Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2010, 20:40   #1
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 33,406
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To jest ograniczenie mechanizmu sprężynowego. Dokładność rzędu 10s na dobę jest tu normalna.
Mają jednak swój urok i zwolenników.
Miałem kiedyś ruskiego automata, którego dopracowałem do 1s na dobę i miał to stabilne, a był chyba na 29 kamieniach...niestety pochodził rok i się sypnął i żaden zegarmistrz nie chciał się z tym babrać (za dużo roboty i bardzo skomplikowany mechanizm).

Z kwarcowych też trafiłem na jednego unikata, który po roku nadal szedł co do sekundy...niestety zgubiłem go w autobusie, chyba się rozpiął w ścisku. Był to jeszcze niemiecki zegarek w latach 80-tych. Od tego czasu żaden następny nawet nie zbliżył się do jego osiągów, łącznie ze szwajcarami, z którymi walczyłem z tym nawet po serwisach.
Dzisiaj werki przeważnie są robione masowo i wsadzane do wszelkiej maści zagarków, również szwajcarów. W cenie szwajcara płacisz za legendę. Niestety.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kontroler RAID - jaki kupić? krzyszko Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 13 24.09.2009 11:38
Jaki dysk SATA2 500GB (minimum) kupić ? Patrix Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 26 20.01.2009 23:12
Jaki odtwarzacz DVD kupić ? AdrianS Napędy optyczne DVD 14 11.08.2004 18:08
jaki waszym zdaniem napęd DVD kupić ? johhny Napędy optyczne DVD 34 02.11.2002 19:52
w jaki sposób kupić? gigaman Napędy optyczne CD 3 30.06.2002 09:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.