Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.09.2004, 07:47   #16
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ja tam sie nie gole od ...... qurde!!!......22 LATA!!!!.....o zesz w mo.....tyle czasu


Ps: i jestem piekny i gladki

Ps2: miekki.

Ps3: puszysty.

Ps4: jedwabisty.

Ps5: czarujacy w dotyku (wylacznie dla pań)

Ostatnio zmieniany przez yahol : 10.09.2004 o godz. 07:49
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.09.2004, 10:13   #17
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
philips 342, 2 koleczka z nozykami, ale bez akku, generalnie nie ma problemu, chociaz tygodniowy zarost juz mu troche sprawia klopotu, ale polecic moge - tani, cena nie przekracza 150 zeta, maly, zgrabny ale bez akku.
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 10:26   #18
regis_sto
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika regis_sto
 
Data rejestracji: 09.09.2004
Posty: 11
regis_sto w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zgadzam sie z przedmowcami, jezeli elektryczna to raczej Philips (model w zaleznosci od stanu kont )
Jednak pamietaj !! nic nie zastapi w 100 % roboty recznej
regis_sto jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 10:27   #19
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ja tam sie nie gole od ...... qurde!!!......22 LATA!!!!.....o zesz w mo.....tyle czasu


Ps: i jestem piekny i gladki

Ps2: miekki.

Ps3: puszysty.

Ps4: jedwabisty.

Ps5: czarujacy w dotyku (wylacznie dla pań)
hehe a czym się golisz przystojniaku?

P.S.
Ja jak na razie preferuje jednorazówy Giletta.
Z elektrycznych słyszałem dobrze o Braunie
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 15:12   #20
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ok czyli te podlozne odpada a potrojne to zbedny bajer. Zarost mam tez raczej Light wiec starczy. A panowie takie ostrza to sie wymienia ? Na ile one starczaja ? Czy kupuje sie nowa maszynke juz pozniej ? W weekend uderzam do marketow porownac ceny z allegro i jakis philipsik bedzie moj Cos jeszcze ma miec taka maszynka ? Jakies trimery czy cos czy co to tam jest... Bo kurde co maja takiego te najdrozsze ze tyle kosztuja ? Zasilanie przez porty USB ? ))
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 15:54   #21
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... wymiana nożyków po około pół roku (przy codziennym goleniu), cena 50-80 zł w zależności od modelu. Trymer jest chyba w standardzie, ale ja go nie używam.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 17:06   #22
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te maszynki maja ostrza samoostrzace, trzeba by je zjechac do konca zeby potrzeba bylo wymiany. Ludzie najczesciej wymieniaja bo mysla ze jak sie gola np rok to trzeba. Po roku to ja radze dopiero sobie je obejrzec, oczywiscie kwestia twardosci zarostu i czestosci golenia ale mysle ze powinny wytrzymac spokojnie 2 latka a pewnie wiecej.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2004, 17:18   #23
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Napisze coś od siebie. Od 6 grudnia (dostałem na mikołaja mam Brauna 5414 i nie narzekam. Taki sam model ma mój tata (chyba już z jakieś 3 lata) i nadal działa dobrze, wymieniał tylko tą siateczke. A, i należy pamiętać o odpowiednim ładowaniu (ładwać tylko wtedy gdy trzeba, mój tata trzymał golarke w łazience i zawsze po goleniu podłączał kabel ładowarki, przez to teraz bateria już mu tak nie trzyma jak powinna).
U mnie Braun jest na
Pzdr.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 18:44   #24
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ok chlopaki wybor padl na Philipsa 663 akumulatorowo-sieciowa z dwoma ruchomymi glowicami. Dorwalem promocje w Geancie za 199zl patrzylem w dwoch innych miejscach i cena wachala sie miedzy 300-350zl wiec chyba dobry zakup zrobilem prawda? Dolaczam fotki jakby ktos chcial zobaczyc i ocenic ten model jak wam sie widzi. Dzieki za porady w tym temacie! I jeszcze ostatnie pytanko czy uzywajac taka maszynke stosujecie jeszcze jakies preparaty do golenia czy tylko cos po goleniu lub totalnie na sucho bez niczego?
Dołączone pliki
File Type: rar pfilips 663.rar (333.4 KB, 451 oglądane)
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 19:28   #25
piotrek123
z innej planety
 
Avatar użytkownika piotrek123
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 799
piotrek123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam taką Philips Philishave Micro + 40 Shaver Battery jest na baterie, ale dość długo trzyma zasilanie, ja się gole co drugi dzień, czasami codziennie jak mnie najdzie ochota, baterie/akumulatorki starczają na miesiąc.A przy tym dobrze ciacha8 )
piotrek123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 19:32   #26
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak się golisz to najlepiej zeby skóra była sucha (żadnych kremów itd), przed goleniem nie myj twarzy. Ja nie stosuje zadnych specjalnych preparatów po goleniu, zwykły krem nivea wystarcza

PS. Coraz ciekawsze tematy zaczynają się pojawiać na forum Przedtem pranie teraz golenie... ciekawe co jeszcze bedzie ^_^
Pzdr.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 11.09.2004 o godz. 19:35
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2004, 21:53   #27
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Eliasz cale zycie sie czlowiek uczy nie ))
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2004, 13:46   #28
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... właśnie przed goleniem należy umyć twarz i po około 10 minutach ogolić się, chodzi o to by skóra była czysta i sucha. Po kilku godzinach nie mycia twarzy pojawia się już naturalne zatłuszczenie, a to nie służy dobrze nożykom. Po goleniu lepsze od kremów są balsamy np. Nivea lub Gillette.
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 12.09.2004 o godz. 13:50
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2004, 14:17   #29
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A w instrukcji mojej maszynki pisze żeby nie myć twarzy ?!

W każdym razie chodzi o to żeby skóra nie była zatłuszczona ani mokra (dlatego po umyciu nie należy odrazu się golić), bo to nie tylko nie służy dobrze golarkom ale takze utrudnia golenie.

Pzdr.

@frog ciekawe kiedy pojawi się topic o gotowaniu
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2004, 14:43   #30
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Po co maszynka?? Taka maszynka i golarka już nigdy potrzebna nie będzie...
Mich@ł jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
golarka twardy zarost


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.