Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.08.2005, 11:39   #61
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Może i jestem znany tylko z działu offtopic, przepraszam. Forum to kolektyw - jeżeli większości bardzo przeszkadza mój status MODeratora, to się go po prostu zrzeknę...
Jak nie bedziesz grzebal w moich postach to mozesz sobie byc MODeratorem.
No i oczywiscie nie wymadrzaj sie za bardzo, bo krytykiem nie jestes tylko uzytkownikiem tego forum.(jesli chodzi o dzial kino) A sklonnosc do krytyki to widze masz przeogromna.
Co juz mozna zauwazyc nawet w tym poscie. Nie twierdze, ze to zle akurat, jesli to na przyklad tyczy sie tego postu, bo sam cel jego jest dobry. Ale jak juz wyzej napisalem:
Nie warto sobie zaprzatac glowy takimi glupotami. Sa...


A swoja droga skoro tak napietnujecie tych, ktorzy popelniaja razace bledy ortograficzne to moze od razu ktos by podal jakis portal, ktory porusza ta problematyke?
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.08.2005, 11:49   #62
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Weron : dziekuje, postaram sie wyluzowac... Choc faktycznie moze jestem zbyt bezposredni w momencie gdy podnosi mi sie cisnienie... ;-D

Wracajac do tematu : strona o ktora pytales to chociazby www.bykom-stop.avx.pl !
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 16:25   #63
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Weron : dziekuje, postaram sie wyluzowac... Choc faktycznie moze jestem zbyt bezposredni w momencie gdy podnosi mi sie cisnienie... ;-D

Wracajac do tematu : strona o ktora pytales to chociazby www.bykom-stop.avx.pl !
No właśnie, ktoś w podpisie ma adres tej strony, tylko kto to był?

A wracając do tematu głównego, to nie podoba mi się tAkIe pIsAnIe. Kto to wogóle wymyślił i po co?? przecież to nie ułatwia czytania a wręcz utrudnia. Nie rozumiem ludzi którzy używają właśnie czegoś takiego.

Kolejną denerwującą mnie rzeczą są słówka: kofany, tesh, qzyn itp. (nawet trudno mi przychodzi wypisanie takich słówek o takiej pisowni, bo ich nie używam). Jakie to teraz się stało "młodzieżowe", modne. Wg mnie następna rzecz która nic nie wnosi, a wręcz cofa nas w myśleniu.

To narazie tyle, bo teraz mam jeszcze trochę zajęć i nie mam czasu na głębsze rozmyślenia

Pozdrawiam


P.S. A jeśli codzi o to "pozdrawiam", które ktoś uważa za "automat" to jest to na takiej samej zasadzie jak np. spotyka się kogoś znajomego na ulicy i mówi się "Dzień dobry". To dokładnie to samo.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 17:05   #64
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
masz eliasz racje ale tAkIe PiSaNiE jEsT tReNdi wsrod lebkow a wyplewic to bedzie rownie trudno co zlodziei, kretaczy, korupcje i wiele innych rzeczy w naszym kraju
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 17:15   #65
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
P.S. A jeśli codzi o to "pozdrawiam", które ktoś uważa za "automat" to jest to na takiej samej zasadzie jak np. spotyka się kogoś znajomego na ulicy i mówi się "Dzień dobry". To dokładnie to samo.
Sidu jest w 100% cynicznym człowiekiem. Powiedzmy, że w 90% ten Jego cynizm mi się podoba, bo jest użyty w słusznej sprawie a pozostałe 10% no cóż, nie widzę potrzeby komentarza... po cholerę wywoływać burdy na forum

