Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2003, 11:46   #1
lukiluki
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
lukiluki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jaka nagrywarka

Witam i pytam
Jestem laikiem i nie wiej jaki i dlaczego. Pytanie dość banalne. Chciałbym kupić nagrywarkę i chciałbym sie poradzić co kupić jaki model - czy to ważne że kompatybilny z safe diskiem czy nie.
Widze że koledzy na forum są bardziej wtajemniczeni i mogą pomóc. Nie wiem czy te nagrywarki mogą przegrywać zabezpieczone płyty czy nie. Pomóżcie i doradźcie.
Z góry dzięki

Łukasz
lukiluki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2003, 11:52   #2
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Powiem stanowczo to co zawsze: Bierz LiteOn'a 52246S albo 52327S albo jakiegokolwiek innego LiteOn'a. A dlaczego polecam Ci LiteOn'a

Bo:
1. Jest tani
2. Jest bardzo dobry
3. Skopiuje ci prawie każde zabezpieczenie
4. Ma dobrą korekcje błędów


Bierz LiteOn'a tylko z końcową literką "S" lub w ostateczności "K"

Jak masz jakieś pytanie to wal na maila (patryk@rybnet.pl)
lub na gg: 1069054
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl

Ostatnio zmieniany przez kizio : 20.11.2003 o godz. 11:58 Powód: maly blad
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 11:53   #3
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!
Na forum są i koledzy, jest też wyszukiwareczka...polecam...dużo było o wyborach, ale sam coś dopowiem...

Czy to ważne czy kompatybilna z SafeDiskiem? Chodzi o to chyba czy przegra zabezpieczoną nim płyte? Zależy jak dla kogo, ale ja przy wyborze nagrywarki nie kierowałem się tym wogóle..obecne nagrywarki chyba wszystko skopiują, nawet rysy jak to się mówi .
Polecam LG może być ta najnowsza 52/32/52 , LiteOn'y są też dobre, ale z tym nowym jest wiele problemów nie ryzykowałbym, a pozatym LG to równorzędna firma, sam jestem zadowolony tak jak wielu moich znajomych i na forum też znajdą się takie osobniki
Pozdro
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 12:03   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
liste kompatybilnosci nagrywarek z zabezpieczeniami znajdzies na stronach producentow softu do kopionia - alkohola i clone (oraz w helpach tych programow)
teraz kazda praktycznie nagrywarka kopiuje prawie wszystko...
ja bym bral liteona ze wzgledu na stosunek jakosc/cena - jak padnie to kupisz nowy i po krzyku (nie jak plextor - CI to z cena przegieli...),teac obecnie spadl z jakoscia (teraz to oem asusa), tdk to liteon w innym opakowaniu, a drozszy...
jak bedziesz mial pare konkretnych modeli do wyboru to popatrz w wyszukiwarke - jakie ludzie maja problemy, jakie sa ogranicznie danego sprzetu...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 14:54   #5
lukiluki
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.05.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 36
lukiluki w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jeszcze jedno pytanko

[QUOTE=kizio]Powiem stanowczo to co zawsze: Bierz LiteOn'a 52246S albo 52327S albo jakiegokolwiek innego LiteOn'a. A dlaczego polecam Ci LiteOn'a

Bo:
1. Jest tani
2. Jest bardzo dobry
3. Skopiuje ci prawie każde zabezpieczenie

Jeżeli chodzi o koszty to nie mam ograniczeń. Ciekaw jestem jak to ... większość nagrywarek przegra płytę z zabezpieczeniami .. tzn że robi 100% kopię działającą czy i tak trzeba mieć cracka a nagrywarka tylko umożliwia przegranie płyty ??

Pozdrawiam
Łukasz
lukiluki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 15:06   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to zalezy od uzytego softu, jego ustawien, i rodzaju zabezpieczenia
czy liteon czy plextor - prawie wszystko skopiujesz
starsze nagrywarki maja juz wieksze problemy

co do kosztow - 200 a 600 pln nie robi Ci roznicy? za nowego plexa masz trzy liteony
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 16:12   #7
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez lukiluki
...Jeżeli chodzi o koszty to nie mam ograniczeń...
W takim razie kup Litona, Plextora i LG. Ja bym na twoim miejscu kupil jeszcze kluczyk, bo mozliwe ze na tym temacie pojawi sie KLODA !!!
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 16:30   #8
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polecam litka 52246S - ja nie mam problemow.Przegrywa wszystko. Dziala jak przecinak!
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 16:37   #9
/\/\cDrive
Mój żółw,Hellsing,LG FAN
 
Avatar użytkownika /\/\cDrive
 
Data rejestracji: 19.05.2003
Lokalizacja: San Andreas
Posty: 686
/\/\cDrive zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najlepiej kup sobie LG GCE8525(52x,32x,52x).
__________________
LG GCE8400B + Lite-On DVD-RW SOHW-1693S = Dobrze wypalona płyta
HAVE A NICE DAY
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

/\/\cDrive jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 16:45   #10
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Lg
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2003, 17:50   #11
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No nie noo...
Znów to samo...
Pozdro

PS. Wybierz LiteON'a
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2003, 00:04   #12
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Litek, a ze wzgledu na to ze jest praktycznie niezniszczalny 8)
jesli cos ci nie tak pojdzie podczas wgrywania nowego biosa to masz baaardzo duze szanse na odratowanie napedu
nie wiem jak to wyglada w przypadku LG, Teaca czy innych, ale mysle ze Litek (jak i jego OEMy) pod tym wzgledem rzadzi
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2003, 00:10   #13
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja radze kupic sobie okulary i:

przeczytac nazwe dzialu - to nie jest cdr tylko offtpoic - takie pytanie jak twoje idealnie pasuje do opisu dzialu cdr

spojzec na pierwsza strone dzialu cdr - tam masz w co najmniej jedna taka dyskusje - w kazdej jest to samo - bo w ciagu tygodnia nic sie nie zmieni - zwlaszcza ze jest juz lekka stagnacja na rynku - i poczytaj tam

bo tak to i tak ci kazdy/prawie kazdy poleci to co ma - bo w tej chwili zadkoscia sa problematyczne nagrywarki
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.