Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Jutro w Lidlu/Aldim/Biedronce... (https://forum.cdrinfo.pl/f5/jutro-lidlu-aldim-biedronce-72478/)

SEBAW 26.02.2023 20:43

Ostatnio doszły mnie słuchy, że nabiał ponownie idzie w dół. Ceny masła i mleka oraz produkty na ich bazie często są w promocjach. My się cieszymy, ale producenci oraz dostawcy mleka mają problemy. Niedługo nowy tydzień i kolejne promocje. Zobaczymy, jak będzie. Nawet mięso potaniało.

ArnoldBoczek 26.02.2023 21:17

Zniszczą nas te bydlaki! Masło tanie, pietruszka niedroga, ropa potaniała, jak sobie normalny emeryt poradzi z tymi promocjami. Do tej pory było prosto, jeden miesiąc płacił czynsz, jeden brał lekarstwa, a w jednym jadł. No i tak leciał kwartał za kwartałem. A teraz mu promocje walną, trzynastki i inne siksy, no i jak on biedny ma to ogarnąć?

Ja się biorę za gotowanie pięknego boczku, zakupionego w dniu końca daty, ale próżniowo zapakowanego i trzymanego dzień w bagażniku. Za to cena też nie do przyjęcia, 15 zeta za kilo. Jutro będzie żurek, gotuję z włoszczyzną i przyprawami, będzie wywar.

grzeniu 26.02.2023 21:29

Masła ponoć upłynniają (może inne też), bo pełne magazyny. W sumie dobrze, że zrozumieli że lepiej opchnąć po niższej cenie, niż przepakowywać z nową datą... a jeszcze trzeba w koszty wliczyć potencjalne reklamacje.

KaiQ 26.02.2023 22:14

Wiecie co... ja to się boję że to co piszemy w żartach, starając się jak najbardziej przekolorować rzeczywistość, tak na prawdę staje się nią po pewnym czasie.
Kiedyś człowiek wiedział co jest czarne a co białe, co mężczyzna i kobieta, co mąka a co robal, co ryba a co ślimak.

Świat stanął na głowie :sciana:

ArnoldBoczek 26.02.2023 22:33

Dzisiaj widziałem jak jeden odtwórca z brodą chodził uparcie do damskiego kibla, pomimo tego, że męski był pusty. Biedak nie wiedział, że największe męskie bydlaki też chodzą do damskiego, jak męski zajęty, lub potrzebna kwarantanna po innym męskim bydlaku, który urodził dwójkę nie wegańską, tylko taką uczciwą, po kaszance z cebulką. :szczerb:

ArnoldBoczek 12.04.2023 14:39

Dzisiaj w Lidlu makowiec, taki w wuj maku i smaczny, za 5,99. Przed zającem był za 11,99. No więc kolumbijka zaraz się zmieli i trafi do kawiarki, no i balujemy! :kawa:

ArnoldBoczek 10.07.2023 13:20

Ilość załączników: 2
Trafiłem w Lidlu na lody, które smakiem przypominają te z dzieciństwa, z drugiej połowy lat '70, jak już dobrze wszystko pamiętam. Aż się wracałem po jeszcze. No i 1,99, a nie 7, a nawet 8 zeta za małą kulkę.

Załącznik 201935

Załącznik 201936

ArnoldBoczek 02.05.2024 13:07

W Biedrze są mrożone pielmieni, oczeń wkusne, polskiej produkcji, kupiłem już 3 razy, mam nawet wrażenie, że się jeszcze poprawiły. Do tego barszcz z kartonu, tani jak paliwo, doprawiony trochę czosnkiem, majerankiem i pieprzem, ale nawet nie trzeba. Polecam zestaw.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.