Jakoś tak mimo wszystko cenię userów, którzy mają własne zdanie, choć nie koniecznie muszę się z ich zdaniem zgadzać.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez *Vojtas* : 03.08.2005 o godz. 17:47
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:04   #66
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
A jeśli codzi o to "pozdrawiam", które ktoś uważa za "automat" to jest to na takiej samej zasadzie jak np. spotyka się kogoś znajomego na ulicy i mówi się "Dzień dobry". To dokładnie to samo.
Wlasnie tutaj mam takie samo zdanie. Jest to po prostu forma grzecznosciowa uzywana w internecie.
Jak zaczynam pisac e-mail to na poczatku wstawiam "Witam" i koncze "Pozdrawiam"
Przewaznie tak pisze bo duzo zalezy do kogo jest on skierowany.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:21   #67
Kaczorex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.08.2005
Posty: 5
Kaczorex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czytajac niektore poprzednie posty czulem sie urazony . Mam 14 lat i czasami wstydze sie ze tyle mam ;/ (szczegulnie przez niektore ponizsze posty).Rozumiem ininjatywe anty-blogowa i bykom-stop Ale nierozumiem czemu niektorzy uwarzaja ze jak ktos ma 12-15 lat to jest idiota itp. LUDZIE bez przesady sa takie osoby z ktorymi sie da pogadac mimo ze sa w wymieninym przedziale wiekowym. Sa tez takie jak naprzyklad wlasnicielka bloga wymienionego na poczatku. Wezcie zrozumcie mam klase ktora podzielona jest na pieknych i brzydkich (doslownie) oczywiscie piekni sa pokroju tej wlasnicielki bloga. A brzydcy wszyscy co nie uzywaja w co 2 wyrazie przeklenstwa co nie nosza markowych ciuchow itp itd.Na szczescie nasza klasa nieupadla tak nisko i czasami mozemy sie porozumiec (czasami).
A tak pozatym to nietak dawno odezwala sie do mnie 1 kolesiowa z klasy (niewiem skat wytrzasnela moj numer gg ale dupa) z pytanie kwaker tu **** wyslij mi jakas fajna muze. NAWET TAKA ******* CZESC nie powie. Jak jej odpowiedzialem zeby poszla se do swoich kolezanek to odpowiedziala zebym sie pierd**** i mnie zablokowala. No takich trzeba tepic a nie takie osoby ktore chca cos "dac" dla tego swiata zamiast tylko braci wyzywac wszystkich wokol.
PS: Daje adres bloga jakiejs innej dziewczyny z klasy (na szczescie nieumiesciala mnie w liscie swoich kumpli) TY KLIKAC
PS2:Sory na bledy w tekscie ale ja tez orlem z polaka niejestem
Kaczorex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:32   #68
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja nie mówie każdej napotkanej osobie na ulicy dzień dobry. Nazwijcie mnie chamem, ale nie mówie i nigdy mówić nie będę.
Dlaczego mnie to pozdrawiam wkurza? Raczej bawi. 'pozdrawiam' w podpisie, pozdrawiam wpisane ręcznie, a często wręcz tak, że w poście ktoś po kimś jedzie a w podpisie i tak twardo pozdróffki. Wygląda do śmiesznie. Zaraz ktoś powie, że się czepiam. Jasne, że się czepiam, lubię się czepiać.
Jak 3 lata temu zacząłem jeździć po userach, że pisanie 'jush' wygląda żałośnie, to też się czepiałem. Krzyczeli na mnie wszyscy równo i solidarnie. Część z was to jeszcze pamięta, nadal twierdzicie, że nie miałem racji?

Tam tępiłem głupote, teraz piętnuję hipokryzję. Co zmienia się w ludziach, kiedy odchodzą od komputera? Czemu w sieci są tacy mili i wszystkich wszędzie pozdrawiają a w realu nic tylko 'spi..'? Czemu internetowe złote dzieci to w realu często chamy i prostaki? To mnie bawi, bo czasem to prostactwo z postów wystaje jak słoma z przysłowiowych butów. Potraktujcie to jako temat do przemyślen.
Wiele razy już ten temat padał i na wiele sposobów internet zmienia ludzi. Jednych na gorsze innych na lepsze.

Tak, jestem cyniczny, jestem przekonany, że kilka rzeczy wiem lub rozumiem lepiej niż reszta. Tak, liczę się z tym, że nie zawsze muszę mieć rację i wiem, że się myle. Sęk w tym, że wiem, że to co czasem mówie, choć nikt się z tym nie zgodzi, jest dobre. Wychodzi to po miesiącu, po pól roku, czasem po latach. Ale wychodzi. I jest mi z tym cholernie dobrze.

