Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.07.2003, 23:03   #16
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hmm ja mam konto w BANKU SPÓDZIELCZYM ... i mam wszystko za darmoszke bo to taka reklama dla niepełnoletnich.

a wale PKO .. jak baba w kasie obsługuje jednego klienta 10min ..i stoi sie ponad godzine w kolejce !!! Przyczym baba w BS robi to samo w 1min !!


P.S. no i jak to jest z tymi nie pełnoletnimi osobami i kontami internetowymi ?
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.07.2003, 09:57   #17
lipek16
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 06.02.2003
Lokalizacja: J-L
Posty: 467
lipek16 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No tak jak myślałem większość będzie polecała mBank. Tylko powiedzcie jeszcze czy naprawde tak długo schodzi z rejestracją??
lipek16 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 10:03   #18
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
??.... a jeszcze dluzej z lista kodow! Znajomy czeka juz 2 tygodnie! I nic.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 10:05   #19
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ano długo, umowa od nich idzie 5-7 dni, umowa od ciebie drugie tyle i nie pomoże nawet "Priorytet", to samo z kartą bankomatową. Tak naprawdę po miesiącu możesz mieć w pełni funkcjonalne konto, aha i czasem dodzwonić się do "doradcy" graniczy z cudem. Mimo to warto bo jak narazie żadnych opłat, przelewy dochodzą po około 4 godzinach
mnie lista kodów przyszła po 4 dniach :cool:
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 20:36   #20
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
przelewy dochodzą po około 4 godzinach

Dziwne, ja jak wysle kase po poludniu, to jest juz nastepnego dnia rano. To zalezy tez od tego, w jakim czasie jest ta kasa ksiegowana w banku odbiorcy...
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 20:39   #21
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Krzycho83 napisa***322;(a)
Dziwne, ja jak wysle kase po poludniu, to jest juz nastepnego dnia rano. To zalezy tez od tego, w jakim czasie jest ta kasa ksiegowana w banku odbiorcy...
zazwyczaj jest księgowana dwa razy dziennie - rano i popołudniu
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 20:49   #22
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W PKO podobno ksiegują kilka razy dziennie, tylko czasem wyglada to jakby robili to tylko raz, gdy czeka sie na kase
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 21:20   #23
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Krzycho83 napisa***322;(a)
W PKO podobno ksiegują kilka razy dziennie, tylko czasem wyglada to jakby robili to tylko raz, gdy czeka sie na kase

jak dlamnie PKO to jeden wielki chłam !! nie dość ze drogo to jeszcze ta obsługa ....


a i żeby nie plamić złego imienia PKO ... ponieważ jedno to BP a drugie SA. Dwa inne banki Mi chodzi o ten bez żubra.. tylko z tą skarbonką
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 21:48   #24
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Masz rację Sayan, miałem konto założone w PKO BP u sieBie w Radzyniu, a jak pracowalem w Warszawie, to nawet nie moglem sprawdzic czy przelew wpłynął na konto, trzeba było jechac do domu by się przekonać że jeszcze nie dotarł :-)
W innych bankach można sprawdzić stan konta w bankomatach, a w tym nie (pracują nad wdrożeniem jakiegoś systemu by nie byc w tyle za innymi bankami), dałem sobie spokój z tym bankiem i teraz mam konto w mBanku
Franc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 23:09   #25
forest
odgrzewany user
 
Data rejestracji: 20.10.2001
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 379
forest zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja polecam pko BP- inteligo. Mam juz 2 lata i jest ok, a od kiedy pko wykupiło inteligo są bezpłatne wpłaty w oddziałach, bankomaty za free...
Tylko przelewy są płatne w przeciwieństwie do mBanku 0,99zł.
F.
__________________
Nie ma głupich pytań.
Mogą być tylko głupie odpowiedzi.
*************************

The only way to get smarter is by playing a smarter opponent
-Fundamental of Chess 1883
forest jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 23:19   #26
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
http://www.inteligo.pl/index/index.php

jak mowilem, mam konto na Inteligo. Skladasz wniosek, umawiasz sie z kurierem, dostajesz karte i kody, aktywujesz karte i ...koniec.
Gdyby ktos chcial alozyc, polecam sie...moze zarobie 50 zl
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 23:27   #27
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no wiec ja juz od 3 lat wszystkie oplaty robie przez internet, i jak narazie jestem bardzo z tej formy zadowolony, polecam kazdemu zaoszczedzisz czas i pieniadze
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 23:35   #28
forest
odgrzewany user
 
Data rejestracji: 20.10.2001
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 379
forest zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ta promocja sie dawno skonczyła, czhyba że jest kolejna edycja
Pozdro
__________________
Nie ma głupich pytań.
Mogą być tylko głupie odpowiedzi.
*************************

The only way to get smarter is by playing a smarter opponent
-Fundamental of Chess 1883
forest jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2003, 23:48   #29
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
forest napisa***322;(a)
Ta promocja sie dawno skonczyła, czhyba że jest kolejna edycja
Pozdro

Ha! Trudno!
Bede dalej klepal biede
(a jest po czym)
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.07.2003, 00:42   #30
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powiem tak mialem pko bp i mialem inteligo teraz mam zachodni i mbank - zachodni bo mam na uczelni a mbank bo jest najlepszy
fakt ze gdy ja zakladalem w mbanku to raz dwa sie zalatwialo - moze i w inteligo wtedy bylo szybko kurier i juz ale inteligo jest kaszaniaste przelewy - jest platne jak nie masz odpowiednich obrotow miesiecznych i w ogole jest kicz a skoro wykupilo to pko to juz krzyzyk na droge wstawiam

a z pko zrezygnowalem po tym jak nie moglem wyplacic kasy we wrocku bo jakas dupa durna zarzadala potwierdzenia ze mam na koncie taka kwote i przez godzine stalem w kolejce bo najpierw sie nie mogli dodzwonic potem dogadac a na koniec przefaksowac

pozniej jak poszedlem do bz to na pytanie ile moge wziac z bankomatu to sie koles tylko usmiechnal i powiedzial tyle ile sie zmiesci w dziurze na raz (ok 20 banknotow)

tak wiec porzegnalem sie z pko - ktore nadal nie ma bankomatow polaczonych w siec i dlatego nie ma m.in. sprawdzania stanu konta etc

dlugo sie zastanawialem czy nie zostawic samego mbanku ale dobrze jest miec dwa banki nawet poto zeby z jednego zrobic tylko taki "kieszonkowy" bank - teraz jest nim bz bo jest niskie oprocentowanie

a szczerze odradzam pko bp oraz inteligo - nie sadze zeby od czasu mojego rozstania sie z nimi cos zrobili na korzysc klienta
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.