Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2005, 21:26   #1
aaagi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2005
Posty: 2
aaagi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Instalacja XP

Mam problem: Zacznę od tego ze instalke xp moge uruchomić tylko jako aktualizacja win (98 czy 2000 bo ustawienie boota na cd nic nie daje. Wiec jak aktualizuje spod 98 czy 2000 na 2 sposoby (nowa instalacja lub aktualizacja) to efekt zawsze jest ten sam: Najpierw nastepuje kopiowanie plikow instalacyjnych (wszystko z poziomu win)a potem jest "uruchom ponownie". Uruchamia ponownie, jest bios a potem ekran logowania XP i za chwile mam czarny ekran. Od tego momentu nic sie nie dzieje. Po restarcie chciałam kontynuować instalke bo już miałam ją w menu wyboru i znowu ten ekran i "echo". Próbowałam już z kilkoma różnymi instalkami XP pro i to samo! Może to mój komp ma jakiś wałek. Procek mam 1,3G, 256 RAM. Wie ktoś może co jest? Bo jak na razie to nikt nic nie wie. Opcje biosu na pewno sa ok. Ochrona antywir wyłączona.
aaagi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.01.2005, 21:41   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie musisz mieć bootującej płyty, aby odpalić instalkę WindowsXP.
jesli masz FAT32 ...uruchom kompa z dyskietki startowej np.Win98 lub WinMe z obsługą CDrom.
na płycie z WinXP jest katalog i386 a tam plik winnt.exe uruchom go, powinnien wystartować instalator windowsa.

ps.lepiej instalować na "czysto" ...czyli po formacie dysku systemowego.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 03:41   #3
zYxMa
[Member of Mayday]
 
Avatar użytkownika zYxMa
 
Data rejestracji: 21.01.2003
Lokalizacja: EU
Posty: 627
zYxMa zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ile czekasz na ten czarny ekran, bo czasem trzeba kilka minet czekać
zYxMa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 05:38   #4
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Maciej
nie musisz mieć bootującej płyty, aby odpalić instalkę WindowsXP.
jesli masz FAT32 ...uruchom kompa z dyskietki startowej np.Win98 lub WinMe z obsługą CDrom.
na płycie z WinXP jest katalog i386 a tam plik winnt.exe uruchom go, powinnien wystartować instalator windowsa.

ps.lepiej instalować na "czysto" ...czyli po formacie dysku systemowego.
najlepiej przed odpaleniem winnt.exe z plyty z winxp odpalic smartdrv z plyty z "98" bo wtedy instalacja idzie potem szybciej
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 09:35   #5
aaagi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2005
Posty: 2
aaagi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Co do tego czarnego ekranu to czekałam troche dłużej niż kilka minet i nic Ale wydaje mi sie że uruchamianie spod dosa nic nie da bo mi wyskoczy "this program cannot run under dos mode"
aaagi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 09:45   #6
maj3
Banned
 
Avatar użytkownika maj3
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Posty: 651
maj3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zmień pamiatki coś duzo jest w necie,ze xp jest na to wrazliwy
maj3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 11:45   #7
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... czy ten WinXP jest przynajmniej z sp1 ? bo jeśli bez i masz grafę gforce2 marki noname, to instalka nie pójdzie.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 11:51   #8
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
na gf4 tez tak moze byc (tested u kumpla) to ogolnie przypalosc noname'ow nvidii
mozna np na czas instalacji wlozyc inna karte i przy okazji pierwsego restartu podminic je tak robilem i dzialalo
na szczescie na moim kompie takich problemow nie ma
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 12:21   #9
Alinoe
thorgal to ciota
 
Avatar użytkownika Alinoe
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: Truso
Posty: 861
Alinoe zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
na gf4 tez tak moze byc (tested u kumpla) to ogolnie przypalosc noname'ow nvidii
mozna np na czas instalacji wlozyc inna karte i przy okazji pierwsego restartu podminic je tak robilem i dzialalo
na szczescie na moim kompie takich problemow nie ma
zgadza się w 100% - sam widziałem i miałem na nvidii takie akcje - JAKĄ MASZ GRAFIKĘ?? zapewne tu leży problem
Alinoe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 12:28   #10
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ale juz winXP z sp1 instaluje się na każdej nvidii :cool:
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.