Co do pozdrowień, zostawiam je sobie dla bliskich. Wtedy czuję, że mają jakąś wartość. Bo ja wartości we wstawionej, podpatrzonej często u innych, sentencji w podpis nie widzę.

Dobranoc. Po czymś takim, pewnie długo tu się nie zaloguję. Bawcie się dobrze, zjeżdzając to co napisałem.
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:34   #69
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kaczorex
Czytajac niektore poprzednie posty czulem sie urazony . Mam 14 lat i czasami wstydze sie ze tyle mam ;/ (szczegulnie przez niektore ponizsze posty).Rozumiem ininjatywe anty-blogowa i bykom-stop Ale nierozumiem czemu niektorzy uwarzaja ze jak ktos ma 12-15 lat to jest idiota itp. LUDZIE bez przesady sa takie osoby z ktorymi sie da pogadac mimo ze sa w wymieninym przedziale wiekowym. Sa tez takie jak naprzyklad wlasnicielka bloga wymienionego na poczatku. Wezcie zrozumcie mam klase ktora podzielona jest na pieknych i brzydkich (doslownie) oczywiscie piekni sa pokroju tej wlasnicielki (2x w ten sam sposób literówka?) bloga. A brzydcy wszyscy co nie uzywaja w co 2 wyrazie przeklenstwa co nie nosza markowych ciuchow itp itd.Na szczescie nasza klasa nieupadla tak nisko i czasami mozemy sie porozumiec (czasami).
A tak pozatym to nietak dawno odezwala sie do mnie 1 kolesiowa z klasy (niewiem skat wytrzasnela moj numer gg ale dupa) z pytanie kwaker tu **** wyslij mi jakas fajna muze. NAWET TAKA ******* CZESC nie powie. Jak jej odpowiedzialem zeby poszla se do swoich kolezanek to odpowiedziala zebym sie pierd**** i mnie zablokowala. No takich trzeba tepic a nie takie osoby ktore chca cos "dac" dla tego swiata zamiast tylko braci wyzywac wszystkich wokol.
PS: Daje adres bloga jakiejs innej dziewczyny z klasy (na szczescie nieumiesciala mnie w liscie swoich kumpli) TY KLIKAC
Mniej więcej tak się czyta Twojego posta. W tych czerwonych miejscach mnie skręca Mógłbyś przeczytać, co udało Ci się nabazgrolić i dopiero wysłać! Literówki i tak Ci darowałem

Tu nie chodzi o to, że masz 12, 13, czy 14 lat. Chodzi o ogólny trend, jaki panuje wśród tej grupy wiekowej. Za moich czasów (jak to brzmi ) nikt się nie usprawiedliwiał, że ma dysortografie, dysgrafie, czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Absolutnie nie twierdzę, że to nie jest choroba. Znam osoby, które faktycznie mają takie coś, ale one przynajmniej się starają z tym walczyć. Ten ktoś, jak pisze maila, to przed wysłaniem wkleja go do Worda i poprawia błędy, a przy tym stara się zapamiętać, gdzie błąd popełnił. Po co to robi? Bo to WSTYD, jak w co 2 słowie jest ort.

