Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.11.2011, 09:55   #451
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tej pierwszej nie wziąłbym do ręki. Jest po prostu pedalska.

Wydłużony czas pracy na baterii jest podejrzany. Nie wierzę, że Philips coś w tym kierunku zrobił, to będzie zwykły chwyt marketingowy.
A o co chodzi z tą większą ilością "kółek golących"? Obie, jak widzę, mają po 3 głowice.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.11.2011, 10:04   #452
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Jednego tylko nie wiem, jak włączyć to super szybkie ładowanie w 3 minuty, w instrukcji nic nie ma , a wolałbym tego nie używać.
to proste, masz rozładowaną golarkę do zera, podłączasz na 3 minuty do ładowania, i masz jedno golenie około 3-4minutowe

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości

Wydłużony czas pracy na baterii jest podejrzany. Nie wierzę, że Philips coś w tym kierunku zrobił, to będzie zwykły chwyt marketingowy.
oj, zrobił duuużo ten Philips,
moja RQ1090 ma 65 minut golenia po pełnym naładowaniu
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 11.11.2011 o godz. 10:14
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 10:10   #453
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Biedrońska się teraz poprawnie mówi poniżej pasa.

Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
to proste, masz rozładowaną golarkę do zera, podłączasz na 3 minuty do ładowania, i masz jedno golenie około 3-4minutowe :spoko
A, no to teraz rozumiem o co chodzi.

Na razie naładowałem na ful i będę piłował, aż zacznie zwalniać wyraźnie. Na 2 tygodnie starczy jak nic.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.11.2011 o godz. 10:13
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 11:50   #454
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Tej pierwszej nie wziąłbym do ręki. Jest po prostu pedalska.

Wydłużony czas pracy na baterii jest podejrzany. Nie wierzę, że Philips coś w tym kierunku zrobił, to będzie zwykły chwyt marketingowy.
A o co chodzi z tą większą ilością "kółek golących"? Obie, jak widzę, mają po 3 głowice.
Około godziny to już jest chyba w miarę standard od kilku lat. Tego bym się nie obawiał.

Kwestię wyglądu pozostawię bez komentarza Powiedzmy, że mi nie przeszkadza


Co do tej ilości "kółek" to sam nie wiem, jak to określić, ale ta druga ma większą powierzchnię golącą (nazywa się to chyba TripleTrack - na tej aukcji może trochę lepiej widać: http://allegro.pl/golarka-philips-pt...924526096.html ). W opiniach niektórzy piszą, że ma to znaczenie i czuć różnicę (w dokładności golenia).

__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 12:07   #455
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Już widzę. Ona ma w każdej głowicy, jakby to najprościej określić, potrójne noże. Faktycznie zwiększa to powierzchnię tnącą i może się jakoś przekładać na szybkość golenia i dokładność. Pewnie też i na cenę nowych noży, które zalecają wymieniać co 24 m-ce.
Zastanawiam się, jaka jest skuteczność tych najmniejszych ostrzy, bo one przecież wirują z dużo mniejszą prędkością kątową i czy jeszcze tną, czy już tylko szarpią...w sumie nie wiadomo ile im zostaje do cięcia i może ten cały bajer to tylko dla picu

A wygląd jak wygląd - jeśli Tobie nie przeszkadza...
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 17:02   #456
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No właśnie o to chodzi, że trzeba samemu sprawdzić i wtedy można coś powiedzieć..

Cena nowych nie ma w sumie większego znaczenia. Jak mi poprzednia golarka po kilku latach już słabiej goliła, zacząłem się rozglądać za nowymi. Jak zobaczyłem ceny, to zdecydowałem się kupić nową. I teraz pewnie też tak będzie (zwłaszcza, żę na 4-5 spokojnie starczają).

