![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#15361 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,587
![]() ![]() ![]() ![]() |
Dajcie spokój w tej chwili na termometrze 33 stopnie, więc zimne
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#15362 |
|
Guru
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 2,232
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Było ciepło , teraz miałem około pól godziny deszczu , po
, czekam na szpil o 18:00 a do tego
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01 |
|
|
|
|
|
#15363 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
15 na plusie, bez deszczu, słaby wiatr.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#15366 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Tak jest! Już jestem pobudzony
![]()
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15367 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,587
![]() ![]() ![]() ![]() |
W tej chwili 27 stopni więc zimna
|
|
|
|
|
|
#15369 |
|
Guru
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 2,232
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A wróciłem z roboty , to machnę sobie
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01 |
|
|
|
|
|
#15370 |
|
Guru
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
cześć wszystkim
|
|
|
|
|
|
#15371 |
|
Administrator
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 39,046
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. Moje filmy są tutaj. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
|
|
|
|
|
#15372 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,518
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Wczoraj u mnie popadało jak należy. Nawet dwa razy
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
#15373 |
|
Guru
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,587
![]() ![]() ![]() ![]() |
W tej chwili "tylko" 22 stopnie i pochmurno więc
|
|
|
|
![]() |
| Tagi |
| imprezka, jedzcie pijcie apostołach nie rzygajcie, obżarstwo i opilstwo, ochlaj, orgietka, piąteczek!, pijaństwo ruja i poróbstwo |
|
|