Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.04.2007, 22:31   #1
mazurkowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2007
Posty: 7
mazurkowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaki Laptop Hp Pavilion Czy Toshiba?????

witam,
mam poważny dylemat. chce sobie kupic lapa ale nie moge sie zdecydowac czy HP Pavilion z serii 9000 czy Toshiba z serii P100. Użytkuje ktoś HP Paviliony 9000? Nie moge nigdzie znaleźć opinii na temat tego lapa.

Mam do wyboru
http://www.pcworld.co.uk/martprd/pro...virsa_laptops/
(za 6000 zl)
http://www.pcworld.co.uk/martprd/sto...B&page=Product
(za 5300)

wiem ze w toshibie lepszy procek, grafika glosniki zajefajne. ale hp ma kamere 1,3 mpix, tuner z pilotem (tylko czy wersja europejska tunera odbiera programy w polsce? jak jest z jakoscią) a poza tym to gorsze parametry od toshiby. wifi i bluetooth maja oboje.
Bardzo proszę o odpowiedż. dylemat jak diabli. bo i kamera by sie przydala i tuner niczego sobie ale z drugiej strony tylko 700 zl roznicy do tej toshiby a ona lepsza parametrami.
mazurkowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2007, 22:33   #2
SpeedFreaK
Guru
 
Avatar użytkownika SpeedFreaK
 
Data rejestracji: 06.09.2004
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 4,225
SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>SpeedFreaK wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Wyb***243;r prosty.. je***380;eli potrzebujesz tunera i kamery, we***378; HP. Je***380;eli nie- Toshibe- bo szybsza
__________________
Intel Core i7 4790K @ 4.00GHz MSI Z97 Gaming 3 Kingston HyperX XPM Beast 32 GB MSI GeForce GTX1060 SSD Samsung 840 EVO 250GB Samsung SH224DB Chieftec CTG-750C Zalman Z11 Plus
SpeedFreaK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2007, 22:33   #3
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Po co Ci taka duza matryca? 17" ?

PS. Bralbym Tosie
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2007, 22:39   #4
mazurkowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2007
Posty: 7
mazurkowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
po prostu cenowo atrakcyjne i jak juz jest okazja to warto brać 17", choc wiem ze to wielkie i bateria itd.
a jak to jest z tunerami? podobno tak sobie chodzą. a w ogole ktoś z was uzytkowal hp seria 9000? nie moge naprawde zadnej opinii znalezc, poza tą ze hp polska to zacofani bardzo bo nie ma serwisu na hp 9000 w polsce bo oficjalnie tych modeli w polsce nie ma
kamerka nie powiem - przydatna. sam nie wiem.
mazurkowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 00:02   #5
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bierz Toshibe. Jest o wiele lepsza.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 02:02   #6
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
maja tuner zapewne dvb-t czyli cyfrowa naziemna wiec cos czego w polsce nie ma
kamera? mozna dokupic
po co 17? a po co kisic a 15?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 07:04   #7
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mazurkowy Podgląd Wiadomości
po prostu cenowo atrakcyjne i jak juz jest okazja to warto bra***263; 17", choc wiem ze to wielkie i bateria itd.
a jak to jest z tunerami? podobno tak sobie chodz***261;. a w ogole kto***347; z was uzytkowal hp seria 9000? nie moge naprawde zadnej opinii znalezc, poza t***261; ze hp polska to zacofani bardzo bo nie ma serwisu na hp 9000 w polsce bo oficjalnie tych modeli w polsce nie ma
kamerka nie powiem - przydatna. sam nie wiem.
Posiadam i uzytkuje HP pavilion dv9230us, wiec jak masz jakies pytania, to zadawaj.
Matryca 17", to cos pieknego. Owszem, ze taki laptop nie nadaje sie zbytnio do przenoszenia. Laptopy z serii 9000 z zalozenia maja zastapic workstation.
Bateria nie jest taka zla. W moim przypadku przy przegladaniu internetu dziala do 2h, przy graniu jakies 1:15h.
Swoja droga, to calkiem tanio wychodzi ten HP z linka. Ja za swojego placilem 1478$ (z podatkiem 8.25%), a ma nieco slabsza konfiguracje.
Jesli masz do wyboru te dwa laptopy z linkow i w cenach, jakie podales w poscie, to lepiej wziasc Toshibe. Niewiele drozsza, a jednak wydajniejsza maszyna. Wykonanie HP i Toshiby jest na tym samym poziomie. Zalezy tez czego oczekujesz, bo sadze, ze HP jest bardziej multimedialny. "Szybkie" przyciski do obslugi playerow, do tego pilot. Ulatwia to zycie. Nie wiem, czy Toshiba to ma.
Jeszcze jedno... HP wcale gorszych glosnikow nie ma, bo montuja ALTEC LANSING. Jak na glosniki w laptopie graja super!
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
kamera? mozna dokupic
Wszystko mozna dokupic. Po to sie kupuje laptopa, zeby malo miejsca zabieral na biurku. A jak zaczniesz tak wszystko dokupywac, to sie okaze, ze ten laptop zajmuje tyle samo miejsca, co blaszak. A zreszta przenies pozniej to wszystko gdzies... laptop, osobne kamerki, pare kilometrow przewodow... chyba bez sensu?

