Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.06.2003, 21:16   #76
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

dziwny sie ten temat zrobil - tu jeden pali, tu drugi bierze - kurcze co ja tu robie...


To samo, co ja - przygladam sie podejsciu do zycia innych osob, i chociaz nie chce go krytykowac, bo kazdy ma prawo wyboru (dopoki nie szkodzi tym innym osobom), to wydaje mi sie czasami troche dziwne. Ale, ich sprawa. Ja zamiast palenia wole pocwiczyc sobie fizyczne, a zamiast picia troche sie pouczyc. I dobrze mi z tym, czuje sie swietnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.06.2003, 22:48   #77
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
To samo, co ja - przygladam sie podejsciu do zycia innych osob, i chociaz nie chce go krytykowac, bo kazdy ma prawo wyboru (dopoki nie szkodzi tym innym osobom), to wydaje mi sie czasami troche dziwne. Ale, ich sprawa. Ja zamiast palenia wole pocwiczyc sobie fizyczne, a zamiast picia troche sie pouczyc. I dobrze mi z tym, czuje sie swietnie
A ja zamiast picia wole posluchać suity francuskie Bacha albo koncerty wiolonczelowe też Bacha wykonanie rostropiwicz
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 07.06.2003, 09:21   #78
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
pali napisa***322;(a)
oj, wiedziałem, że trzeba było cicho siedzieć
@Ciapek,
Nie będę z Tobą publicznie dyskutował, czy jest wytrysk czy go ni ma.
Bo to jest najmniej istotne w tym wszystkim.
Co do seksu, kobiet - nie chciałem Ciebie urazić, to wykasowałem coś co napisałem, ale Sid napisał wprost... Wydaje mi się, że seks po narkotykach jest hmmm... upokarzający dla kobiety.(...)
Nie próbowałem!!! Cholera jasna!(sory za lekki wulg.) Czy gdzieś to napisałem?

@memorando. nie wiem czy te wywody o śmieciach i innych *****ach co idą na fazie z laską do łózka było do mnie, ale pochamuj się troche. Mogłeś urazić innych i uraziłeś też mnie bo stary zrobiłeś z tego tematu na prawde jakąś krwawą orgie seksualną, że aż przykro.

Oficjalnie żeby nie było ogłaszam, że tego nie dokonałem.

Bywasz na tych Maydayach i Love Parade to wiesz jak tam jest i nie wiem czy ty czasem nie uczysz się na jakiś błędach albo sam się na tym nie przejechałeś. Twój post o alkoholiźmie też był niezły
. Nie masz jakiś kompleksów albo złych wspomnień?
Nie chce Cie niczym urazić bo nie po to tu jestem i z natury nie jestem człowiekiem konfliktowym, ale EASY BOY!

P.S. Nie chciałbym mieć kobiety, która bierze narkotyki i jest alkoholiczką!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 07.06.2003, 10:46   #79
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
CIAPEK napisa***322;(a)
Nie próbowałem!!! Cholera jasna!(sory za lekki wulg.) Czy gdzieś to napisałem?

@memorando. nie wiem czy te wywody o śmieciach i innych *****ach co idą na fazie z laską do łózka było do mnie, ale pochamuj się troche. Mogłeś urazić innych i uraziłeś też mnie bo stary zrobiłeś z tego tematu na prawde jakąś krwawą orgie seksualną, że aż przykro.

Oficjalnie żeby nie było ogłaszam, że tego nie dokonałem.

Bywasz na tych Maydayach i Love Parade to wiesz jak tam jest i nie wiem czy ty czasem nie uczysz się na jakiś błędach albo sam się na tym nie przejechałeś. Twój post o alkoholiźmie też był niezły
. Nie masz jakiś kompleksów albo złych wspomnień?
Nie chce Cie niczym urazić bo nie po to tu jestem i z natury nie jestem człowiekiem konfliktowym, ale EASY BOY!

P.S. Nie chciałbym mieć kobiety, która bierze narkotyki i jest alkoholiczką!
Powiem nie jeżdżę na maydaya ani love p tylko slucham bo jest to fajna muzyka. Co do wspomnień nie mam zlych ale znam dużo kobiet ktore się mi żalily na facetów i mają rację niestety. Nie bralem narkotyków jedynie pilem z 4 razy w życiu. Co do picia gdyby moja kobieta pila i chciala iść do łóżka nie pozwolilbym bo alkohol u kobiety zabija zdrowy rozsądek i jest latwa wtedy do wzięcia. Co do mojego picia od końca 3 klasy L.O nie piję nie pilem i nie będę pić to że te 4 razy w życiu pilem nauczylo mnie czegoś że życie bez alkoholu też może być piękne. Co więcej mialem dziewczynę ktora pila i chcialem ją wyciągnąć z tego częściowo się udalo tzn pije ona teraz tylko jedno piwo w tygodniu i zerwala ze mną. A pila bo nie dawala sobie rady z milością do mnie bylem za mlody. Ja się zapytalem jej i po rozmowie odeszla ode mnie. Nie mam kompleksów ale mam przyjaciółkę i jej sytuacja wyglądala tak mąż zdradzil ona czula się niepotrzebna poznala faceta ktory ją oszukiwal czula się kochana poszla z nim do łóżka z milości a on z inną ją zdradził. Moje dziewczyna teraźniejsza też miala tak. I prawda jest takjak facet nie może mieć to zniszczy i nie wybaczy nie mów o kompleksach mi bo nie mam walę świat opinię o mnie nie mam nic do Ciebie ale zirytowalo mnie twoje rozwodzenie się jaki to seks jest super po amfie nie bralem amfy ale mialem 4 kumpli którzy brali ją i podczas imprezy chcieli seks uprawiać nie mogli bo im nie stawal. to wszystko i nie denerwuj się
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline  
Stary 08.06.2003, 12:11   #80
VermilioN
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika VermilioN
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 200
VermilioN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Eee tam, co wy tam wiecie hehe. U mnie ZAWSZE dziala 2x Aspirin C od Bayera. Po okolo 20 minutach bol glowy mija, pic sie mniej chce, w glowie mniej sie kreci i wogole jest lepiej. Tylko nie mozna po tym wylazic w zimie na dwor nie ubranym dobrze, bo to aspiryna wiec rozgrzewa cialo, a raczej powoduje wieksze wydzielanie ciepla i szybsze utraty energii. Ale pomaga. A sposobu na to, zeby starzy nie wyczuli alkoholu nie ma, bo dopuki alkohol masz we krwi doputy bedzie on wychodzil z pluc.
__________________
-==>> LTR-40125W (WS0B) <<==-
VermilioN jest offline  
Stary 08.06.2003, 13:54   #81
shyja
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika shyja
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Green City ;)
Posty: 233
shyja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja znam sposob na wytrzezwienie w 5 minut nawet po najciezszej libacji alkoholowej, ale go nie przedstawie bo jest wysoce nielegalny i grozi za to do 3 lat wiezienia
ale fakt faktem ze to baaaaardzo skuteczny srodek
__________________
Komputer przypomina gospodarkę socjalistyczną. Jest centralnie sterowany, ma zawsze za mało pamięci, jest zawsze za mało wydajny i trudno znaleźć sprawcę błędów.
shyja jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.