Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Co sądzisz o opisanym w temacie pomyśle?
Dobry pomysł 7 22.58%
Zły pomysł 1 3.23%
Średni na jeża 7 22.58%
Nie wiem, co wybrać 1 3.23%
Yyy... Wolę piwo :-) 15 48.39%
Wszystkich głosów: 31. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.10.2005, 00:59   #1
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
[ANKiETA] Firma rozprowadzajaca gadzety z gier video

Przenosze tylko ankiete z pewnego forum o tematyce gier video... Mianowicie koelzanka ma w planach pewien biznes i robi wstepne badania rynku. Prosze o pomoc :-).

Cytat:
Napisany przez TiKA
Witam Panowie i Panie. Razem z moim dobrym kolegą zamierzamy otworzyć taką internetową firmę zajmującą się sprowadzaniem różniastych gadżetów dla fanów gier, typu plakaty, kubki, koszulki, jakas biżuteria, zegarki i cokolwiek będzię dostępne. Chciałam zapytać Was o opinię... Czy warto się fatygować, czy tak nie za bardzo? Pozdawiam i z góry dziękuję za oddany głos!
Komentarze mile widziane, bo oczywiscie zakldam ze nie glosujecie biernie tylko faktycznie chcialibyscie jakis gadzet z gry moc postawic sobie na polce :-).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:

Ostatnio zmieniany przez M@X : 16.10.2005 o godz. 01:04
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2005, 01:10   #2
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam. Lubię sobie czasem pograć ale żeby kupowć jakieś gadzety to dla mnie przesada. Chociaż pewnie są ludzie którzy utożsamiają się z postaciami z gry i żyją w wirtualnym świecie ale oni powinni się leczyć w mojej skromniej opinii.
Dlatego wybrałem ostanią opcję.
Pozdrawiam.
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 01:33   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,549
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Również ostatnia opcja. Mało gram bo nie mam czasu, a co do gadżetów, wolę takie z branży piwowarskiej, więc odpowiedź adekwatna.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 02:13   #4
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja lubie gadzety gdyby nie koszty sprowadzenia pewnie bym juz mial na biurku pare figurek. A co do biznesu - niech dorzuci do tego gadzety z mangi/anime a na pewno chetni sie znajda (moze nawet import plyt DVD z anime i mang? malo takich firm u nas).
Zaznaczam opcje pierwsza bo sam bym kupil np. oryginalną figurke z np MGS2 ;]

Ps. i nie utozsamiam sie z postaciami z gry. Po prostu jedni wola znaczki, inni wola wode po goleniu produkowana przez wytworce samochodow a ja wole to. Hobby jest w koncu rzecza zdrowa.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 07:43   #5
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z Daiblo sa fajne figurki

pomysł bardzo dobry
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 08:23   #6
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
pomysł dobry
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 09:09   #7
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Mimo ze gram czasem w gry, szczegolnie na ps2 to figurek czy innych gadzetow nie kupuje, szkoda mi na to pieniedzy, wiec zaznaczylem ostatnia opcje
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 10:56   #8
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Myślę że ten pomysł jest dobry jeżeli trafi do zagorzałych fanów jakiejś gierki.
Mi osobiście żadne gadżety nie są potrzebne, aczkolwiek w latach kiedy spędzałem po kilka godzin dziennie na CSie, przykładowo kubek czy koszulka z CSa byłaby dla mnie czymś super.
Ale dużo (bardzo dużo) będzie zależało od cen takich gadżetów.
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 11:20   #9
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dobry pomysł-zawsze to biznes, aczkolwiek ja bym też sprowadził białe kruki!
Tzn. gry które są w pudełkach z figurkami - takie edycje kolekcjonerskie, co nie ma na rynku,lub są nie do zdobycia!!!
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!