Ostatnio zmieniany przez Proton : 22.04.2007 o godz. 07:35
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 09:30   #8
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zerknij sobie na http://forum.laptopy.info.pl Znajdziesz tam sporo informacji na temat tych modeli. Poza tym s***261; testy u***380;ytkownik***243;w.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 10:59   #9
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja bym bral Toshibe, bo kamerki nie potrzebuje, a tuner by nie dzialal ;-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 14:57   #10
mazurkowy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2007
Posty: 7
mazurkowy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PROTON dzięki za info. jesli masz chwilkę wolnego czasu to poczytaj proszę coś takiego:
http://www.nhl.pl/viewthread.php?tid=470

opinie po tescie HP Pavilion dv6140ea. Kiepskie bardzo. Został ten laptop przetestowany bardzo dokładnie. I pytanie. nie moge znaleźć oen i opinii hp serii 9000. ale jeśli te same wady są w 9000 to ja podziękuję. szkoda że nie ma DVI.
PROTON odpisz proszę i ustosunkuj się do tych opisów wad!
mazurkowy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2007, 17:18   #11
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mazurkowy Podgląd Wiadomości
PROTON dzi***281;ki za info. jesli masz chwilk***281; wolnego czasu to poczytaj prosz***281; co***347; takiego:
http://www.nhl.pl/viewthread.php?tid=470

opinie po tescie HP Pavilion dv6140ea. Kiepskie bardzo. Zosta***322; ten laptop przetestowany bardzo dok***322;adnie. I pytanie. nie moge znale***378;***263; oen i opinii hp serii 9000. ale je***347;li te same wady s***261; w 9000 to ja podzi***281;kuj***281;. szkoda ***380;e nie ma DVI.
PROTON odpisz prosz***281; i ustosunkuj si***281; do tych opis***243;w wad!
Juz czytam
Ale ustosunkuje sie raczej wieczorem, bo nad Zatoke Meksykanska sie zbieram zaraz.

Dobra, w koncu pare minut mnie nie zbawi, a skoro Tobie zalezy.
Ta recenzja, to psinka, nie recenzja... skromna.
Ja ze swojego laptopa jestem zadowolony. Nie jest idealny, ale ogolnie jest OK.
Plastiki dobrej jakosci, choc cala konstrukcja moglaby byc nieco sztywniejsza. Tylko ze laptopy innych Producentow tak samo wykonane. Jedynie IBM byl pancerny... ale podzespoly takie sobie.
Prawda jest, ze HP laduje pelno syfu w postaci oprogramowania I na pewno odbija sie to na wydajnosci. Sam mysle, jak sie tego pozbyc z instalki. Bedzie trudno... jesli w ogole sie uda. Ale wszystkie laptopy maja naladowane zbednego softu. Mniej lub wiecej, ale maja.
Matryca jest przyzwoitej jakosci, choc widywalem lepsze. Bateria, jak juz wspominalem jest przyzwoita. Trudno zreszta oczekiwac od laptopa 17" wyjatkowej mobilnosci. "Szybkie" przyciski dotykowe ladnie wygladaja. Niekiedy dzialaja nadgorliwie i wystarczy, ze musniesz przypadkowo, a juz zadziala.
Klawiatura dziala bardzo fajnie, ale... wykonana jest chyba ze zbyt miekkiego plasitku, bo po 3 miesiecznym uzywaniu laptopa zauwazylem, ze czesciej klikane przyciski zaczely sie wycierac! Tylko nie wiadomo, jak to wyglada u konkurencji... nie wykluczone, ze podobnie.
Laptop ogolnie bardzo sie nagrzewa. Ale trudno, zeby bylo inaczej, skoro ma dwa dyski i wydajna grafike. Musi sie grzac. Nie jest goracy, ale po prostu wszedzie cieply. Dyski do cichych nie naleza. Lubia sobie porzezic i jest to slyszalne.
Zintegrowana kamerka jest bardzo dobrej jakosci. Podobnie, jak glosniki.
Wyjscia DVI laptop nie posiada, ale czy ma to znaczenie? W koncu na starcie posiada duza matryce i raczej nie bedziesz podlaczal innego monitora. Zreszta masz do dyspozycji tradycyjne wyjscie na monitor i HDMI. HP posiada tez przyzwoita liczbe USB, bo 4. Nie wszyscy tyle daja, a jest to wazne.
I na tym koncze, a jesli cos pominalem, co Cie interesuje, to pytaj.

Ostatnio zmieniany przez Proton : 22.04.2007 o godz. 17:43
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.