Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.06.2006, 09:44   #106
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
A jakich oni znowu praw nie maja? Rozwin to moze? Bo to ciekawie wyglada.Bo jesli chodzi o to, o czym mysle, czyli zawieranie malzenstw oraz mozliwosc adopcji dzieci. To zapomnij.
Dla mnie byłoby to prawo do normalnego życia, na równi z innymi. Oczywiście - z pewnymi ograniczeniami, jak chociażby wspomniane przez ciebie zawieranie małżeństw. Ale chociażby prawo do poczucia pewnego godności, nie bycia wytykanym palcami i nie traktowania jako obywatel i w ogóle człowiek gorszej kategorii. A w tym momencie nie oszukujmy się tak po prostu jest, co zresztą widać i po wypowiedziach tutaj..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.06.2006, 09:58   #107
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dla mnie byłoby to prawo do normalnego życia, na równi z innymi. Oczywiście - z pewnymi ograniczeniami, jak chociażby wspomniane przez ciebie zawieranie małżeństw. Ale chociażby prawo do poczucia pewnego godności, nie bycia wytykanym palcami i nie traktowania jako obywatel i w ogóle człowiek gorszej kategorii. A w tym momencie nie oszukujmy się tak po prostu jest, co zresztą widać i po wypowiedziach tutaj..
Nie mozna dawac przyzwolen na dewiacje. Jak nie ukrocisz w zarodku to sie za bardzo rozwina. Zreszta caly czas wracamy do tego samego punktu. Pisalem juz wczesniej, ze Holandia jest tego najlepszym przykladem. Najpierw chca to, pozniej tamto i sramto. Nie i koniec.
Oni sa tylko zagrozeniem dla rodzaju ludzkiego. Jakby caly swiat zaczal sie nagle opierac na takich zwiazkach. To zycie by wyginelo. A dlaczego? Bo to nie jest normalne. Normalnosc to zwiazek heteroseksualny.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 10:09   #108
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Dla mnie byłoby to prawo do normalnego życia, na równi z innymi. Oczywiście - z pewnymi ograniczeniami, jak chociażby wspomniane przez ciebie zawieranie małżeństw. Ale chociażby prawo do poczucia pewnego godności, nie bycia wytykanym palcami i nie traktowania jako obywatel i w ogóle człowiek gorszej kategorii. A w tym momencie nie oszukujmy się tak po prostu jest, co zresztą widać i po wypowiedziach tutaj..
a nie sadzisz ze wlasnie przez te ich glupie parady ludzie ich wytykają palcami?
nie było parad i nikt ich palcami nie wytykał, przeciez oni są od wieków, dopiero ostatnio zrobilo sie o nich głosno, wlasnie dzięki temu że chodzą po ulicach i krzyczą o sobie...
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 10:18   #109
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
a nie sadzisz ze wlasnie przez te ich glupie parady ludzie ich wytykają palcami?
nie było parad i nikt ich palcami nie wytykał, przeciez oni są od wieków, dopiero ostatnio zrobilo sie o nich głosno, wlasnie dzięki temu że chodzą po ulicach i krzyczą o sobie...
Widzisz, w pewien sposób może i tak. Z drugiej strony te parady są właśnie po to, żeby ten fakt zmienić (i nie trzeba się tu doszukiwać sprzeczności - jest ona zbyt oczywista).

Powiem ci, że ja generalnie jestem przeciwny tego typu zachowaniom. W ogóle nie lubię, jak ktoś robi coś na pokaz, chce się w jakiś sposób pokazać, zamanifestować coś. Dlatego nie podobało mi się na przykład to wszechobecne pokazywanie smutku po śmierci Jana Pawła II. Wiadomo, że większość osób bardzo przeżywała jego śmierć, ale to całe odnoszenie sie z tym było dla mnie po prostu sztuczne. Podobnie te różnego rodzaju parady.

Jestem za bardzo daleko posuniętą tolerancją. Póki druga osoba swoim zachowaniem nie czyni krzywdy innej, to niech robi co chce, wygląda jak chce i odznacza się najróżniejszymi preferencjami. Nam nic do tego. Ale takie parady to już pewien sposób narzucania swojego sposobu bycia innym. Dlatego jestem im przeciwny. Ale z drugiej strony rozumiem też tą właśnie sprzeczność - te osoby robią to po to, żeby być traktowanym jeśli nie całkiem na równi z innymi to przynajmniej jako normalni ludzie, a nie dewianci, jak to nawet bywają nazywani.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 10:58   #110
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Widzisz, w pewien sposób może i tak. Z drugiej strony te parady są właśnie po to, żeby ten fakt zmienić (i nie trzeba się tu doszukiwać sprzeczności - jest ona zbyt oczywista).

