Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.09.2004, 16:33   #1
tezer
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika tezer
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 119
tezer zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaki edytor .pdf?

Witam

Mam dosyć obszerny katalog techniczny, z dużą ilość rysunków i schematów w j. angielskim w postaci .pdf. Chciałbym wyedytować ten katalog zmieniając tekst z angielskiego na polski, pozostawić całą szatę graficzną zmieniając tylko tekst. Jakiego dobrego programu mogę użyć do edycji tego katalogu?
__________________
Któż to słyszał takie dziwy!

-|-kontakt2me-|-
tezer jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.09.2004, 16:37   #2
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tezer
Witam

Mam dosyć obszerny katalog techniczny, z dużą ilość rysunków i schematów w j. angielskim w postaci .pdf. Chciałbym wyedytować ten katalog zmieniając tekst z angielskiego na polski, pozostawić całą szatę graficzną zmieniając tylko tekst. Jakiego dobrego programu mogę użyć do edycji tego katalogu?
Finereader powinien to ruszyć lub PDF2Word.

Jak już będziesz to miał w Wordzie to tam to obrobisz.

Może Ci sie jeszcze przydaćAdobe Acrobat.

Ostatnio zmieniany przez Air : 08.09.2004 o godz. 17:12
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 07:10   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
FineReader ma własnie kłopoty z rysunkami i zdjęciami w pdf-ach, proponuję program tej samej firmy ABBYY, nazywa się PDF Transformer.
http://fr7.abbyy.com/pdftransformer/Transformer01TB.exe
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 09.09.2004 o godz. 07:12
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 07:30   #4
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
FineReader ma własnie kłopoty z rysunkami i zdjęciami w pdf-ach, proponuję program tej samej firmy ABBYY, nazywa się PDF Transformer.
http://fr7.abbyy.com/pdftransformer/Transformer01TB.exe
Jeżeli można wiedzieć to jakie ma kłopoty ze zdjęciami??
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 07:35   #5
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... powiększone lub pomniejszone z kolorowych biało-czarne i podobne "kwiatki", widać ABBYY to zauważyła i postanowiła wyprodukować odrębny program.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 07:47   #6
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... powiększone lub pomniejszone z kolorowych biało-czarne i podobne "kwiatki", widać ABBYY to zauważyła i postanowiła wyprodukować odrębny program.
Kurcze mi się to nie zdarzyło, chyba miałem szczęście, ale i tak jak mam dokument z dużą ilością zdjęć to wolę zdjęcia obrobić w Photoshopie.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 07:55   #7
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... miałeś szczęście, ja bardzo dużo pdf-ów przerabiałem na Worda za pomocą FR i dosłownie z kilkoma były problemy, ale o te kilka za dużo. FR jednak najlepiej się sprawdza się w tekście, dobrze, że chłopaki z ABBYY zrobili transformera
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 08:51   #8
Turboni
Wyjechać Ci z bani ?
 
Avatar użytkownika Turboni
 
Data rejestracji: 26.02.2004
Lokalizacja: Warszawa - obecnie Pruszków
Posty: 4,124
Turboni niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Adobe Acrobat 6.0 Professional nie ruszy tego
__________________
Choćby było z gówna nic mu w życiu nie dorówna.
Telekomunikacja - nie burdel.
Nie każdy klient musi być zadowolony.


Żale kierować TU lub TU
50102055581111133885000064 INTELIGO Zbieram na drugi palnik - LITEK lub BENQ kazdy grosz sie liczy
Juz nie szukam pracy
Plextor PX-716A bios 1.04 RPC1
Turboni jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2004, 08:54   #9
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Turboni
Adobe Acrobat 6.0 Professional nie ruszy tego
Dzięki temu programowi można z powrotem przekonwertować dokument Worda do .pdf.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2006, 12:03   #10
Adept
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Adept
 
Data rejestracji: 31.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 131
Adept w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re

Szukam programu w ktorym moge otworzyc plik PDF i później sformatować tekst - wyciąć fotki. Mam tekst pdf i chce poprawic literówke a=ą c=ć itd. W jakim programie mogę to zrobić ale bezpośrednio w PDF a nie konwert do worda - poprawki i konwert do PDF. I moze jest jakiś nie kombajn ( Adobe Acrobat Pro)
Może jest jakiś po Polsku. I jeszcze jak to zrobić
Pozdrawiam
__________________
"Hodie mihi, cras tibi" - Dzisiaj mi, jutro tobie
Adept jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.