Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.10.2006, 21:51   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Generalnie je***347;li chodzi o kwestie ***380;ywieniowe, to dla mnie autorytetem jest dr Tombak i jego wskaz***243;wek b***281;d***281; si***281; zawsze trzyma***322; (uzupe***322;nionych o pewne zasady kuchni makrobiotycznej i innych). Zainteresowanym polecam jego ksi***261;***380;ki.

ps: Chyba tradycyjnie troch***281; za bardzo zjechali***347;my z tematu..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.10.2006, 22:00   #32
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ed hunter@ alez prosze bardzo dr. Peter D'Adamo ... TU
to ze jest to ladnie wszystko rozpisane na onecie to sorry nie moja wina
ale nie pisala tego kobieta

nimal@ a skad wiesz ze to brednie
cala dieta grupy krwi polega na wyleminiowaniu produktow
toksycznych dla twojego organizmu ... takiego pozywienia z ktorym twoj
organizm sobie poprostu nie radzi <- a to tylko chemia

Cytat:
Napisany przez nimal
... wegetarianizm nie gwarnatuje zdrowego zywienia itd itd
oczywiscie ze tak bo jak ma np przyswajac bialko czlowiek z grupa krwi 0
dla ktorego bialko zawarte w soji jest obojetne i nie przyspieszy jego metabolizmu
kalafior moze uposledzac prace tarczycy a zawarte w ziemniakach
lektynt moga wywolywac stany zapalne stawow
i jak tu byc zdrowym wega z grupa krwi 0

ile razy slyszeliscie ze ktos stosowal diete ktora komus tam pomogla (grupa krwi A)
a jemu (grupa krwi 0) nie albo ze schudl ale nie tak jak tamten ktos ...
proste mimo ograniczonej w diecie liczby kalorii spozywal produkty
ktore przyspieszyly a drugiemu spowolnily metabolizm

dieta grupy krwi ogolnie stosowana jest przy ciezkich chorobach i przez kulturystow
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2006, 22:09   #33
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak ju***380; jedziemy na bok tematu to chyba kuchnia ***347;r***243;dziemnomorska powinna pasowa***263; wszystkim - zar***243;wno tym od RH, jak i makrobiotykom i oczywi***347;cie wegetarianie maj***261; tu ubaw. weganie nigdzie nie poszalej***261;.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2006, 22:22   #34
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
AleX - nie bede pisal jakie to kursy czy szkoly pokonczylem czy tez gdzie to nie pracowalem - bo to nie ma sensu
nie mam tez zamiaru Cie ani nikogo przekonywac
Ty w to wiezysz - ok, jesli Ci to pomaga i nie wpedzasz sie do grobu to ok
mam nadzieje, ze skonsultowales swoja diete z dietetykiem a nie tylko z ksiazka
jesli masz dzieci, szczegolnie male, to tym bardziej

znam osoby zachwycone dieta dr. Kwasniewskiego, choc moja wiedza z zakresu biochemii mowi, ze jej scisle przestrzeganie jest dla organizmu szkodliwe (ale oczywiscie prowadzi do szybkiego spadku wagi)
w przypadku diety uzaleznionej od grup krwi... coz - nie sa mi znane zadne badania naukowe NIEZALEZNIE POTWIERDZONE udowadniajace skutecznosc, zas sam zdrowy rozsadek mowi, ze to nie ma wiekszego sensu

grupa krwi ukladu AB0 to tylko jedne z wielu przeciwcial na powiezchni krwienk czerwonych, ktore akurat maja spore znaczenie w medycynie, wiec sie je oznacza
ale podzialow grupowych krwi jest bardzo bardzo duzo
pozatym np grupy A sa dwie A1 i A2, w zwiazku z czym masz A1B i A2B
nie wspominajac o tym, ze mozna byc homozygota lub heterozygota w przypadku grup A oraz B
co wiecej mozna miec przeciwciala charakterystyczne dla innej grupy majac jakas grupe
itd itd

moga tak dlugo
podam inny przyklad - sa wyznawcy Mahometa, ktorzy zyja i przestrzegaja pewnych praw tylko dlatego, ze chca sie do niego upodobnic - czyni to ich lepszymi ludzmi, wiec niech go sobie wyznaja, choc mnie on nie ziebi ni parzy
Ty wiezysz w diete cud i dzieki niej czujesz sie zdrowszy, choc ja uwazam ja za bezpodstawna
mam nadzieje ze rozumiesz porownanie - wazny jest efekt, a nie pobudki
mozesz sobie wiezyc chocby w cudowne znaczenie obmywania dwu a nie trzykrotnego platkow bazylii przed jej krojeniem - wazne, zebys wlasciwie zbilansowal diete

znajdz naukowe powiazanie miedzy metabolizmem a grupa krwi, to dostaniesz nobla

edit:
zeby nie bylo watpliwosci - nie jestem dietetykiem, nie jem bardzo zdrowo, choc sie staram (ale pokusy sa zbyt silne ), mam w d. czy ktos wierzy w diete cud czy nie
no i jeszcze jedno - sa tacy ludzie -> lekarze, bromatolodzy
zbijaja kupe szmalu piszac diety dla konkretnych przypadkow zdrowotnych, spolecznych itd
gdyby byly uniwersalne metody, typu jedna dieta dla zielonookich, to oni by nie mieli racji bytu

