Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.08.2021, 14:13   #2101
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Takie fajki na nasadki właśnie mam. Tę cieńszą na pół cala oglądałem i podawałem w wątpliwość jej wytrzymałość, na co sprzedawca powiedział że mam ją zgiąć i mu przynieść. Na tej grubszej na 3/4 to już we trzech wisieliśmy na 3m rurze żeby odkręcić nakrętkę półosi w busie (i tak się nie udało a faja bez szwanku). To były klucze polskie ale brak oznaczeń, a gostek nie chciał powiedzieć. Nasadki do nich też mam słuszne, nie te błyszczące chromem Cr-V. Działo się to ze 20 lat temu...i wyglądają na wieczne.

Teraz jedyne wytyczne to szukać kluczy Cr-Mo, albo szukać specjalistycznych małych sklepów które wiedzą co sprzedają.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.08.2021, 20:50   #2102
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Śrubki poszły udarem bez zająknięcia, bez laserowych komputerowych odrzutowców.
Pytanie dot. klucza udarowego aktualne.
grzeniu może Bosch GDS 18V-1050 H - cena z dwoma akku 5 Ah, ładowarką i L-boxx`em - 1700 zł brutto
samo body - 930 zł brutto
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2021, 22:22   #2103
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Myślałem nad DeWaltem w podobnej cenie, ale te zabawki wychodzą drożej od pneumata z kompresorem. Nikt nie wie czy taki pojdzie przy 5 barach.
Najdziwniejsze że nie ma nic porządnego na 230V.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.09.2021, 17:42   #2104
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dzisiaj jest spawarka mig/tig/mma 199e, co ciekawe i nigdzie nie wspomniane ma opcje spawania aluminium. Z tego co widzialem to NAJANSZA opcja spawania alu obecnie dostepna na rynku.

Jutro w Lidlu/Aldim/Biedronce...-index.jpg
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.

Ostatnio zmieniany przez misiozol : 16.09.2021 o godz. 17:47
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2022, 07:39   #2105
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,055
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zaraz zbieram cielsko i jadę wykupić w Lidlu tego Noszaka, co o nim bazgrałem w Imprezce. Pyszne piwo!

Nocną dostawą przyjechały pierwsze, próbne zakupy z Delio za 80,90, żeby dostawa była free, wszystko fajnie, gość nawet nie obudził nikogo, tylko górą przez ogrodzenie wsadził, ale ilość śmieci z opakowań powala, 6 sporych pudełek, a w każdym po 2 - 3 rzeczy...
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2022, 20:51   #2106
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No ta ilość opakowań rzeczywiście powala. Mnie to uderzało np. w Maku. Ostatnio wziąłem jedzenie na obiad dla trzech osób na wynos, tyle dobrze, że zdecydowana większość to papier a nie plastik (choć znajdą się i tacy, być może nie bez racji, którzy powiedzą, że papier wcale nie jest bardziej ekologiczny).

A co do zakupów w Lidlu, nie wiem czy już pisałem ale ok. 1,5 miesiąca temu kupiłem sobie cztery kraftowe piwa na wieczór, jednym podzieliłem się z żoną, a resztę wypiłem sam. No wolałbym się taniego wina napić, chyba mniej by mnie rano głowa bolała. Na usprawiedliwienie producenta powiem tylko, że to były piwa mocne, po ok. 7,5%, ale to i tak nie jest ilość usprawiedliwiająca takie samopoczucie rano... Od tamtej pory nie tylko dałem sobie spokój z wynalazkami, ale i ograniczyłem maksymalną dzienną ilość piwa (opcja na spotkania z kumplami) z czterech do trzech
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2022, 22:30   #2107
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,055
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ten Noszak, to akurat z browaru w Cieszynie jest, a to stary browar, na granicy z Czechami, więc się starać muszą.

