Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.08.2003, 17:53   #1
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking Jaką GOLARKĘ kupić?

Witam

Chciałbym sprawić sobie golarkę elektryczną. Jako że nigdy takowych urządzeń nie używałem, totalnie się nie orientuję co wybrać. Oferta ogranicza się do Braun (Gilette) oraz Philips, chyba że są jeszcze inne - ja nie znam.
Chodzi o to aby urządzonko spełniało kilka założeń: dobrze golić, mieć akumulator doładowywany z sieci, nie podrażniać skóry, mieć dobre i w miarę tanie ostrza zamienne (jeśli takowe są), no i kosztować jakąś przyziemną kwotę
Czyszczenia pod strumieniem wody chyba nie potrzebuję

Proszę o opinie użytkowników tych cudów techniki
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.08.2003, 18:22   #2
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mam philipsa na zasilacz, ostrza mozna wymieniac.
Goli dobrze
Ze skora, chmm strzyc sie na zero to masochizm ta golarą, akumulatora nie ma.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2003, 20:14   #3
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no moim zdaniem to spraw sobie Philips'a
przyklady

Golarka PHILIPS HQ 382
kliknij w obrazek, aby powiekszyc

* System Double Action
* 3 niezależne głowice typu HQ3
* Trymer
* 8 godzin ładowania wystarcza na 30 minut bezprzewodowego golenia
* Ekologiczne akumulatory NiKH
* Automatyczne dostosowanie się do napięcia sieciowego
* Wskaźnik ładowania
* Etui
* Wyłącznik zintegrowany z blokadą
* Kolor: błękit orientalny
CENA: ~229zl
_____________________________________

Golarka PHILIPS HQ 663-17
kliknij w obrazek, aby powiekszyc

* System "Quadra Action" Philishave
* Trójwymiarowy element golący pozwala na precyzyjne dopasowanie się do kształtów twarzy
* 2 głowice golące Quadra Action HQ 6
* Wodoszczelność
* Trymer
* Bardzo cicha praca
* Nocne ładowanie przez 8 godzin wystarcza na 2 tygodnie bezprzewodowego golenia
* Ekologiczne wydajne akumlatory NiHy
* Etui podróżne
* Kolor: srebrzysty połyskowy

WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Kontrolka ładowania
* Wskaznik pełnego naładowania akumlatora
* Elektroniczny włącznik zasilania
CENA: ~259zl

podalem takie w rozsadnej cenie, bo nie wiem jaki masz na to budzet
a wiecej modeli na www.emarket.pl

PS. tez uzywam Philips'a, starszy model tej pierwszej
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych

Ostatnio zmieniany przez Y@nkee_PL : 31.08.2003 o godz. 20:17
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2003, 23:10   #4
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nikt nic nie wie o Braunie?

Dzieki za odp
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2003, 23:26   #5
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zbieg12 napisał(a):
nikt nic nie wie o Braunie?

Dzieki za odp
http://sklepagd.hostingpro.pl/cgibin...search=golarka
troche jest tam tych Braunow

