Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.07.2005, 23:51   #31
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
kodziu@ r'n'r
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.07.2005, 00:06   #32
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja po paradzie normalnosci mam mieszane uczucia w stosunku do tego slowa

Ochrona jezyka - jak najbardziej !
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 00:21   #33
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
...
Ochrona jezyka - jak najbardziej !
niech mi tyko ktos wytlumaczy ... PO CO?DLACZEGO
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 00:24   #34
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Chociazby po to ze Ci ludzie beda dochodzi do wladzy gdy ja bede pracowal juz na emeryture, a moze i na nia przechodzil. Nie usmiecha mi sie wysluchiwac wypowiedzi analfabetow, a - tym bardziej - byc zdanym na ich laske badz nielaske!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 01:16   #35
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
niech mi tyko ktos wytlumaczy ... PO CO?DLACZEGO
Bo to wcale nie jest trudne (mowie o zasadach gramatyczno-ortograficznych), a BAAARDZO ulatwia komunikacje miedzyludzka i nadaje jej tez pewna wartosc.

Co do zawartosci merytorycznej - no coz ... Samoobrona jest w sejmie, a jak wiadomo wladza jest odbiciem spoleczenstwa, ktore tez trzeba szanowac (czasem: niestety trzeba).

Prawo jazdy na net - nie jest jeszcze az tak zle, chociaz jest taka znana od wielu wiekow prawda - jak sie wsadzi zabe do garnka i zacznie podgrzewac wode to sie ugotuje nic nie czujac, ale jak sie wrzuci zabe do wrzatku, to wyskoczy. Wiec moze tolerujac to co wymysla kolejne pop-net-pokolenie zgadzamy sie tolerowac to co oni moga tolerowac pozniej patrzac na nastepne po nich pokolenie, i tak lekko dojdziemy do jakiegos kompletnego burdelu, e-belkotu, ktory mimo ze na nas dziala jak wrzatek, na posrednie pokolenie dziala jak niewinne podgrzewanie.

Prawo jazdy mialoby sie pewnie wiazac z merytorycznym poziomem i gram/ort poprawnoscia, tylko ze patrzac na opinie ludzi, wyniki wyborow (ba - wogole na frekfencje), i cele jakie sobie spoleczentwo stawia, to wychodzi na to ze wiekszosc ma wazne rzeczy w DUPlE, za to skupia sie na plerdolach zwiazanych np. z romansami aktorek, o ktorych wiekszosc moglaby napisac rozprawke gdyby tylko wiedziala co to znaczy ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 08:21   #36
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ech, gdyby się dało każdego skłonić do trzeźwiej samooceny i pracowania nad sobą.... dodałbym do tego jeszcze szczerą chęć zrozumienia innych i postawienia się w ich sytuacji (empatia) - gdybym wiedział, że walcząc w taki sposób można coś takiego osiągnąć to pół godziny dziennie bym siedział jak nic.
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 08:38   #37
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie warto sobie zaprzatac glowy takimi glupotami. Sa o wiele ciekawsze rzeczy niz tropienie jakis dziwnie pokracznych blogow. Pisanych przez jakies gowniarstwo, ktore nic ciekawego do powiedzenia nie ma. Naprawde szkoda na takie rzeczy czasu. Zreszta ja zadnych blogow nie czytam. Wiec i tym samym do zadnej akcji sie nie dolacze. A nawet gdybym czytal to: Nie warto sobie zaprzatac glowy takimi glupotami..........
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 08:49   #38
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wg. mnie właśnie warto. Dlaczego? Przykłąd z żabą jest dosyć dobry. Jeśli będzie na to przyzwolenie, ba! wręcz poparcie! To stanie się to zjawiskiem masowym.
Jeśli stanie się to zjawiskiem masowym to stanie się to standardem. Tak działa obecnie rynek.
Ja i mój egoizm nie zgadzamy się na to. Nie chcę sytuacji, w której wartościowych stron w necie praktycznie nie będzie, bo populacja wyewoluowała 'w dół'. Nie chce świata pełnego dumnych z siebie idiotów. Nie chce świata, w którym nikomu na niczym nie zależy i nic nie ma wartości.

Blogaski tych kretynek i fakt, że zamiast potępienia są one tolerowane i bronione, oznacza tylko jedno, świat wędruje w dół z zadziwiającą prędkością.

Łażąc sobie wczoraj po tych blogaskach znalazłem coś w stylu "Zapłudniłem mojom dziewczynkem". Zrobiło mi się po przeczytaniu tego troche zimno.

Pisaliście niedawno na tym forum o 11 letniej matce. To jednostkowy przypadek, 18 letni rodzice, będącymi wtórnymi analfabetami, na dodatek dumni z tego nie są jednostkowym przypadkiem.

Ci z was, którzy uważają, że nie warto z tym walczyć niech się poważnie zastanowią. Pamiętajcie, że prawa i zwyczaje dyktuje większość, lub inteligencja. Inteligencji, jako opiniotwórczej grupy społecznej w Polsce nie ma. Zginęła na wojnie i nie przekazała pewnego zestawu wartości dalej. Minie wiele lat [a przy obecnym poziomie szkolnictwa i równaniu w dół - wiele stuleci] nim ten stan się zmieni.
Skoro nie inteligencja to większość. Zastanówmy się, jaką to mamy większość w kraju..
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 08:59   #39
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
właśnie @Weron to miałem napisać po przeczytaniu topicu.

oczywiście jestem jak najbardziej za poprawnością pisowni w internecie, ale tropienie tego typu blogów, przypomina mi walkę z wiatrakami.

