Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.12.2005, 22:32   #1
_bakupl_
na cdrinfo od 2001 ;>
 
Avatar użytkownika _bakupl_
 
Data rejestracji: 04.06.2005
Lokalizacja: 53°10'08.02°N 18°09'34.32° E
Posty: 1,239
_bakupl_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak wyłaczyc skanowanie dysku w XP

Witam!
Jak wysłaczyc skanoawnie dysku w WinXP (pro) po kazdym złym zamknieciu?
__________________
Dobra, to jak już musisz to daj tą reputke no
_bakupl_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.12.2005, 11:57   #2
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
http://winforum.pl/showthread.php?t=10473
http://www.jsifaq.com/suba/tip0000/rh0008.htm
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2005, 14:40   #3
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chyba najlepszym sposobem, bedzie przekonwertowanie partycji FAT32 na NTFS. Jest on o wiele mniej podatny na bledy i teoretycznie nie podlega procesowi defragmentacji plików. Kazdemu uzytkownikowi mozna przydzielic odpowiednie prawa dostepu do plikow na partycji NTFS. A mit powolnosci tego systemu plikow mozna wsadzic pomiedzy bajki.
Jesli uzywasz FAT32 to twoj win xp pro to tak naprawde win xp home, bo blokujesz funkcje, ktore sa niedostepne w win xp home.

Ostatnio zmieniany przez luminat : 24.12.2005 o godz. 14:44
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2005, 14:45   #4
_bakupl_
na cdrinfo od 2001 ;>
 
Avatar użytkownika _bakupl_
 
Data rejestracji: 04.06.2005
Lokalizacja: 53°10'08.02°N 18°09'34.32° E
Posty: 1,239
_bakupl_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Chyba najlepszym sposobem, bedzie przekonwertowanie partycji FAT32 na NTFS. Jest on o wiele mniej podatny na bledy i teoretycznie nie podlega procesowi defragmentacji plików. Kazdemu uzytkownikowi mozna przydzielic odpowiednie prawa dostepu do plikow na partycji NTFS. A mit powolnosci tego systemu plikow mozna wsadzic pomiedzy bajki.
Jesli uzywasz FAT32 to twoj win xp pro to tak naprawde win xp home, bo swiadomie blokujesz funkcje, ktore sa zablokowane w win xp home.
Ołkej, ale to jest na p3 533/512kb l2, 256sdr, pcchips m726... z dwoma dyskami bo jeden ma bady to tam partycji nie zrobiłem
1 -> 1,2GB
2 -> 7GB (juz bez badów)

Wiec co to za sens dawac tam NTFS?
__________________
Dobra, to jak już musisz to daj tą reputke no
_bakupl_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2005, 14:57   #5
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez _bakupl_
Ołkej, ale to jest na p3 533/512kb l2, 256sdr, pcchips m726... z dwoma dyskami bo jeden ma bady to tam partycji nie zrobiłem
1 -> 1,2GB
2 -> 7GB (juz bez badów)

Wiec co to za sens dawac tam NTFS?
W tym przypadku to nawet nie ma sensu instalacja win xp. Mam w szkole na jednym kompie konfiguracje Celeron 2.2Ghz + 128MB DDR + win xp pro + FAT32. Mam przyjemnosc siedziec przy tym komputerze na zajeciach z javy... Sprobuj na tym kompie skompilowac przyslowiowy 'Hello World' w Netbeans - kompilacja trwa najkrocej 5 minut. Sciagam gotowce od moich kumpli (mimo, ze sam potrafie napisac ten program, ale zapomnij ';', to #@^%), ktorzy siedza przy lepszych maszynach. Zglosilem ten problem mojemu wykladowcy, po nowym roku oczekuje albo wiecej ramu (256MB), albo powrot do windows 2000. Niedlugo i tak bede mial nowy plan, wiec moze na te zajecia bedzie przydzielona pracownia z kompami z wieksza moca obliczeniową.

Sorry za ten OFFTOP, ale chcialem po prostu udowodnic, ze instalacja windows xp na kompach <=500/600Mhz jest bezcelowa....