No to cóż, trzeba pewnie będzie zdecydować się w ciemno. Przejadę się jeszcze do jakiegoś MM/Saturna i zobaczę, która lepiej leży w dłoni i ogólnie sprawia lepsze wrażenie i na tej pewnie się skończy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 17:33   #457
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
No to teraz ja się zacząłem zastanawiać.. Byłem w sumie (i chyba jestem nadal) przekonany do którejś z wcześniej wymienionych RQ 1150/16, ewentualnie RQ 1160/21, tylko odłożyłem na razie zakup, bo stara jeszcze dobrze działa i nie spieszy mi się. W sumie dobrze, bo jak teraz zobaczyłem, to od ostatniej rozmowy na ten temat wyraźnie te golarki potaniały (pierwszą można już dostać za ok. 320 zł (wcześniej ponad 400):
http://www.electro.pl/produkt-PHILIP...ntent=53633250

drugą za 420: http://www.electro.pl/produkt-PHILIP...99446,191.html ).

Zainteresowała mnie natomiast ta przed chwilą wymieniona HQ 8250/17. Kształt jak stare dobre Phillipsy, potrójne pierścienie, czyli raczej dokładniejsze golenie niż w tych 1150/60, dłuższe działanie, cichsza (podobno) praca. Są trochę droższe (od 1150, bo w cenie 1160), ale różnica duża nie jest. Może coś takiego będzie lepszym wyborem?

Jak w ogóle Phillips 'pozycjonuje' te golarki - która seria jest teoretycznie lepsza? RQ 1150/60 wydają się nowsze, ale jak ktoś wcześniej zauważył, jest to lekki krok w tył względem poprzedniej serii (1050/60) - pojedyncze pierścienie, krótszy czas działania. Może faktycznie 8250/60 są lepsze?



I jeszcze, żeby skomplikować sprawę. Trafiłem też na model RQ 1180:
http://www.ceneo.pl/;0158648157-10.htm

Zastanawiam się, jak to sie ma do 1150 i 60. W sumie wygląda mi na 1160, ale bez stacji myjącej, coś jak było sprzedawane w promocji w Media Markcie. Można to jakoś potwierdzić..?


Druga to HQ 8260, trudniej ją znaleźć, ale jest dostępna na aukcjach. Z wyglądu przypomina 8250, ale wydaje się mieć więcej dodatków (przynajmniej na zdjęciu). Cena podobna (a nawet niższa). Można uznać, że jest to to samo, co HQ 8250..?
12.01.2011, 08:52

To już 10 miesięcy. Poczekaj do świąt, za Mikołaja porobisz.

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 17:53   #458
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nic się nie zmieniło. Miałem problem z golarką, ale go naprawiłem, więc po co zmieniać. Teraz pojawiają się kolejne, więc już raczej poszukam czegoś nowego.

Teraz jest już więcej informacji o tych nowych modelach (ale pojawiła się też 920), natomiast podstawowe pytania o wrażenia z użytkowania pozostały te same.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 19:04   #459
andrzej5005
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 11.11.2011
Posty: 1
andrzej5005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć! Mam do Was takie jedno pytanie. Otóż cały czas korzystam z Maszynki Gilette Fusion Power jednak zdecydowałem sie na zakup maszynki z "trymerem", który umożliwia pozostawienie ok 1 lub 2 mm zarostu.
Czy ten trymer 3w1 który znajduje się w maszynce Wilkinson Quattro Titanium Precision spełnia dobrze swoja role?

Podejrzewam, że ten temat był poruszany wcześniej, jednak piszę z telefonu i ciężko mi teraz przeglądnąć cały ten temat.
Dziękuje za pomoc
andrzej5005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2011, 18:21   #460
EkspertPhilips
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.12.2010
Posty: 7
EkspertPhilips w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Andrzejj9,

z modeli, które wymieniłeś, zdecydowanie najbardziej wart polecenia jest Philips RQ1180. To wygodna i precyzyjnie goląca golarka, dzięki której zminimalizujesz ryzyko podrażnień ***8211; jak w przypadku wszystkich modeli z serii Senso Touch 2D. Różnica pomiędzy oboma wspomnianymi przez Ciebie modelami Senso Touch polega na dodatkowym wyposażeniu: do golarki RQ1180 dołączony jest wygodny pokrowiec podróżny, którego nie ma w zestawie z RQ1150. Obydwa modele dają możliwość golenia zarówno na mokro, jak i na sucho, dzięki zastosowanej technologii Aquatec.