Moc zwykła 5,5%, Blg nie widzę, ale na smak, to coś około 12.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2022, 22:42   #2108
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trafiłeś w dziesiątkę (to znaczy - w zasadzie to w dwunastkę ) - na stronie producenta podają

No doobra, namówiłeś, kupię na spróbowanie jak będę w Lidlu
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2022, 22:50   #2109
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A to od nazwiska, a ja myślałem że coś od noszenia

A jak flaszki, zwrotne?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2022, 23:45   #2110
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,055
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Z Lidla? Nie, pełna ekologia, do wora, a wór...

Szkoda, że ostatnio w Lidlu nie ma ciekawych kaw ziarnistych, znaczy coś tam teraz było, ale wąchanie przez zaworek mnie nie zachęciło. Jakiś czas temu były w fajnych, małych opakowaniach, naprawdę dobre. Ale nadzieja jest, że się coś pojawi.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2022, 21:34   #2111
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
No wolałbym się taniego wina napić, chyba mniej by mnie rano głowa bolała.
Nie przypominam sobie, żeby mnie bolała głowa po piwie, musiałeś trafić na jakieś dziwny browar który ma problemy z kontrolowaniem jakości... albo kraftowe piwa nie są dla ciebie po prostu. Żeby głowa po piwie bolała, to trzeba by wypić go dwa razy więcej
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2022, 23:59   #2112
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja też nie przypominam sobie, żeby w Twoim wieku bolało mnie cokolwiek po czymkolwiek A jak mój kumpel znany tu niektórym jako Hedżhogus jeszcze na studiach miewał wieczorami silne bóle głowy, to okazywałem zrozumienie, ale tak naprawdę to nie rozumiałem

Wiesz, żaden ból nie bierze się z niczego, co nie zawsze wiemy, bo niewielu z nas ma środki żeby z każdym nietypowym objawem iść do dobrej klasy lekarza. Może po prostu zaczynam już mieć lekkie nadciśnienie? albo początek cukrzycy? takie dolegliwości mogą jeszcze same w sobie nie dawać objawów, a ból może pojawiać się dopiero po dołożeniu dodatkowego czynnika jak wysiłek czy alkohol właśnie.

Co nie zmienia faktu, że nawet ja, choć nie pamiętam smaku piwa z lat 70-tych czy 80-tych, to jednak widzę, jaka jest przepaść między piwem kiedyś a teraz. Nie trzeba szukać 30, 20, ba! 10 lat temu, nieraz wystarczy porównać produkt sprzed 5 lat żeby zobaczyć różnicę. Kilka lat temu Perła to było fajne piwo, potem już tylko wersja export została w porządku, teraz i tu bym się zastanowił... A kraftowe piwa były dobre dopóki nie stały się popularne, teraz siki potrafi rozlewać się również do fancy-buteleczek. A prawdziwe kraftowe browary jak kiedyś były rzadkie tak i teraz są rzadkie, a bez 10 zł za butelkę (raczej więcej) nie ma co się do nich zabierać
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2022, 08:25   #2113
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,055
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ty to stara dupa jesteś, hipochondryczka.


Zajrzę do Lidla, może jet coś ciekawego.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2022, 09:45   #2114
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak jest, jestem hipocholerykiem
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2022, 11:11   #2115
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mnie po piwie od zawsze boli glowa, ale co ciekawe nie po innych alkoholach, nawet siarkofruty nie powoduja takiej udreki jak piwo, uczulenie czy co
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Mam jutro kupić: Toshiba SD-R5372B albo Liteon 1653 albo NEC 3500. Pomużcie ! marianb Napędy optyczne DVD 4 11.12.2004 18:04
Polska muzyka Rockowa - na jutro kizio Off topic 6 16.11.2004 20:42
Informacje na temat SLD, na jutro! _Neoo_ Off topic 2 27.01.2004 09:29
szukam cover'a do płyty Łzy - Nie czekaj na jutro kizio Off topic 0 18.06.2003 16:25
Pilnie potrzebne rozwiązania tych zadań (na jutro) lipek16 Off topic 2 03.06.2003 20:12


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.