Ostatnio zmieniany przez Desden : 16.10.2005 o godz. 11:32
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 11:39   #10
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kilka przesłanek:
1.Gracze komputerowi nie tworzą zwartej subkultury (różne gry, ich ilość, ...), aby występowała tak silna chęć identyfikowania się z nią (poza tym, w Polsce nawet reklam gier w telewizji nie widać).
2.Mamy zbyt ubogie społeczeństwo, aby była odczuwalna potrzeba rynku połączona z możliwościami zakupu na dużą skalę.
3.Istnieją możliwości zrobienia sobie koszulki/kubka na własne życzenie i według własnego wzorca. (patrz -> google)

Pomyślałbym raczej nad gadżetami (włącznie z ubraniami) dla miłośników Mangi/Anime (także gier) - jest to dosyć klarowna (tworzy odrębny styl) i szeroka grupa nabywców i myślę, że wciąż niedostrzegana i nie "obsługiwana" komleksowo (młody rynek).
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 12:02   #11
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
pomysl dobry bo jest duzo maniakow co zaraz cos bede kupowac o ilu juz tego nie kupili
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.10.2005, 23:03   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Mi się pomysł podoba, bo doskonale pamiętam, ile czasu szukałem w Polsce figurki Alicji z gry (i kota ). Swego czasu mieli takie specjalne wydanie w Empiku, ale przegapiłem i później już nigdzie nie można było tego znaleźć.

Mam też w pamięci, jak będąc w stanach, pierwszy raz wybrałem się do sklepu z grami.. Bogactwo wszelkiego rodzaju dodatków związanych z grami naprawdę przytłaczało, a mi szczególnie przypadły do gustu wszelkiego rodzaju figurki.

Nie wiem jednak, czy taki pomysł przyjąłby się w Polsce głównie ze względu na.. ceny... Niestety to jest teraz podstawowe kryterium jeśli chodzi o życie w naszym kraju i trudno to przeskoczyć. Większa część społeczeństwa, w tym również graczy, nie ma raczej luźnych pieniędzy na tego typu zachcianki. Oczywiście znajdzie się grupa maniaków, dla których kupno takiego gadżetu będzie sprawą życia i śmierci, ale obawiam się, że nie będą to osoby wystarczająco liczne, żeby taka działalność mogła być opłacalna..

Spróbować zawsze warto, bo a nóż pomysł chwyci. Moim zdaniem jednak nie ma większych szans powodzenia. Przynajmniej.. jeszcze nie teraz...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 00:34   #13
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Mi się pomysł podoba, bo doskonale pamiętam, ile czasu szukałem w Polsce figurki Alicji z gry (i kota ). Swego czasu mieli takie specjalne wydanie w Empiku, ale przegapiłem i później już nigdzie nie można było tego znaleźć.

Mam też w pamięci, jak będąc w stanach, pierwszy raz wybrałem się do sklepu z grami.. Bogactwo wszelkiego rodzaju dodatków związanych z grami naprawdę przytłaczało, a mi szczególnie przypadły do gustu wszelkiego rodzaju figurki.

Nie wiem jednak, czy taki pomysł przyjąłby się w Polsce głównie ze względu na.. ceny... Niestety to jest teraz podstawowe kryterium jeśli chodzi o życie w naszym kraju i trudno to przeskoczyć. Większa część społeczeństwa, w tym również graczy, nie ma raczej luźnych pieniędzy na tego typu zachcianki. Oczywiście znajdzie się grupa maniaków, dla których kupno takiego gadżetu będzie sprawą życia i śmierci, ale obawiam się, że nie będą to osoby wystarczająco liczne, żeby taka działalność mogła być opłacalna..

Spróbować zawsze warto, bo a nóż pomysł chwyci. Moim zdaniem jednak nie ma większych szans powodzenia. Przynajmniej.. jeszcze nie teraz...

zgodze sie z toba ale nie do konca bo moim zdanie nawe 70% dzieci, ludzi ktorzy mozna powiedziec ze "sraja" kasa i tak bedzie wolalo to sciagnac niz kupic
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 00:36   #14
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Co sciagna? Figurke? Koszulke?
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 14:25   #15
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A konkurencja?? W Polsce jest już parę firm proponujących tego typu wyroby, a rynek naprawdę nie jest na tyle duży, aby potrzebna była kolejna taka firma.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.