Powiem ci, że ja generalnie jestem przeciwny tego typu zachowaniom. W ogóle nie lubię, jak ktoś robi coś na pokaz, chce się w jakiś sposób pokazać, zamanifestować coś. Dlatego nie podobało mi się na przykład to wszechobecne pokazywanie smutku po śmierci Jana Pawła II. Wiadomo, że większość osób bardzo przeżywała jego śmierć, ale to całe odnoszenie sie z tym było dla mnie po prostu sztuczne. Podobnie te różnego rodzaju parady.

Jestem za bardzo daleko posuniętą tolerancją. Póki druga osoba swoim zachowaniem nie czyni krzywdy innej, to niech robi co chce, wygląda jak chce i odznacza się najróżniejszymi preferencjami. Nam nic do tego. Ale takie parady to już pewien sposób narzucania swojego sposobu bycia innym. Dlatego jestem im przeciwny. Ale z drugiej strony rozumiem też tą właśnie sprzeczność - te osoby robią to po to, żeby być traktowanym jeśli nie całkiem na równi z innymi to przynajmniej jako normalni ludzie, a nie dewianci, jak to nawet bywają nazywani.
zgadzam sie z Toba w 100%, uważam jednak że parady równosci przynoszą im więcej krzywdy niż pozytku, homoseksualizm jest skrajnością, niszową sfera ludzkości, jest także czymś co wielu ludziom się może nie podobać, uważam że paradowanie ze swoimi innościami po ulicy i szukanie zrozumienia u kogoś u ktorego to wzbudza w pewnym sensie obrzydzenie mija się z celem. Każdy człowiek wie kto to jest homoseksualista, nikt im zadnych praw nie ogranicza, ja tez nie jestem za tym aby im zabraniac tego typu manifestacji, ale powinni oni wreszcie pojać że lepiej byłoby dla nich nie urządzać tego typu parad, bowiem jak juz pisałem sami sobie wyrzadzają tym krzywde...
tak się zastanawiam, czego oni oczekują, czego tak naprawde chcą, chcą adoptowac dzieci? na to nie ma zezwolenia i nie bedzie, czego chcą?
no powiedzcie mi czego oni chcą, co chcą mieć a czego nie mają (poza adopcją dzieci).... ?

.....

troche odbieglismy od tematu pedofilii...
chciałem jeszcze tylko dodać, że to jest choroba, myśle że nalezy ich leczyc, jeśli chcą, natomiast jesli nie chca, to w jakiż inny sposób mozemy im pomoc?
pozostaje nic innego tylko karać, i tu wg mnie powinno sie zacząć od kastracji, nie ma wyjscia, okrutne...
ja sobie nie wyobrazam zycia bez mojego ........
no ale co zrobic z kims takim?
czytałem kiedys artykuł że mozna im pomoc, sa metody leczenia, ale wpierwej oni sami musza chciec, w przeciwnym wypadku srogie kary, kastracja lub do pierdla ( sam nie wiem co gorsze )
i tutaj juz nie jestem taki wyrozumiały i tolerancyjny.
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------

Ostatnio zmieniany przez juicepp : 03.06.2006 o godz. 11:08
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 11:41   #111
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez juicepp
tak się zastanawiam, czego oni oczekują, czego tak naprawde chcą, chcą adoptowac dzieci? na to nie ma zezwolenia i nie bedzie, czego chcą?
no powiedzcie mi czego oni chcą, co chcą mieć a czego nie mają (poza adopcją dzieci).... ?
Wladzy. Chca wladzy. To wszystko.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 14:08   #112
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Wladzy. Chca wladzy. To wszystko.
Nie no, władzy to chcą politycy

Homoseksualiści chcą przede wszystkim zrozumienia dla swojej inności, a o to w dzisiejszym świecie (Polsce) trudno. Część z nich pewnie idzie też dalej i chciałaby zezwolenia na zawieranie małżeństw, ale na to chyba w Polsce jeszcze się nie zanosi.


