Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.05.2010, 21:25   #541
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja na pamięć nic nie robiłem - pierwszy raz tam wypłacałem. I na dzień dobry wyświetlił mi łobuz. Nigdy nie sprawdzam salda, bo je doskonale znam. Nie trzymam kasy na koncie do którego mam kartę - chwilę wcześniej robię sobie przelew. I tym bardziej mnie to wqrzyło, bo mogłem wycofać 50PLN mniej, niż potrzebowałem - bo mi złotówę zżarło.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.05.2010, 21:48   #542
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
I na dzień dobry wyświetlił mi łobuz.
Moim zdaniem to niemożliwe aby po podaniu PINu do karty pokazał saldo i skasował Ci 1zł za tą "usługę".
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.05.2010, 22:34   #543
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Moim zdaniem to niemożliwe aby po podaniu PINu do karty pokazał saldo i skasował Ci 1zł za tą "usługę".
Jestem prawie pewien (to było już prawie pół roku temu), że wyświetlił mi saldo po wklepaniu PINu. Bez proszenia i pytania - ale nic sobie za to obciąć nie dam...

Jak teraz pogooglałem, to znalazłem i takie opinie o naciągactwie Cash4you - w tym i takie "bez pytania" - ale może to tak było przez chwilę, a może była opcja "potwierdź PIN i sprawdź stan konta". HNFI
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 12:54   #544
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Niestety kapitalistyczna rzeczywistosc zmusza mnie do zalozenia konta.

Jako, ze jestem studentem jest kilka dedykowanych kont studentom, jak i rowniez oferty zwykle-jest tego od zawalenia.

Stad pytanie nastepujace-jakie konto byloby najkorzystniejsze (prowadzilbym je glownie przez internet).
Wylicze moze porzadane cechy:
-brak oplat za prowadzenie i przelewy;
-niska oplata za karte debetowa (kredytowa to zbyt dziwny uklad) lub brak;
-dosc duza liczba bankomatow (Warszawa sie nie liczy bo tu jest tego od zawalenia);
-bezpieczenstwo;
-brak ukrytych kosztow i marz.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 13:16   #545
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail Podgląd Wiadomości
Niestety kapitalistyczna rzeczywistosc zmusza mnie do zalozenia konta.

Jako, ze jestem studentem jest kilka dedykowanych kont studentom, jak i rowniez oferty zwykle-jest tego od zawalenia.

Stad pytanie nastepujace-jakie konto byloby najkorzystniejsze (prowadzilbym je glownie przez internet).
Wylicze moze porzadane cechy:
-brak oplat za prowadzenie i przelewy;
-niska oplata za karte debetowa (kredytowa to zbyt dziwny uklad) lub brak;
-dosc duza liczba bankomatow (Warszawa sie nie liczy bo tu jest tego od zawalenia);
-bezpieczenstwo;
-brak ukrytych kosztow i marz.
Może ten bank co "trzęsie Polskim internetem"...?
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 13:23   #546
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Może mbank
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 15:13   #547
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co tu wiecej wymyslac - tak samo...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 18:32   #548
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Potrzebuję szybkiej informacji:

Chcę dostać na moje polskie konto bankowe przelew z banku w GB lub w USA - mam sobie wybrać z którego chcę.
Priorytetem jest czas, koszta na drugim miejscu.
Przelew między prywatnymi kontami osób fizycznych.

Ile czasu trwa realizacja przelewów GB->PL, USA->PL , są jakieś normy?

Do jakiej kwoty można bezpiecznie realizować takie przelewy, aby jakoweś służby przelewu nie zatrzymały, nie opodatkowały itd w trakcie realizacji?

Orientacyjne koszta przelewu? Przy czym nie wchodzi w grę latanie w GB/USA po fizycznych oddziałach WesternUnion itp, musi to być zrealizowane via Internet, w Polsce mogę polatać.

@Banana, załóż sobie konto w Banku Spółdzielczym, jak mogłeś na to nie wpaść
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 22:04   #549
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
chyba najszybciej i najtaniej bedzie przez PayPala
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2010, 23:51   #550
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie będzie najszybciej - paypal działa błyskawicznie tylko w rozliczeniach paypal-paypal oraz paypal-karta kredytowa (i odwrotnie).

Już przelewy z konta na paypal (i odwrotnie) potrafią trwać do 4 (a nawet więcej) dni.

Zwykły przelew z Bank Of Ireland do (polskiego) ING idzie jeden dzień.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.06.2010, 22:07   #551
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
to jeszcze gdzies sa platne przelewy? a moze za samo posiadanie konta kaza sobie placic? wyrazy wspolczucia - zmiana banku przeciez zajmuje... jakies 5 minut
Oczywiście ... z mi znanych - BZWBK - przelew 0,50 zł lub 0,70 zł ( pierwszych 5 sms kodów jest darmowych za kolejne płaci się po 0,20 zł - więc dlatego w sumie przelew może kosztować 0,70 zł).
Coś mi się kojarzy, że w Millenium też chyba przelewy w niektórych typach rachunków są płatne - ale mogę się mylić - nie mam tam żadnego konta.

Za posiadanie konta - np. w Inteligo - zarówno w poprzedniej jak i nowej wersji - jak byś miał mniej niż średnio 100 zł na którymś z rachunków to konto jest płatne ...

Cytat:
Napisany przez nimal
(...)likwidacja konta w PKO to faktycznie moze byc udreka - juz to kiedys przechodzilem(...)
Akurat ja takie coś przechodziłem dwa razy - za pierwszym razem było to dawno temu i chyba rzeczywiście trwało ... choć żeby długo ?? Jakoś nie kojarzę ...
Drugi raz w 2005 roku ... jedna wizyta i po problemie ... mimi iż poprzedniego dnia wypłaciłem z bankomatu ... ale Pani trochę poklikała i konto zostało zamknięte ... najwięcej czasu pochłonęło stanie w kolejce

Pozdrawiam !
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2010, 08:14   #552
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wlasnie - KOLEJKA!
od kiedy nie mam PKO nie znam tego pojecia (przynajmniej w odniesieniu do bankow)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2010, 10:33   #553
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czym różni się konto Intelligo od Superkonta z dostępem internetowym w PKO BP ? Wiem,że za opcję Superkonto+iPKO płaci się 6,90 zł plus 2 zł = 8,90 zł. Przelewy są za 50 groszy. A czy w Intelligo przelewy są darmowe i inne rzeczy też ? A Karta debetowa działa za darmo w bankomatach PKO BP ?
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2010, 11:31   #554
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
W Inteligo przelewy i konto sa darmowe. Darmowa jest także karta, pod warunkiem, że dokonasz 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. W przeciwnym wypadku, 1 zł miesiecznie. Wypłaty w bankomatach PKO BP sa za darmo.
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.06.2010, 12:48   #555
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dzieki, dzieki !
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.