Ostatnio zmieniany przez nimal : 09.10.2006 o godz. 22:38
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2006, 23:08   #35
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nimal - jak to fajnie gdy kto***347; napisze za mnie tyle co mi si***281; nie chcia***322;o i jeszcze wi***281;cej o czym poj***281;cia nie mia***322;em
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 00:15   #36
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
AleX - nie bede pisal jakie to kursy czy szkoly pokonczylem czy tez gdzie to nie pracowalem - bo to nie ma sensu
nie mam tez zamiaru Cie ani nikogo przekonywac
alez oczywiscie ze nie ma sensu

Cytat:
Napisany przez nimal
Ty w to wiezysz - ok, jesli Ci to pomaga i nie wpedzasz sie do grobu to ok
mam nadzieje, ze skonsultowales swoja diete z dietetykiem a nie tylko z ksiazka
jesli masz dzieci, szczegolnie male, to tym bardziej
Cytat:
Napisany przez nimal
znam osoby zachwycone dieta dr. Kwasniewskiego, choc moja wiedza z zakresu biochemii mowi, ze jej scisle przestrzeganie jest dla organizmu szkodliwe (ale oczywiscie prowadzi do szybkiego spadku wagi)
w przypadku diety uzaleznionej od grup krwi... coz - nie sa mi znane zadne badania naukowe NIEZALEZNIE POTWIERDZONE udowadniajace skutecznosc, zas sam zdrowy rozsadek mowi, ze to nie ma wiekszego sensu
to spytaj lekarza/dietetyka o diecie grupy krwi
powie "bardzo skuteczna ale bardzo trudna w stosowaniu"


Cytat:
Napisany przez nimal
grupa krwi ukladu AB0 to tylko jedne z wielu przeciwcial na powiezchni krwienk czerwonych, ktore akurat maja spore znaczenie w medycynie, wiec sie je oznacza
ale podzialow grupowych krwi jest bardzo bardzo duzo
pozatym np grupy A sa dwie A1 i A2, w zwiazku z czym masz A1B i A2B
nie wspominajac o tym, ze mozna byc homozygota lub heterozygota w przypadku grup A oraz B
co wiecej mozna miec przeciwciala charakterystyczne dla innej grupy majac jakas grupe
itd itd
lekcje odrobiles ale nie na temat ... poczytaj troche o lektynach i antygenach
dowiedzial bys sie ze niektore bialka pokarmowe posiadaja budowe przypominającą antygen okreslonej grupy krwi
jego podobienstwo może byc tak wielkie ze moga wyzwolic w ludzkim organizmie reakcje zblizona do reakcji typu antygen-przeciwcialo
przykladowo mleko krowie posiada bialko podobne do antygenu grupy B
picie takiego mleka w przez dluzszy czas szczegolnie u ludzi
w starszym lub srednim wieku spowoduje u grupy krwi A reakcje podobna
jak w przypadku przetoczenia mu krwi grupy B
oczywiscie proces aglutynacji i reakcja odrzucenia nie bedzie az tak ostry
jak w przypadku transfuzji dozylnej tym niemniej wystapi niekorzystny wplyw na zdrowie

Cytat:
Napisany przez nimal
podam inny przyklad - sa wyznawcy Mahometa, ktorzy zyja i przestrzegaja pewnych praw tylko dlatego, ze chca sie do niego upodobnic - czyni to ich lepszymi ludzmi, wiec niech go sobie wyznaja, choc mnie on nie ziebi ni parzy
Ty wiezysz w diete cud i dzieki niej czujesz sie zdrowszy, choc ja uwazam ja za bezpodstawna
mam nadzieje ze rozumiesz porownanie - wazny jest efekt, a nie pobudki
wlasnie nie rozumiem porownania - kompletnie nie trafny

Cytat:
Napisany przez nimal
mozesz sobie wiezyc chocby w cudowne znaczenie obmywania dwu a nie trzykrotnego platkow bazylii przed jej krojeniem - wazne, zebys wlasciwie zbilansowal diete
mozesz rozwinac pojecie 'zbilansowal diete'
btw z bazylii myje sie liscie i nie trzeba kroic

Cytat:
Napisany przez nimal
znajdz naukowe powiazanie miedzy metabolizmem a grupa krwi, to dostaniesz nobla
dr. D'Adamo klinicznie udowodnil zwiazek miedzy dieta grupy krwi a zdrowiem i chorobami
... no ale coz dopiero teraz widze ze jego teoria bierze w leb bo dostal tylko lekarza roku 1990 a nie nobla
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 00:39   #37
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 12:44   #38
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
ale się z ludźmi porobiło

po prostu łolaboga...