caly czas polecam Philipsa
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2003, 01:34   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,765
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Philips ma ostrza rotacyjne, moim zdaniem sa one mniej drazniace skore niz golarki Brauna (tzw siatka z cieciem poprzecznym czy jak to sie zwie). Probowalem na sobie Brauna i moge powiedziec ze idzie dostac qrwicy, broda jakby sie ja wsadzilo do kwasu azotowego Do tego ten dzwiek - jakby szapania wlosa, dla mnie nie do zniesienia. Przez kilkanascie lat golilem sie ruskimi maszynkami, tez rotacyjne i Philips jest taki sam tylko lepszy - ma szybsze obroty i latwiej sie go czysci. Co do ostrzy, to mozna pominac problem - wystarczy raz na kilka lat wymiana albo i rzadziej bo teraz stosuja ostrza samoostrzace.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2003, 17:28   #7
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaki masz zarost twardy czy miekki? Brauny z blaszkami są ogólnie zalecane do zarostu miekkiego, a Philipsy do twardego. Sam mam Philipsa na akumulatorek - na czas wyjazdów, goli nieźle z wyjątkiem szyi - tu sa drobne zastrzezenia z mojej strony
Franc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2003, 19:33   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,765
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie mam twardego zarostu i nie mam zwyczaju codziennego golenia. Musze powiedziec ze Philips niezle sobie radzi z dluzszym wlosem, wiele zalezy jak uklada sie zarost i zawsze sa miejsca gdzie golenie idzie szybciej i wolniej. Po przejsciu z ruskich, co zrobilem z oporami (jednak przyzwyczajenie robi swoje) widze ze samo golenie trwa krocej i efekt jest lepszy. Jeszcze co do Brauna bo mial go ojciec - trzeba bylo bardzo uwazac na sile docisku bo potrafila niezle wyskrobac skore i wtedy tylko wspolczyc delikwentowi. Uzywanie Brauna wymagalo wiec wprawy, uznalem to za zbyt skomplikowane.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 00:03   #9
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
grzeniu, racja; Braun jest fqur...ący, tylko rotacyjne nożyki tną dobrze, testowaem na sobie kilkanaście lat temu przez bodaj rok, Philips wygrał na całej linii, mam takiego 10-letniego, tylko raz wymianiałem nożyki, hula do dziś :cool:
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 00:37   #10
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieki wszystkim, mysle wlasnie nad 6831 ( cena dla mnie akceptowalna). Ciekawe tylko dlaczego 10 pln mniej kosztuje model 2-glowicowy
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 00:52   #11
Victorek
Nadszyszkownik
 
Avatar użytkownika Victorek
 
Data rejestracji: 27.09.2002
Lokalizacja: Żyrardów, mazowieckie
Posty: 312
Victorek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam Brauna dwugłowicowego... polecam lepszy ten nie goli zbyt dokładnie. Philips lepszy.
Victorek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2003, 23:26   #12
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Phollips dwugłowicowi -kicha.
Wróciłem do żyletki8)
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 08:07   #13
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jaka golarke ??? Ktos doradzi...

A wiec jakos znudzilo mi sie machanie zwykla maszynka do golenia i postanowilem kupic cos bardziej zautomatyzowanego. Ktos uzywa automatow ? Moze cos doradzic ? Jakie sa dobre jakie nie ? Z dwoma okraglymi ostrzami ? Z trzema ? A moze z takim jednym podloznym ? Cena niech nie przekroczy 150 no max 200zl. Jakie firmy dobre,modele? BRAUN , PHILIPS ? Cos jeszcze? Jakich sie wystrzegac ? Aha i chcialbym zeby byla na akumulatorek a nie ciagle podlaczona do gniazdka sieciowego..
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 08:12   #14
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... Philips, 2 rotacyjne nożyki (3 to zbytek łaski), z akumulatorkiem to raczej ponad 200zł, golę się tak już od 10 lat, to mój trzeci Philips. Braun z jego poprzecznym cięciem to nieporozumienie, testowałem na twardy zarost poporostu sobie nie radzi.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 08:25   #15
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Philips - jak u Zetoxy, czyli dwa obrotowe ostrza niezaleznie sie ruszajace
mam ja od poltora roku, wlasciwie zaraz beda dwa latka - w kazdym razie jest super, mi akumulator starcza na 2-3 tygodnie (mojejmu ojcu na tydzien, ale ja mam bardzo slaby zarost)
swietna zbawka - golenie trwa minute i brak podraznien! ale na porzadna okazje jednak wole Mach3, ktory lezy od wczesniejszych czasow - jakos po takiej maszynce (klasycznej) dluzej gladki jestem - no, ale to moze ze dwa razy do roku uzywam
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
golarka twardy zarost

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.