Co do pedofilii i kar to kastracja jest nierealna i o takim sposobie możemy zapomnieć. Zreszta uważam, że to w ogóle nie wchodzi w grę. Natomiast surowe kary kilkudziesięciu lat więzienia jak najbardziej. Pedofil jest chory, ale nie bezmyślny i mając w perspektywie spędzenie reszty życia w więzieniu jest szansa, że powstrzymałby się od czynu..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 14:14   #113
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w jakims kraju europejskim stosowano kastracje chemiczna - gwalciciele na zwolnieniu musieli sie co jakis tam czas stawiac na obowiazkowa dawke leku
to jest i humanitarne i mysle wykonalne
oczywiscie dla osob ktore juz swoje by odsiedzialy a nie zamiast
i ciagle uwazam ze wiezienia nie powinny przypominac hotelu - praca, chocby i bezsensowna, ale duzo pracy! pracujesz - jesz, nie pracujesz - chleb i woda
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 15:16   #114
juicepp
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika juicepp
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Bukowno
Posty: 248
juicepp zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
w jakims kraju europejskim stosowano kastracje chemiczna - gwalciciele na zwolnieniu musieli sie co jakis tam czas stawiac na obowiazkowa dawke leku
to jest i humanitarne i mysle wykonalne
oczywiscie dla osob ktore juz swoje by odsiedzialy a nie zamiast
i ciagle uwazam ze wiezienia nie powinny przypominac hotelu - praca, chocby i bezsensowna, ale duzo pracy! pracujesz - jesz, nie pracujesz - chleb i woda
nie wystarczy do pierdla na rok? ale z wytatuowanymi kilkoma tatuazami na calym ciele "jestem pedofilem"
jak przezyje rok w pierdlu to potem na ulicy go zakopia lub wykastrują...
a co do pracy w pierdlu to co oni nie pracuja tam? to co oni tam robia? nigdy nie mialem stycznosci z zadnym wiezniem to nie wiem jak tam jest...
ja bym im samą wode dawał, i tak az zdechna, przynajmniej wiezienia nie beda przeludnione
__________________
Używam
1. Laptop - IBM T41p, Pentium M 1400, 1GB RAM, Radeon 7500, Seagate 5400.3
2. Blaszak: INTEL CORE 2 DUO E8500 3,16GHZ, GIGABYTE GA-P35-DS4, PCX EVGA 8800GTX 768/384 1,8GHZ, PATRIOT DDR2 2*2GB 800 LLK CL4, SEAGATE 500GB 32MB SATA ST3500320AS, LG GH-20LS10 SATA BLACK LIGHTSCRIBE, SHARKOON REBEL 9 VALUE BLACK B/Z, MODECOM VOLCANO 750W, MS WINDOWS VISTA HOME PREMIUM EDITION PL 64BIT OEM, NEC LCD20WGX2 PRO SILVER/BLACK MONITOR LCD 20
--------
juicepp jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2006, 17:15   #115
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ogl***261;da***322;em kiedy***347; program w telewizji (mo***380;e "Rozmowy w toku" nawet) o pedofilach. Pojawi***322; si***281; tam problem, ***380;e Polskie prawo zabrania wspomnianej "kastracji chemicznej" je***380;eli pedofil nie pope***322;ni***322; jeszcze przest***281;pstwa, co zmusza***322;o wielu z nich do samookalecze***324; - smutne to troch***281; by***322;o. Jeszcze smutniejsze by***322;o to, ***380;e naprzeciwko siedzia***322;a zgraja hipokryt***243;w, kt***243;rzy epatowali swoj***261; "m***261;dro***347;ci***261;" tylko dlatego, ***380;e problem ich nie dotyczy***322;.
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 20:30   #116
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
staram sie zrozumiec co niektorych i nie moge.
dla mnie pedofile powinini byc ukarani jakas dluga i powolna smiercia.
a jesli chodzi o homoseksualizm to niech robia co chca ale w domu.
czy ludzie heteroseksualni tez powinni organizowac swoje marsze lub partie??
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 21:03   #117
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hetero nie musza - przypomne ze maja wszystkie przywileje typu ubezpieczenie dla wspolmazonka jesli pracuje tylko jendo z nich, wspolne opodatowanie czy jasne przepisy spadkowe
homo o to wlasnie walcza - bo chocby staneli na glowie to tych "drobnostek" nie obejda
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 21:58   #118
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez malaczarna
czy ludzie heteroseksualni tez powinni organizowac swoje marsze lub partie??
Pisalem juz o tym w swojej wypowiedzi, ale jak zwykle nikt mnie nie czyta...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 22:15   #119
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ile razy widzieliscie na ulicy calujacych sie "z jezyczkiem" homo? trudno za to przesc miastem zeby nie widziec takich hetero
M@X juz o tym pisal - jednak ktos Cie czyta
a wg statystyki (podaje za rzeczpospolita) homoseksualistow jest od dwoch do dziesieciu procent w spoleczenstwie! nie ma silnych zeby w Waszym otoczeniu zadnego nie bylo! jesli o zadnym nie wiecie to sa dwa wyjscia - nie interesuje to Was - i chwala Wam za to, albo jestescie nietolerancyjni i zainteresowani sie ukrywaja

skoro homo nie wolno wg niektorych organizowac parad (bo sie ktos moze zgorszyc!) to moze zakazac tez np parad fanow techno (nie kazdy lubi ta muzyke - niektorzy nawet twierdza ze to nie jest muzyka!) albo procesji koscielnych (wyznawcy innych wyznan i ateisci przeciez moga poczuc sie urazeni!) - oczywiscie przyklady celowo podaje wyolbrzymione i jesli ktos tego nie rozumie to jego problem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2006, 22:22   #120
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jeszcze gorsza parada parada si***281; szykuje w Warszawie - g***243;rnik***243;w.

*******e wszystkie parady - ja chc***281; ***380;y***263; w tym miescie i m***243;c co***347; za***322;atwi***263;, a nie ogl***261;da***263; zgliszcza i w***261;cha***263; gaz.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.