Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2011, 14:30   #706
paprykarz
Banned
 
Data rejestracji: 04.10.2011
Posty: 80
paprykarz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wawelski,
wedle informacji od pracownic oddziału przy Targowej: Getin i getinonline to w zasadzie dwa różne banki. Jedyne co mogą zrobić w Getin dla klienta getinonline, to przyjąć bezpłatną wpłatę gotówkową, a i to pod warunkiem, że klient ma przy sobie nr konta. Taka wpłata księguje się do ~ 3 godzin.

Czyli getinonline to bank bezoddziałowy

Przy zakładaniu konta obiecywali mi ochronę fizyczną przy wypłacie większej gotówki - teraz okazało się, że ani ochrony ani możliwości wypłaty w oddziale.

Gdzie Ty widzisz te limity wypłaty z karty, to ja nie wiem, bo ja tego nie mam. Konsultant tel. mi powiedział, że w getinonline nie ma limitów wypłat kartą płatniczą. Niemniej bankomat BZWBK wypłaca mi maks. 500 zł. Bałagan...

Tego lata do getinonline dostałem kilka sporych przelewów SEPA w obcej walucie, innej niż euro. W jednym z nich było pomylone moje imię i getinonline w trakcie rozmowy mailowej wymyślił tak skomplikowaną procedurę korekty, że prościej było odesłać przelew do nadawcy.
Co ciekawe, gdy przyszedł ostatni przelew SEPA, po raz 50-ty zadzwonił do mnie konsultant, tym razem z prośbą o wyrażenie zgody na przewalutowanie. Czyli wcześniej robili coś bez mojej zgody. Gdy zapytałem konsultanta dlaczego tak się stało, szczerze przyznał że nie wie, że prawdopodobnie ja jako pierwszy otrzymałem takie przelewy, dopiero teraz ktoś wymyślił, że potrzebna jest moja zgoda i że getinonline to nie bank dla takich operacji. Przynajmniej był szczery

Oczywiście w maila wierzą każdego, jak PAP w odejście Beaty Kempy, ale to standard. Ten formularz, który krytykujesz, przynajmniej jest tej wady pozbawiony.

Jeszcze co do kanałów kontaktu: gdy tak wydzwaniali do mnie codziennie, postanowiłem zmienić hasło do kontaktu telefonicznego, na takie które zapamiętam. Na 100% w interfejsie www zrobiłem wszystko dobrze, a system zablokował mi konto i czekałem na kuriera, który potwierdzi moją tożsamość...

Na plus zaliczam im, że gdy robiłem przelew wielocyfrowy, to zadzwonili i zapytali czy to na pewno ja robię ten przelew.
paprykarz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.10.2011, 18:02   #707
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po zapłaceniu w ciągu miesiąca 20 złotych prowizji za wypłaty z konta Inteligo w innych bankomatach niż PKO BP, eService i BZ WBK, założyłem sobie konto internetowe Direct w ING.
Konto za darmo, przelewy za darmo, karta za darmo jak się 100 zapłaci, no i najważniejsze: wszystkie bankomaty w Polsce za darmo.
Wada: wpłata gotówki w oddziale kosztuje 9 złotych, ale można wpłacić za darmo we wpłatomacie, jak się na taki trafi... albo w PKO BP na Inteligo i za darmo przelać do ING.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2011, 18:12   #708
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no, ja się już męczę w ING, czyli Śląskim, całe 11 lat
ale nie narzekam
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2011, 19:01   #709
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez paprykarz Podgląd Wiadomości
Gdzie Ty widzisz te limity wypłaty z karty, to ja nie wiem, bo ja tego nie mam. Konsultant tel. mi powiedział, że w getinonline nie ma limitów wypłat kartą płatniczą.

Karty --> szczegóły. Tam tez jest przycisk "zmień limity", można też zastrzec albo zablokować kartę.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE

Ostatnio zmieniany przez Wawelski : 20.10.2011 o godz. 19:04
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2011, 06:57   #710
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jakie są "haki" w przypadku ING ?
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2011, 19:41   #711
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak chcesz cokolwiek załatwić w oddziale, to wszystko po 9 złotych.

Warto pobrać i przestudiować pełną tabelę opłat i prowizji, wtedy powinno być wszystko jasne jakie są haki.

http://www.ingbank.pl/indywidualni/t...lat-i-prowizji
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2011, 18:12   #712
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Szukam dobrej karty kredytowej. Jestem od dawna wMbanku i tam chcialbym ja wyrobic.

Zalezymi na niskiej/zerowej oplacie za wydanie/prowadzenie, dlugim okresie splaty.

Milym dodatkiem bylby PayPass, ale nie jest to konieczne. Oprocentowanie to sprawa drugorzedna przy dlugim okresie splaty - zdaze ja splacic bez odsetek, po prostu czasem trzeba mi wiecej gotowki niz aktualnie posiadam.

