![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
![]() |
#1 |
Bywalec
Data rejestracji: 31.05.2003
Lokalizacja: lublin
Posty: 59
![]() |
Jak skonfigurować Zone Alarm?
Proszę o pomoc bo sam nie dam chyba rady. Jak skonfigurować firewall Zone Alarm Pro 4.5? Jak zainstalowałem program to nie mogłem nawet przeglądać stron www. Pomóżcie mi jak skonfigurować ten program abym mógł:
przeglądać strony, używać czasami gadu gadu. ściągac pliki, używać programu bit torrent, uaktualniać sygnatury wirusów. Jeśli przypomni mi się coś więcej to napiszę. Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc. ![]()
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." - A.Einstein |
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
Guru
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,190
![]() |
Ale ten program jest "intuicyjny". Przy każdej próbie połączenie jakiegokolwiek programu ZA pyta czy blokowac a może puszczac. Allow ew. Deny.. Wszystko.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Born 2 ride, ride 2 live
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
![]() |
Zone Alarm ma przecież instalację w trybie wizard, czyli naciskasz tylko "next" i masz program skonfigurowany z najczęściej uzywanymi opcjami
![]() Jak masz nowo zainstalowany i włączasz przeglądarke to powinno wyskoczyć okienko czy zezwolić (allow) na połączenie czy zabronić (deny) i to wszystko ![]() Naciskasz allow i powinno smigać ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|