Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2006, 19:18   #16
roman01
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 21.11.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 650
roman01 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
Co to za temat??
Jak cię nie zastrzelą, to cię baranie złapią i mam nadzieje, że pójdziesz za swoją głupotę siedzieć!

Chlopaki wyluzujcie troche temat jak kazdy inny w koncu OFF TOPIC
roman01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2006, 19:19   #17
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Matievoo
Tak, robię to specjalnie żeby doprowadzić takich jak ty do załamania nerwowego wiesz
Myknąłem się na jednym wyrazie, i tu wielka afera, bardzo bym Cię prosił na więcej razy zachowaj dla siebie takie błędy i zwracaj uwagę przy dużym stopniu byków lub jakimś banalnym.
Ja ten post pisałem szybko- jak by co.
Matievoo - jesli poczytasz moje posty to zauwazysz ze sam robie wiecje bykow nie srednia dla populacji i czesto sam staje w obronie "dyslektykow forumowych" atakowanych przez co niektorych pare dni temu jednak ktos zrobil dokladnie ten sam blad i wyszla z tego dysputa na dwie strony z udzialem kilku modow
poza tym zrobienie trzech bykow w ciagu szesciu znakow podpada na naprawde wielkie osiagniecie
nie czepiam sie - raczej ubawilo mnie to, poztytywnie poprawilo mi nastroj, poniwaz myslalem ze napisales tak celowo (patrz zdazenie opisane powyzej)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 19:36   #18
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
(patrz zdazenie opisane powyzej)
Cytat:
Napisany przez Mattievo
Ja ten post pisałem szybko- jak by co.
i wiele innych..
ahh, co za ludzie

a i tlumaczenie sie "szybkim pisaniem" moim zdaniem nie jest wystarczajace!

jeszcze gdzies widzialem zle napisany wyraz "dopoki" przez nimala, ale chyba nie w tym temacie - ale zapamietalem
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 21:45   #19
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ja tesz robie trohe blenduw
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 21:48   #20
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Gdzie nie wejde to OT sie robi
I powiem ze zgadzam sie z Zenkiem , nie oplaca sie ucieka***263; przed policja za duzo mozna sobie szkod narobi***263; a co dopiero innym , pozatym chyba trudno zyc ze swiadomoscia cale zycie ze ma sie kogos na sumieniu
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 21:49   #21
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Znajomy który nie zauważył w nocy policjantów w krzakach przerabiał w praktyce
Akurat w nocy to moga mi g**** zrobic. Niezaleznie czy chca mnie zatrzymac w miescie czy poza nim... w takiej sytuacji nie ma obowiazku zatrzymania sie.

Chociaż moze byc roznie... Moj kumpel udawal, ze nie widzi ze patrol pieszy chce go skontrolowac (bylo w nocy). Po tym incydencie zatrzymali go dwa razy na miescie i "trzepali" mu auto w poszukiwaniu narkotyków.... Zadnych innych konsekwencji nie mial, bo nic na niego nie znalezli...
luminat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 22:32   #22
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Akurat w nocy to moga mi g**** zrobic. Niezaleznie czy chca mnie zatrzymac w miescie czy poza nim... w takiej sytuacji nie ma obowiazku zatrzymania sie.
nie musisz sie zatrzymac gdy pojazd nie jest oznakowany poza terenem zabudowanym (nocą). w kazdym innym przypadku musisz sie zatrzymać. tak wiec nie tylko "g****" moga Ci zrobić.

Ostatnio zmieniany przez radosio : 24.04.2006 o godz. 22:35
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 22:54   #23
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Zależy co rozumiemy pod słowem ucieczka - tak się złożyło, że nas (mnie z Ojcem) "goniła" kiedyś Policja ...maluchem
Było to chyba z 5-6 lat temu - zima, śnieg - przed wjazdem w osiedle, a po minięciu świateł, nagle z malucha obok (nieoznakowany) gościu otwiera drzwi i czymś macha - ja się nawet lekko przestraszyłem - pijany czy co - bo munduru nie widziałem w pierwszym momencie - Ojciec jedzie dalej, a Maluch za nami - dojechali aż pod blok (przegonić raczej nie mieli szans - mimo iż Ojciec jechał może z 40 km/h ), gościu wysiadł okazało się, że Policja - niby to zaczęło się od tego, że Ojciec przejechał na czerwonym świetle - dałbym głowę, że jeśli już to na żółtym - z tym, że skończyło się na niczym w sumie.
Ale przygoda niezła

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 22:55   #24
roman01
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 21.11.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 650
roman01 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez luminat
Akurat w nocy to moga mi g**** zrobic. Niezaleznie czy chca mnie zatrzymac w miescie czy poza nim... w takiej sytuacji nie ma obowiazku zatrzymania sie.