Co polecacie? Na jakie kruczki uwazac?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2011, 18:43   #713
Conti
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Conti
 
Data rejestracji: 17.12.2002
Posty: 600
Conti zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Karty kredytowe omijam szerokim łukiem więc się nie wypowiem

Zadam za to pytanie, czy ktoś się zastanawiał nad BGŻ Optima
Nowa rzecz i w sumie nie wiem, czy warto się tym interesować, na papierze stanowi ciekawą alternatywę dla lokat getin banku

Co do ror-ów, to chyba nie ma idealnych, trzeba wybrać sobie mniejsze zło.
__________________
Mozilla Firefox + The Bat! IniemamocnI
Benq sobie radzi . Pionek
Conti jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 07:01   #714
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czesc,
Co myslicie o AVOCADO (Oferta TYLKO dla uzytkownikow Plus GSM + BZW BK)
Niby sa przelewy za free, wyplaty ze wszystkich bankomatow w PL, aplikacja mobilna do kontroli rachunku (na wszystkie systemy mobilne).

Samo konto jest za free (przy wplatach minimum 1000zl), ponizej tej kwoty placimy 3zl/m
Karta za darmo, oczywiscie jesli w miesiacu transakcje bezgotowkowe wyniosa 500 zl i więcej.

Warto wejsc w ta oferte ?
Obecnie mam Inteligo i mBank ale ten drugi cos mi nie odpowiada a i Inteligo do najlepszych nie nalezy.

http://m-avocado.pl/oplaty-i-prowizje
http://blog.bzwbk.pl/2011/11/avocado...tow-sieci-plus
http://www.plusblog.pl/avocado-bezpl...-i-sieci-plus/
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 07:19   #715
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Obecnie mam Inteligo i mBank ale ten drugi cos mi nie odpowiada
Co Ci konkretnie nie odpowiada? Przelewy są za 0zł, utrzymanie konta 0zł, strona www mBanku jest dostosowana pod urządzenia mobilne. Jedyny minus to opłata(2zł) za karty płatnicze, w momencie gdy nie wygenerujemy miesięcznie 100zł nimi.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 09:44   #716
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Co Ci konkretnie nie odpowiada? Przelewy są za 0zł, utrzymanie konta 0zł, strona www mBanku jest dostosowana pod urządzenia mobilne. Jedyny minus to opłata(2zł) za karty płatnicze, w momencie gdy nie wygenerujemy miesięcznie 100zł nimi.
W Inteligo musze wykupic pakiet "bankomaty bez granic" za 4zl aby wyplacac PLNy ze wszystkich bankomatow + platnosc za powiadomienia SMS ;/

mBank - 5zl za wyplacanie ze wszystkich bankomatow + powiadomienia sms.

Cenie sobie bardzo mozliwosc wyplaty w najblizszym bankomacie bez obawy o koszty takiego zabiegu

EDIT: Czy wyplaty z bankomatow licza sie do transakcji bezgotowkowych ?
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 10:09   #717
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
mBank - 5zl za wyplacanie ze wszystkich bankomatow + powiadomienia sms.
Cytat:
Do konta Avocado wydawana jest karta płatnicza VISA Electron, czyli ***8222;zwykła***8221; karta pozwalająca na wypłaty z bankomatów, bezpieczne płatności zbliżeniowe i transakcje w internecie. Co ważne w ramach konta klienci otrzymają bezpłatne:
***8226; prowadzenie rachunku przy wpływach w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie
***8226; wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
***8226; przelewy realizowane przez bankowość elektroniczną i za pomocą m-bankingu,
***8226; kartę ***8211; przy miesięcznych transakcjach bezgotówkowych o wartości co najmniej 500 zł
***8226; powiadomienia SMS o transakcjach na koncie.
Czy jesteś w stanie sprostać tym wymaganiom?



Bo jeżeli nie to:
- wpływ w danym miesiącu poniżej 1000 zł 3,00 zł;
- Miesięczne transakcje bezgotówkowe w wysokości poniżej 500zł 3,00 zł;

Daje to 6zł/miesiąc.

Cytat:
EDIT: Czy wyplaty z bankomatow licza sie do transakcji bezgotowkowych ?
Marzyciel Tylko płatności kartami płatniczymi - dotykowe/bezdotykowe.


Sam kiedyś zastanawiałem się nad zmianą banku, obecnie mam mBank i wiesz co? Do tego czego potrzebuje idealny jest mBank.


@adbok co do bankomatów to mBank wykorzystuje sieci cash4you i eurocash więc nie ma co narzekać.

Tak czy siak wybór należy do Ciebie ;-)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 28.11.2011 o godz. 10:14
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 10:41   #718
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A które konto ma najwyższe oprocentowanie? Jeśli najdzie mnie ochota na oszczędzanie?

Ktoś jest na bieżąco?
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2011, 11:19   #719
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
A które konto ma najwyższe oprocentowanie? Jeśli najdzie mnie ochota na oszczędzanie?
Najlepiej wychodzą jednodniowe lokaty (czasami z "lojalką" na jakiś czas). IMO bezkonkurencyjne są takie promocyjne lokaty GetIn.
Ich konto lokacyjne tez jest przyzwoicie oprocentowane.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2011, 15:02   #720
pequena
Banned
 
Data rejestracji: 25.11.2011
Posty: 11
pequena w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja mam konto w mBanku i zaczynam sie irytowac ze miesiecznie schodzi mi ileś tam złoty na jakieś pierdoły typu ubezpieczenie itd;/
pequena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.