2006, 22:10   #101
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
mialem watpliwa przyjemnosc zobaczyc filmik jak ogromny owczarek niemiecki spolkuje z nawet atrakcyjna fizycznie kobieta. Owczarek wygladal na conajmniej 'pobudzonego' i na pewno taki byl, skoro 'wspolzycie moglo' miec miejsce.
Na pewno nie byl gwalcony, odczuwal podniecenie, zostal zapewne wytresowany ale sprawialo mu to przyjemnosc, wiec dlaczego nie?

Zwierze odczuwa wszelkie obdzce, na pewno moze lubiec siedziec na danym fotelu, odczuwac radosc na widok swojego pana, potrafi go rozpoznac, ale tylko tyle. Nie twierdze, ze nie odczuwa bolu, bo odczuwa ale nie sadze, zeby koza mogla stwierdzic, ze woli z kozlem anizeli z Zenkiem.

Zwierze nie mysli, myslenie jest dostepne jedynie ludziom. Czlowiek (a scislej dopiero homo sapiens - czlowiek myslacy) to jedyny myslacy gatunek na Ziemii, chociaz jestem w stanie uwierzyc, ze Ty w to nie wierzysz.
Nie twierdze, ze piszesz bzdury, po prostu masz prawo myslec, ze zwierzeta mysla, przeciez Cie na sile nie przekonam.

no offence, ale zwierzeta nie mysla, a jezeli nie mysla to nie mysla tez nad tym czy wola ze swoim gatunkiem czy z gatunkiem myslacym, wiec skoro im to obojetne to dlaczego zakazywac legalizacji 'przyjemnosci' niektorym osobnikom homo sapiens, ktorzy juz nie sa sapiens.
Rozumiem twoje zdanie, swoje wyraziłem wcześniej.

Nie mogę natomiast do końca się zgodzić, że tylko ludzie posiadają zdolność myślenia. Owszem, na poziomie, jaki prezentujemy (no dobra, nie wszyscy ) pewnie tak, ale również niektóre zwierzęta przedstawiają zdolności wykraczające poza proste zachowania bodziec - reakcja. Ale to raczej temat na inną rozmowę.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 00:16   #102
Dudi
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dudi
 
Data rejestracji: 25.02.2002
Posty: 159
Dudi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wchodzę na forum i co widzę? Sporo tu nietolerancji. Po pierwsze, jeżeli ktoś porównuje homoseksualizm do pedofilii to nie ma sensu dalsze czytanie jego postów bo widać jego braki w wiedzy. To już nawet nie jest kwestia wiedzy, to chyba czysta głupota. A jeżeli już o pedofilii to nudzą mnie opisy co byście zrobili z takimi pedofilami itd. Ja też jestem jak najbardziej przeciwko, ale powstrzymam się od opisów. Po prostu wiadomo że każdy normalny człowiek ma 'coś takiego' że pedofilia kojarzy mu się z obrzydlistwem.

Jeżeli chodzi o marsze równości, to w takim kraju jak Polska jestem zdecydowanie ZA. Dlaczego? Ano dlatego że tutaj naprawdę trzeba pokazać że homoseksualiści istnieją i powinni mieć swoje prawa. Wiele osób chciałoby ich zakopać, zapomnieć o nich, udawać że ich nie ma. Ja porównuję to do sytuacji w której naziści tępią murzynów. Człowiek rodzi się czarny, biały albo żółty, człowiek rodzi się również ze swoją orientacją seksualną... jeżeli mamy z tym jakiś problem to już jest _WYŁĄCZNIE_ nasz problem. Jeżeli nie akceptujemy kogoś za to jaki się urodził to my powinniśmy się leczyć.
Dudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 07:30   #103
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja sobiie chyba troche zbyt ten swiat idealizuje, wiem ze s***261; tacy ludzie jak homoseksualisci, lesbijki i inne zboczenia, s***261; i nikt im niezabrania byc, ale co mnie to obchodzi, osobiscie nic do nich nie mam? skoro oni wg swojego uznania sa normalni i nic dziwnego to dla nich nie jest to niech siedza na dupie w domu i nie paraduja po ulicy pokazujac swoj***261; innosc, czy murzyni chodza po ulicy wolajac jestem czarny?
czy ja jesli nie jestem homoseksualista tez powinienem isc na ulice i krzycze***263;, LUDZIE NIE JESTEM PEDA***321;EM!!!!! ?
po co?
nikt im nie zabrania by***263; tym kim sa, ale czy ja im zabraniam byc tym kim sa?
az tak bardzo mi nie przeszkadzaj***261; ich marszy rownosci, niech sobie ***322;a***380;***261; i paraduj***261;, pokazuja swoja innosc, sami nas przyzwyczajaj***261;, ***322;a***380;***261;c po ulicy i dr***261;c japy ze s***261; inni, do tego ***380;e nie sa normalni...
osobiscie dziwie si***281; im ***380;e organizuja te marsze...co im to da? nic, przeciez to nic dziwnego ze lesbijka to lesbijka a homoseksualista to omoseksualista, to nie ich wina ze urodzili sie z taka orientacja seksualna, ja do nich nic nie mam, uwazam to za normalne, a to ***380;e ***322;a***380;***261; po ulicy i krzycz***261; to w***322;asnie TO pokazuje ze oni nie s***261; w***322;asciwie tacy normalni, ze s***261; inni, no bo czy normalny cz***322;owiek chodzi i krzyczy ze jest normalny?
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 07:46   #104
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dudi
Wchodzę na forum i co widzę? Sporo tu nietolerancji. Po pierwsze, jeżeli ktoś porównuje homoseksualizm do pedofilii to nie ma sensu dalsze czytanie jego postów bo widać jego braki w wiedzy. To już nawet nie jest kwestia wiedzy, to chyba czysta głupota. A jeżeli już o pedofilii to nudzą mnie opisy co byście zrobili z takimi pedofilami itd. Ja też jestem jak najbardziej przeciwko, ale powstrzymam się od opisów. Po prostu wiadomo że każdy normalny człowiek ma 'coś takiego' że pedofilia kojarzy mu się z obrzydlistwem.

Jeżeli chodzi o marsze równości, to w takim kraju jak Polska jestem zdecydowanie ZA. Dlaczego? Ano dlatego że tutaj naprawdę trzeba pokazać że homoseksualiści istnieją i powinni mieć swoje prawa. Wiele osób chciałoby ich zakopać, zapomnieć o nich, udawać że ich nie ma. Ja porównuję to do sytuacji w której naziści tępią murzynów. Człowiek rodzi się czarny, biały albo żółty, człowiek rodzi się również ze swoją orientacją seksualną... jeżeli mamy z tym jakiś problem to już jest _WYŁĄCZNIE_ nasz problem. Jeżeli nie akceptujemy kogoś za to jaki się urodził to my powinniśmy się leczyć.
Bardzo podobnie na to patrzę.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 09:07   #105
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dudi
Je***380;eli chodzi o marsze r***243;wno***347;ci, to w takim kraju jak Polska jestem zdecydowanie ZA. Dlaczego? Ano dlatego ***380;e tutaj naprawd***281; trzeba pokaza***263; ***380;e homoseksuali***347;ci istniej***261; i powinni mie***263; swoje prawa.
A jakich oni znowu praw nie maja? Rozwin to moze? Bo to ciekawie wyglada.Bo jesli chodzi o to, o czym mysle, czyli zawieranie malzenstw oraz mozliwosc adopcji dzieci. To zapomnij.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.