Golarka Philips PT920, o której również wspominasz, należy do nowej serii Power Touch, dedykowanej do golenia jedynie na sucho. Choć też jest dokładna, nie zastosowano w niej technologii Gyroflex 2D, dzięki której głowica jeszcze lepiej przystosowuje się do kształtu twarzy i szyi.

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Jeśli tak, pisz na adres: ekspert(at)philips.com. Z chęcią odpowiem.
_____________________
Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.
EkspertPhilips jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2011, 17:13   #461
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Na razie naładowałem na ful i będę piłował, aż zacznie zwalniać wyraźnie. Na 2 tygodnie starczy jak nic.
Wczoraj golarka zaczęła sygnalizować rozładowanie, nie goliłem się 3 razy w ciągu tych 18 dni, czyli pełne naładowanie starcza spokojnie na ponad 2 tygodnie, przy wielkiej gębie.

Na rezerwie goliłem się 2 razy, nie zwalnia, zobaczę jutro i ją naładuję.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 13:33   #462
chodor
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2011
Posty: 1
chodor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum, mam kilka pytań na temat golarek głównie to Philips RQ 1160. Moja dziewczyna chce mi zrobić taki prezent, ale ja jeszcze nie używalem takich golarek. Dotychczas goliłem sie Fusion Power, i jestem zadolowlony z efektów, jaka jest golarka? Goli podobnie? Lepiej? Na moje nieszczescie na brodzie mam "pieprzyk" czy istnieje mozliwosc ze sie zatne przy goleniu? Poprosze o opinie i odpowiedzi z Góry wielkie Dzięki!
chodor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.12.2011, 14:55   #463
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
właśnie dlatego, że masz pieprzyk, powinieneś używać Philipsa,
nie da się zaciąć,
będziesz zadowolony,
mam poprzednika RQ1090, jest OK
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2011, 16:47   #464
Piwonia
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 06.12.2011
Posty: 4
Piwonia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zwracam się do Panów z prośbą o podpowiedź. Poszukuję golarki na prezent, a po przejrzeniu i wizycie w sklepie już nie wiem jakiego dokonać wyboru. Liczę na podpowiedź w doborze pierwszej golarki elektrycznej.
Dotychczas moja połowa używa tradycyjnej maszynki żyletkowej (twierdzi, że dokładnie goli) lub jednorazówek (uważa je za niezbyt ostre), ale zasadniczo nie przepada za goleniem i robi to co drugi dzień, używa żelu. Zarost średniotwardy, cera skłonna do podrażnień, mieszana.
Sądzę że fajnie gdyby miała trymer (nosi wąsy), i przede wszystkim by goliła starannie, raczej akumulatorowo sieciowa, łatwa w utrzymaniu czystości i stosunkowo niekosztowna w eksploatacji (np. częste wymiany głowic czy folii) i rozsądna cena (do max 300zł)
Już nie wiem czy lepsze te na 3 kółeczka czy może folia, Braun, Panasonic czy Phillips, na sucho, na mokro... Pomożecie coś wybrać? Na co zwrócic uwagę z praktycznego użytkowania?
Piwonia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2011, 17:04   #465
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak dla mnie wybór obecnie jest między dwiema markami: Braun i Philips. Braun ma folię tnącą, natomiast Philips 3 ruchome głowice. To, co jest lepsze, to chyba kwestia preferencji konkretnej osoby. W moim przypadku najpierw miałem Brauna, teraz Philipsa i dla mnie lepszy jest ten drugi. Ale znam też osoby, które po używaniu obu wybrały Brauna.

Co do konkretnego modelu, to co kupisz w ramach tego budżetu będzie na początek dobre Oczywiście mam na myśli tych producentów.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
golarka twardy zarost

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.