Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2005, 00:19   #16
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mimo wszystko, moze warto zaktualizowac te starsze czesci... ja zawsze mam wrazenie ze te starsze rzeczy byly bardzej dopracowane i mniej awaryjne
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2005, 21:14   #17
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Dzięki za odpowiedzi, które się pojawiły. Ponieważ właśnie coś niecoś się wyjaśniło, o czym spieszę donieść.
Po pierwsze - jak napisał @Arepo - kodek AC97 na Wuja płycie jest full - duplex; a dlaczego podczas prób przez GG tak dziwnie to wyglądało - nie wiem, już nie dociekałem.
Natomiast zainstalowałem u Wuja dziś Skype - odpaliłem - działa dość dobrze - chyba lepiej niż u mnie.
To znaczy - przeprowadziłem dwie próbne rozmowy u Wuja i naprawdę jakość była niezła - mimo iż jest tam Win98. Aczkolwiek sprzęt nie jest zły - Celeron 900 z 384 RAM, łącze neo 128.
Niestety sprawa trochę gorzej wygląda u mnie. Co prawda łączyłem się dziś z Wujem kilkakrotnie i działało, ale mnie było słychać z pewnymi zakłóceniami - ja natomiast słyszałem Wuja dość dobrze - po za momentami, kiedy np. równocześnie otworzyłem przeglądarkę itd. Co gorsze, o ile u Wuja Skype, wyłącza się dość szybko (jeśli nie łączy się ze mną), o tyle u mnie połączenie obojętnie z kim, rozłącza się około 20-45 sekund - i przez ten czas komputer "wisi". Raz takie rozłączenie skończyło się totalnym zawieszeniem i koniecznością resetu.
Podejrzewam, że te moje problemy, mogą wynikać zarówno z użytkowania Win98, ale też może bardziej z wolnego procesora - mam tylko PII 350 z 256 RAM'u .
Ogólnie jednak SKYPE działa i porozmawiać można - jeśli jakość będzie porównywalna z dzisiejszą, to uwzględniając mój sprzęt i Win98, to nie jest naprawdę źle, a wręcz nawet dość dobrze.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za dotychczasową pomoc.

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.