----edit----
Ostatnio, dostalem pod opieke kompa o konfiguracji Celeron 300@333Mhz + 96MB SDRAM. Oczywiscie nie podlega watpliwosci, ze jedynym slusznym systemem operacyjnym jaki zainstalowalem byl win 98 pierwsza edycja. Bylem zaszokowany jak szybko potrafi uruchomic sie winamp 5.09 czy programy z pakietu Office XP.... To na moim kompie (athlon xp 1700+ (11x133), 768MB DDR) te programy dluzej sie otwieraja... Normalnie szok
Wiec radze lepiej dobierac system oper. do mozliwosci komputera.

Życze Wesołych Świąt i szampanskiego sylwestra. A moje wypociny, traktuj z przymrozeniem oka. Wkoncu tym temacie chodzilo tylko o wylacznie programu scandisk, po zlym zamknieciu systemu oper, a ja jak zwykle odpowiadam nie na temat.

Ostatnio zmieniany przez luminat : 24.12.2005 o godz. 15:09
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2005, 09:06   #6
Blackegg
Szperacz
 
Avatar użytkownika Blackegg
 
Data rejestracji: 26.06.2005
Lokalizacja: Halifax, UK
Posty: 238
Blackegg zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
W tym przypadku to nawet nie ma sensu instalacja win xp. Mam w szkole na jednym kompie konfiguracje Celeron 2.2Ghz + 128MB DDR + win xp pro + FAT32. Mam przyjemnosc siedziec przy tym komputerze na zajeciach z javy... Sprobuj na tym kompie skompilowac przyslowiowy 'Hello World' w Netbeans - kompilacja trwa najkrocej 5 minut. Sciagam gotowce od moich kumpli (mimo, ze sam potrafie napisac ten program, ale zapomnij ';', to #@^%), ktorzy siedza przy lepszych maszynach. Zglosilem ten problem mojemu wykladowcy, po nowym roku oczekuje albo wiecej ramu (256MB), albo powrot do windows 2000. Niedlugo i tak bede mial nowy plan, wiec moze na te zajecia bedzie przydzielona pracownia z kompami z wieksza moca obliczeniową.

Sorry za ten OFFTOP, ale chcialem po prostu udowodnic, ze instalacja windows xp na kompach <=500/600Mhz jest bezcelowa....

----edit----
Ostatnio, dostalem pod opieke kompa o konfiguracji Celeron 300@333Mhz + 96MB SDRAM. Oczywiscie nie podlega watpliwosci, ze jedynym slusznym systemem operacyjnym jaki zainstalowalem byl win 98 pierwsza edycja. Bylem zaszokowany jak szybko potrafi uruchomic sie winamp 5.09 czy programy z pakietu Office XP.... To na moim kompie (athlon xp 1700+ (11x133), 768MB DDR) te programy dluzej sie otwieraja... Normalnie szok
Wiec radze lepiej dobierac system oper. do mozliwosci komputera.

Życze Wesołych Świąt i szampanskiego sylwestra. A moje wypociny, traktuj z przymrozeniem oka. Wkoncu tym temacie chodzilo tylko o wylacznie programu scandisk, po zlym zamknieciu systemu oper, a ja jak zwykle odpowiadam nie na temat.
To widze ze kolega nie potrafi kompa zkonfigurowac Ja mam kompa cel 633 128MB SDR Grafe Kyro na win XP Pro na NTFS i wszystko biega jak ta lala!!! Zero zawiech i jakis klopotow. Ale fakt takiego kompa nie mozna faszerowac mnogoscia oprogramowania. A zeby go usprawnic nalezy troche poszperac w polisach i rejestrze!!! Pozdrawiam!!
__________________
I decide to want you... now i know... I need...
If you have any problems with your computer stay calm and... OVERCLOK until it will burn out!!!
Blackegg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2005, 09:32   #7
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no co wy ludzie kumpel ma kompa 600MHz (niewiem co to jest) 256SDRAM karte S3TRIo i dysk 10 GB i XP Home tan najpierwszy chodzi przyzwoicie naprawde ( a system plików to FAT32)

sorry za to ale naprawde OFFTOPIC sie robi jak już wcześniej pisano
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.