Chociaż moze byc roznie... Moj kumpel udawal, ze nie widzi ze patrol pieszy chce go skontrolowac (bylo w nocy). Po tym incydencie zatrzymali go dwa razy na miescie i "trzepali" mu auto w poszukiwaniu narkotyków.... Zadnych innych konsekwencji nie mial, bo nic na niego nie znalezli...

No nie bez prezsady po prostu nie ma możliwości ze uciekasz przed nimi i gadasz jeszzce na dodatek ze ich nie widziales bo to smieszne sie byc wydaje.
roman01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2006, 23:40   #25
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez radosio
nie musisz sie zatrzymac gdy pojazd nie jest oznakowany poza terenem zabudowanym (noc***261;).
Zgadza sie, nie trzeba sie zatrzymac, poniewaz mozesz nie miec pewnosci kto probuje Cie zatrzymac: czy policja, czy przebierancy (np gdy jest bardzo ciemno, i nie widac radiowozu z bialymi drzwiami). W takim przypadku (gdy nie zatrzymales sie) masz obowiazek niezwlocznego zgloszenia sie do najblizszego komisariatu policji, i wyjasnienia sprawy. Inaczej bedzie to traktowane jak ucieczka.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 02:13   #26
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
gdy byłem młody i jeszcze głupszy to na odcinku gierkówki do Katowic, na 'autostradzie' od łodzi - wtedy jakiś mały kawałek był - poleciałem sobie merolem 190km/h, na pasie zieleni stali z radarem, ale było chyba za szybko machnął mi w ostatnim momencie lizakiem a ja dodałem jeszcze gazu nigdy nic nie było, czyli ne zdążyli spisać numerów.

jeszcze wcześniej podobny przypadek miałem na dwópasmówce pod Poznaniem, jadąc nad ranem z Niemiec też dałem ognia Renault 18 Diesel 2.1 poszło 170km/h, pan pies biegnąc przez rów, aby mnie zatrzymać, wywalił się jak długi i tylko lecąca czapka mi mignęła
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 07:28   #27
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Matievoo
Musze się spytać szwagra, to ci odpowiem ,bo on będzie adwokatem ta grze zna kodeks od A do Z
Chłopie ty powinieneś słownik polszczyzny napisać
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 09:40   #28
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
art. 92. [...]
***167; 2. Kto w celu unikni***281;cia kontroli nie stosuje si***281; do sygna***322;u osoby uprawnionej do kontroli ruchu drogowego, nakazuj***261;cego zatrzymanie pojazdu, podlega karze aresztu albo grzywny.
***167; 3. W razie pope***322;nienia wykroczenia okre***347;lonego w ***167; 2 mo***380;na orzec zakaz prowadzenia pojazd***243;w mechanicznych lub innych pojazd***243;w.
***378;r***243;d***322;o: kodeks wykrocze***324;
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2006, 22:54   #29
roman01
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 21.11.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 650
roman01 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieki MacGyver, czyli wszystko jasne jak sie nie zatrymasz im do kontroli i jak Cie juz sciagna to maja prawo posadzic Cie o ucieczke i przez to mzoesz stracic prawo jazdy.
roman01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2006, 17:02   #30
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a mnie machneli przy 120, ale akurat jak bylem na ich wysokosci (zza zakretu), nie zatrzymalem sie i na razie spokoj (z rok temu)

podobnie jak gadalem przez kom, ruch jak cholera, miasto, predkosc moze 50
8 miesiecy temu, pan w czapeczce pokazal zebym zjechal na pobocze, ja bylem tak zagadany, ze go olalem, dopiero pozniej mi pasazer powiedzial, ze mnie zatrzymywali, ja jechalem dalej i go wcielo - myslal, ze zrobilem to specjalnie
moral: - gadanie przez komorke podczas prowadzenia samochodu bardzo odwraca uwage (a napewno moja), i moze byc niebezpieczne
z racji wykonywanego zawodu nie mam szans uniknac takich rozmow, dlatego skladam samokrytyke i bede gadal dalej
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.