Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.05.2005, 16:25   #1
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Karty pamięci SD i MMC oraz siemens sl45i

Witam mam moze dla niektorych glupie pytanie ale jednak je zadam Czy karty pamięci typu SD i MMC to jedno i to samo?? Chcę kupić kartę pamięci do siemensa sl45i i nie wiem nowa czy karta MMC o pojemnosci 128 mb bedzie dzialac z tym telefonem.....
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.05.2005, 20:44   #2
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
MMC a SD to nie to samo.
Wygladaja podobnie ale SD maja takie jakby prowadnice

MMC napewno SL45i odczyta - ale zalezy jakie - ja w moim SX1 mam problem z kartami. Narazie dziala mi tylko PRETEC 128MB a musze ją sprzedać i kupić coś innego bo działa mi tylko na FW15 a to jest soft international bez polskiego langa.
Takze z kartami trzeba uwazac do telefonow bo nie wszystkie czytaja. Nie wiem jak to jest z slkiem, moze na forum.siemensiak.pl beda wiedzieli.
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2005, 20:58   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jesli kupujesz przez net to najpierw idz do sklepu jakiegos i sprawdz - moja Zona ma tego siemensiaka i nie bylo najmniejszego problemu zeby w sklepie wlozyc karte do aparatu i zobaczyc czy ja czyta
tylko testuja na takiej karcie jaka masz zamiar kupic - ta sama firma i pojemnosc
jesli kupujesz w sklepie/innym miejscu gdzie mozesz byc to po prostu sprawdz przez zakupem - raczej nie beda robic z tym problemow

128 powinna dzialac - tak wynika ze specyfikacji, ale przezorny zawsze ubezpieczony
nasz sl czytal 128, ale w koncu nie zdecydowalismy sie na jej kupno
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 00:55   #4
Gadzina18
Forumator
 
Avatar użytkownika Gadzina18
 
Data rejestracji: 27.08.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 885
Gadzina18 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzięki wam... Chyba tak zrobie pojdę do sklepu i sprawdzę czy będzie działać.... Jeszcze raz THX
Gadzina18 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 01:40   #5
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
SD to kolejna generacja MMC - zostaly one stworzone bo format MMC osiagal kres mozliwosci dlatego stworzono kompatybilny z nim format SD.
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.