Cytat:
Napisany przez Kaczorex
PS2:Sory na bledy w tekscie ale ja tez orlem z polaka niejestem
Ale Worda chyba masz, co? Tak ciężko wkleić to i poprawić byki?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:41   #70
Kaczorex
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.08.2005
Posty: 5
Kaczorex w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Ale Worda chyba masz, co? Tak ciężko wkleić to i poprawić byki?
Chodzi o to ze niemam :p i mowie na powaznie
Kaczorex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 18:53   #71
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kaczorex
Chodzi o to ze niemam :p i mowie na powaznie
To http://so.pwn.pl/ i sprawdzasz wyrazy, których nie jesteś pewien. Robisz to tyle razy, aż Ci się utrwali, że pisze się szczegóły, a nie szczeguły.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 19:01   #72
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Takze nie mowie wszystkim ludziom na ulicy Dzien Dobry. Ale jak juz wejde do jakiegos biura, czy tez instytucji, aby zalatwic jakas sprawe, to wtedy pada z moich ust taki zwrot. Dlatego przytoczylem jako przyklad pisanie e-maila.
Sloma mi z butow nie wystaje, ale racja w realu na pewno tak grzecznie jak na tym forum sie nie zachowuje. Padaja z moich ust wyrazy uznawane za wulgarne.
I jestem w pewnym sensie hipokryta.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 19:04   #73
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja mam prosta recepte:

Nie umiesz pisac - nie pisz tylko czytaj
Nie umiesz czytac - moze pograj sobie na czyms
Nie umiesz grac - moze porob zjecia
...
Nic nie umiesz i tylko siedzisz i uzalasz sie nad soba, od czasu do czasu udowadniajac innym jak jestes wielki, choc masz kompleks mniejszosci - idz sie powies, inni nie beda na Ciebie cale zycie robili i czytali/wysluchiwali twoich narzekan i przechwalek.

sad but true ... chociaz i tak nic nie zmienia, bo kazdy se zyje po swojemu.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 20:02   #74
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czytać dużo książek - to recepta. Popieram akcję w 100% - choć skala wiekowa sięga dużo dalej - jest już pokolenie 20-22 ( u mnie w pracy kilka osób np. ) , które nie wyrosło ze słodziutkich słówek , nie ma żadnych pasji ani zainteresowań. Rozmowa z nimi ogranicza się do filmów, słuchania o ostatnim pobycie w dyskotece etc. - skręca mnie co poniedziałek.

Jest kilka aspektów rzeczywiście - rodzice, otoczenie - oczywiste przymioty wychowania...jednak osobowość kształtuje też muzyka jakiej słuchamy, książki jakie czytamy, ogólnie mówiąc kultura. Jeśli patrzeć przez pryzmat popularności nieznośnego żabska - co nas czeka? Nie da się wyleczyć pustki w tym kraju jeśli masmedia karmią tym dzieciaki, a one jak gąbka - nasiąkną i wszystko jest "cool" . Kiedyś oglądało się Słodowego, Pegaz czy Kwanta...może rzeczywiście nic innego nie było - ale jaki teraz jest wybór? Piszemy własne anty-komentarze ponieważ jesteśmy już ukształtowani...w dzisiejszych czasach potrzeba samozaparcia, głowy pełnej pomysłow i trzeba mieć osobowość - by z tych wszystkich śmieci wynaleźć coś dobrego. Bez własnego ja i potrzeby pewnego wyróżnienia się - tzw. ambicji nie urodzi się nic dobrego ...

U nas nie jest jeszcze tak źle. Oglądając programy w niemieckiej TV da się zauważyć,że zarówno w programach jak i reklamach co trzecie słowo jest po angielsku - tak jakby nie mieli własnego języka. Już wolę błędy ortograficzne.

Ostatnio zmieniany przez Dorian : 03.08.2005 o godz. 20:08
Dorian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 21:06   #75
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sidu a niby, za co ktoś miał by Ciebie zjeżdżać, za to, że myślisz? Nie wydaje mi się. Jak już napisałem wcześniej uzasadniony cynizm nie jest niczym złym bardziej martwi mnie to, że tak często trafia się okazja żeby go użyć. Chyba warto się czasami zastanowić nad tym czy nie patrzeć na niektóre zjawiska z przymrużeniem oka, oczywiście nie należy stosować tego manewru zbyt często, bo w pewnym momencie może się okazać, iż tak często mrużymy oczy, że nie dostrzegamy już niczego.
Co do hipokryzji, osobiście bardziej martwi mnie ten jej rodzaj, który powoduje, że cierpią lub umierają ludzie.

W swoim podpisie przez dość długi czas miałem link do strony Kazika Staszewskiego polecam - szyderca, jakich mało
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.