Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2006, 16:53   #1
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
logowanie na haslo-problemy

witam.
mam xp pro i porobilem sobie hasla ,ktore kazdy uzytkownik chcacy wejsc na komputer przez siec musi wpisywac. chce w ten sposob ograniczyc dostep do mojego kompa z sieci dla niektorych uzytkownikow.

wszytsko byloby fajnie,jakby nie to,ze niektorzy z nich dalej moga wchodzic na moj komp. nie wiem w jaki sposob to robia,ale na pewno nie podmieniaja uzytkownika i hasla, bo widze nazwy userow ktorzy sie loguja.

zastanawia mnie tylko jedno.dlaczego jedni moga wchodzic nawet ebz hasla a inni nie?
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2006, 17:13   #2
ostryga27
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ostryga27
 
Data rejestracji: 06.01.2006
Lokalizacja: Lubuskie
Posty: 202
ostryga27 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stef
witam.
mam xp pro i porobilem sobie hasla ,ktore kazdy uzytkownik chcacy wejsc na komputer przez siec musi wpisywac. chce w ten sposob ograniczyc dostep do mojego kompa z sieci dla niektorych uzytkownikow.

wszytsko byloby fajnie,jakby nie to,ze niektorzy z nich dalej moga wchodzic na moj komp. nie wiem w jaki sposob to robia,ale na pewno nie podmieniaja uzytkownika i hasla, bo widze nazwy userow ktorzy sie loguja.

zastanawia mnie tylko jedno.dlaczego jedni moga wchodzic nawet ebz hasla a inni nie?
To proste,przy ustawiania konta użytkownika,ktoś nie wpisał hasla i dał Enter i system to zapamietał.
Ja miałem to samo,odpalam kompa i przed ustawieniami wywala logowanie systemu Wind.i nie mialem hasla tylko nazwe,dawalem enter i wchodzi,ale to wk.....ło!i zlikwidowalem.
ostryga27 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2006, 19:05   #3
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ale jak moze wchodzic na moj komp, skoro nie ma uprawnien(tzn ja mu ich nie nadalem).

powinno byc tak,ze podczas proby wejscia pzrez otoczenie sieciowe na moj komp wyskakuje okienko do ktorego sie wpisuje uzytkownika i haslo. jesli sie wpisze zle haslo lub uzytkownika, to widzi sie co mam udostepnione,ale nie mozna nigdzie wejsc lub nic uruchomic.


lecz niektorym sie to udaje. i ja sie pytam jak?
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.