jak już robić akcję to może dorwijmy jakiegoś pedofila.

nie czytam blogów i czytać nie będę (to by mnie wysłało pod adres Sobieskiego 1/9, Warszawa)

pozdrawiam, życzę szczęścia, ale nie pomogę.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 09:02   #40
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pozwólcie że się wtrynie nie na temat "języka normalności" ale chciałbym przedstawić zjawisko, które można zauważyć we wpisie z 24 czerwca (a raczej w każdym wpisie) an blogu którego adres został podany na początku...
Szkoda że takie rzeczy nie tylko pojawiają się nie tylko na blogach ale widać to przedewszystkim na opisach gg.
Chodzi mi o użalanie się nad sobą (najczęściej nastolatek [no dobra 13-14 latek]), mówienie jakie to życie jest bez sensu np. tylko dlatego że nie ma się chłopaka.
NIC NIE MAM DO NARZEKANIA i bardzo współczuję takim osobom ponieważ coś im sie nie powodzi.
Chodzi mi konkretniej o zestawienie tego narzekania z czymś 'fajnym' i przyjemnym.
może przykłady wam pokarzą o co chodzi mojemu śpiącemu jeszcze umysłowi...
np. MoOon!s!a pisała że jedzie nad morze będzie fajnie wogóle wakacje super hiper. A w następnym zdjaniu już pisze że wogóle nic jej nie wychodzi w życiu itp.
albo opisy gg.
"W kinie było super =) \\ kochane przyjaciółki \\po co żyje? "

bardzo dziwne...
huh sam nie wiem o co mi chodzi :/ ale dobra może napiszecie czy tylko was takie zachowanie dziwi...
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 09:46   #41
_bakupl_
na cdrinfo od 2001 ;>
 
Avatar użytkownika _bakupl_
 
Data rejestracji: 04.06.2005
Lokalizacja: 53°10'08.02°N 18°09'34.32° E
Posty: 1,239
_bakupl_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez paja
Pozwólcie że się wtrynie nie na temat "języka normalności" ale chciałbym przedstawić zjawisko, które można zauważyć we wpisie z 24 czerwca (a raczej w każdym wpisie) an blogu którego adres został podany na początku...
Szkoda że takie rzeczy nie tylko pojawiają się nie tylko na blogach ale widać to przedewszystkim na opisach gg.
Chodzi mi o użalanie się nad sobą (najczęściej nastolatek [no dobra 13-14 latek]), mówienie jakie to życie jest bez sensu np. tylko dlatego że nie ma się chłopaka.
NIC NIE MAM DO NARZEKANIA i bardzo współczuję takim osobom ponieważ coś im sie nie powodzi.
Chodzi mi konkretniej o zestawienie tego narzekania z czymś 'fajnym' i przyjemnym.
może przykłady wam pokarzą o co chodzi mojemu śpiącemu jeszcze umysłowi...
np. MoOon!s!a pisała że jedzie nad morze będzie fajnie wogóle wakacje super hiper. A w następnym zdjaniu już pisze że wogóle nic jej nie wychodzi w życiu itp.
albo opisy gg.
"W kinie było super =) \\ kochane przyjaciółki \\po co żyje? "

bardzo dziwne...
huh sam nie wiem o co mi chodzi :/ ale dobra może napiszecie czy tylko was takie zachowanie dziwi...

Ja mam taki przykład:

"Nie chce mieć faceta"
"Facet to świnia."
"Szukam wysokiego bruneta"
"Szukam męża"
"Już nie szukam bo za dużo chętnych"
"Szukam wysokiego bruneta"
"Już sama nie wiem czy chce mieć chłopaka"

Opisy pustej wg. mnie 17 latki
__________________
Dobra, to jak już musisz to daj tą reputke no

Ostatnio zmieniany przez _bakupl_ : 31.07.2005 o godz. 09:50
_bakupl_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 10:27   #42
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
właśnie @Weron to miałem napisać po przeczytaniu topicu.

oczywiście jestem jak najbardziej za poprawnością pisowni w internecie, ale tropienie tego typu blogów, przypomina mi walkę z wiatrakami.

jak już robić akcję to może dorwijmy jakiegoś pedofila.

nie czytam blogów i czytać nie będę (to by mnie wysłało pod adres Sobieskiego 1/9, Warszawa)

pozdrawiam, życzę szczęścia, ale nie pomogę.

masz racje

a wy co zyskacie? napiszecie im swoja opinie i pojedzie po was wlasciciel bloga i "przyjaciele" i tak bedzie tego final. dowiecie sie tylko jak "wyszukane" slownictwo znaja juz dzieci
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 10:28   #43
RaDeoN256
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.12.2004
Posty: 1
RaDeoN256 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co za ludzie będą w tym kraju pełnoletni za pare lat to sie w głowie nie mieści totalna porażka!!! zgadzam sie z tym co piszecie a takie idiotyczne bloki powinno sie od razu kasować jeśli by była taka możliwość bo przez tego typu strony panuje jeden wielki syf w necie!!!!
RaDeoN256 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 11:27   #44
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hehe jak czytam tamtego sajta aż milo się robi na twarzy ;]

Ja powiem tak że zabawa w rodzica nie ma sensu jesli chcesz ich obrazac nie rob tego,nie walcz z nimi nie ma sensu,oni sami zrozumieją swoje zachowanie za pare lat.
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.07.2005, 11:36   #45
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
a wy co zyskacie?
Być może nic, ale będę miał świadomość, że COŚ zrobiłem. Oczywiście najprościej jest siedzieć z założonymi rękami i akceptować słownikowe kalectwo. Gratuluję postawy.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.