__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 14:07   #39
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
w kazdym arcie na temet diety uzaleznionej od grupy krwi jest zdanie o jej kontrowersyjnosci
D'Adamo nie dostal zadnej nagrody NIEZALEZNEJ za swoje badania (sam kiedys kupowalem przyznanie nagrody przedsiebiorcy roku dla firmy w ktorej pracowalem, wszystko legalnie i oficjalnie - nie kazda nagroda jest tak samo wazna...)
jak zobaczylem, ze oprocz diety okresla on tez profil charaktelologiczny osoby to malo nie spadlem z krzesla - wybacz, ale za pisanie takich glupot powinni karac
wikipedia oznaczyla art o tej diecie jako budzacy kontrowersje - NIENEUTRALNY
dla mnie EOT na temat tej diety, bo nie o to tu chodzi, zebym Cie przekonywal - nie mam zamiaru
wiezysz - Twoja sprawa - dla mnie to bzdura na kolkach tak jak pamiec wody czy zimna fuzja (w obie te rzeczy nadal wieza ludzie!)
ma jedna zalete - nie powinna zaszkodzic (czego o wielu innych dietach powiedziec nie mozna) zdrowemu czlowiekowi (chory raczej powinien sie skosultowac z lekarzem przed jakakolwiek dieta)

edit:
tak przy okazji - nie wiesz co to znaczy zbilansowac diete? hm, to zobacz co to jest piramida zywieniowa
i a propos badan - kiedys grupa naukowcow oglosila, ze 98% ludzi ulegajacych wypadkom samochodowym je ogorki badania z zalozenia mialy akcent humorystyczny i mialy pokazac wlasnie to, ze odpowiednio formulujac teze da sie ja udowodnic nawet nie manipulujac wynikami badania

Ostatnio zmieniany przez nimal : 10.10.2006 o godz. 14:59
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 16:29   #40
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
piszesz w kolo ...
brak ci argumentow, nie potrafisz wytlumaczyc o co ci chodzi?
kontrowersyjnosc tej diety polega tylko na atakowaniu jej bez podania konkretow
to w co kto wierzy ma sie nijak do profilaktyki
jak bys poczytal zanim spadles z krzesla wiedzial bys - ze profil charaktelologiczny
polegal na badaniu grupy ludzi chorych i wplyw ich diety na zmiany chorobowe
co oczywiscie stosowane jest coraz czesciej przez endokrynologow i onkologow

co do piramidy zywieniowej zostala juz dawno obalona przez paru dr
na dzien dzisjejszy jest ich kilka w zalerznosci od nacji

nadal to nie ma nic wspolnego z ogorkami w samochodach czy wyznawcami islamu ...
nimal@ widze ze sie pogubiles ... tak obalic zeby obalic
bo ta dieta jest naprawde smieszna
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 16:48   #41
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zawsze milo sie z Toba gada, wiec tematy zywieniowe omijajmy szerokim lukiem
ja pisze w kolo?
to samo moge Tobie zazucic... bez sensu
pogadajmy o nagrywarkach
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 17:57   #42
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
(...)zazucic... (...)
A Nimalek kochany nauczy sie kiedys poprawnie pisac proste slowo "rzucac" ? :->
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 18:05   #43
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Temat diety ju***380; zako***324;czy***322;em, ale proponuj***281; czasem zajrze***263; do s***322;ownika, bo byki strzelacie straszne.. I to obydwaj.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 18:45   #44
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
A Nimalek kochany nauczy sie kiedys poprawnie pisac proste slowo "rzucac" ? :->
tylko na SG
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 21:01   #45
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,862
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak to m***243;wi***261;, dobry kogut powinien by***263; chudy....
Ale bez przesady!

@Aeiouy - Waga poni***380;ej 70kg przy wzro***347;cie powy***380;ej 190cm jest zlekka niska, nawet zwa***380;ywszy na twoj wiek (m***322;ody). Bez obrazy, ale po prostu musisz by***263; chudy.
Ju***380; samo zaprz***261;tanie sobie g***322;owy dekagramami uwa***380;am za niepokoj***261;ce, przecie***380; te p***243;***322; kilo do kilo r***243;***380;nicy to jest kwestia czy jeste***347; po kibelku czy po posi***322;ku.

Mia***322;em okoliczno***347;***263; z anorektyczk***261; - to si***281; wla***347;nie od tego zaczyna, od ustawicznego my***347;lenia o swojej wadze, tych dekach, kaloriach, posi***322;kach, figurze....a ko***324;czy na psychiatryku.
Przewa***380;nie nie jest to kwestia tabletek - anorektyk sam si***281; potrafi zakatowa***263; nie jedz***261;c. Nawet jak go zmusisz do jedzenia, to za chwil***281; p***243;jdzie i to po cichu wyrzyga (sorry za wyra***380;enie, ale taki znam przypadek).
Jeste***347; aktywny, spalasz kalorie, to i musisz je uzupe***322;nia***263;.
Z tego, co piszesz to jesz za ma***322;o przy pracy fizycznej. Powiniene***347; po prostu czu***263; brak si***322;, bo tak na pewno jest tylko czy zdajesz sobie z tego spraw***281;?

Zastan***243;w si***281; wi***281;c nad sob***261;, ale dla mnie to nale***380;y zacz***261;***263; si***281; niepokoi***263;.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.