Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.11.2004, 21:10   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kino domowe

przymierzam sie do zakupu telewizora, zestawu kina domowego oraz podlaczenia jeszcze do tego kompa
na razie moje typy to:
telewizor Thomson 32' 100Hz plaska panorama model 32 WM 402 - cena 3049 razem ze stolikiem (promocja ) http://www.thomson.pl/Frame/1,7595,,...&countryID=616
zestaw kina Samsung HT-DS900 (glosniki 5.1 + amplituner z dvd w jednym kawalku) http://www.samsung.com/pl/products/h...s/ht_ds900.asp cena 2299

wymagania moje:
telewizor - jak najkrotszy (krotka dupa), z tego przedzialu cenowego (im tanszy tym lepiej), plaski 100Hz dobry obraz, mozliwosc podlaczenia 2 zrodel obrazu (kino domowe i komp)
kino domowe - wysokie glosniki (kwestia wygladu), wbudowane dekodery DD i DTS, radio z rds, dobry dzwiek, przeksztalcanie dzwieku stereo na wszystkie kanaly
DivX, ktore sa wbudowane w podany zestaw to zbedny bajer, jakby go nie bylo to wogule bym nie zauwarzyl i tak DivXy beda z kompa leciec
milym dodatkiem, ale i tak go na razie nie wykorzystam jest wejscie cyfrowe optyczne - przy wymianie kompa po prostu bede szukal karty dzwiekowej z takim (teraz mam elektyczne, ale zestawow kina z takim nie widzilaem w sensownych cenach)

jakie macie uwagi, doswiadczenia ze sprzetami tych firm, ewentualnie co lepiej zamiast tego kupic
decydowac sie musze szybko, bo Thomsonik jest w promocji jeszcze poltora tygodnia i jest go kilka sztuk tylko

Ostatnio zmieniany przez nimal : 02.11.2004 o godz. 21:12
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.11.2004, 21:52   #2
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
ja mam bardzo dobry zestaw kina domowego, a mianowicie SONY [+ stacjonarna nagrywara DVD] HTR-6500. Super sprzet, tylko, ze drogi [6500zl - teraz pewnie potanial... - kupowalem w lutym].
Do tego KiSS DP-450 do mp3, jpg vcd/svcd i co najwazniejsze DivX;-)'ow/XviD'ow - zmieniam w przyszlym tygodniu na bellwooda [napisy.org] - naprawde swietny sprzet...
jak ja bym kupowal teraz kino domowe to kupilbym osobno:

bellwood'a z napisy.org [odtwarza WSZYSTKO - DVD-/+R , DVD-/+RW, VCD, SVCD, DIVX, XVID, JPG, MP3 itd.!]

jakies dobre glosniki [ja w swoim zestawie SONY zmienilem dwa przednie na dwa glosniczki niefirmowe za to 500W razem..]

telewizorek - 29' wystarczy w zupelnosci... [tylko SONY, zaden THOMSON]

wygodny fotel [ew. lezak ]

pozdro


ps - obraz w panoramicznych TV na zwyklych programach TV jest OKROPNY [rozciagniete w bok twarze itd., mnie to sie kompletnie nie podoba, no coz - o gustach sie nie dyskutuje ]

Ostatnio zmieniany przez Smartek : 02.11.2004 o godz. 21:55
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 21:52   #3
maj3
Banned
 
Avatar użytkownika maj3
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Posty: 651
maj3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
cos złego czytałem o serwisie Thomsona na wszelaki słuczaj odradzam
http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?t=5048

Ostatnio zmieniany przez maj3 : 02.11.2004 o godz. 21:56
maj3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 22:07   #4
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No jabym się zastanowił nad zasandością zakupu panoramy 32' , jeśli masz już jakiś TV , a to całe domowe kino ma służyć do oglądania filmów DVD , to warto się zastanowić nad projektorem, niestety cena wyższa niż 3000zł (np.Panasonic PT-AE500 to na Allegro około 6000 zł) ale to dopiero w przypadku użycia projektora można zacząć mówić o "kinie" , poprostu przepaść.
Tak napisałem bo w zeszłym roku chciałem kupić Thompsona 36` , ale ktoś mnie przekonał do projektora , no i miał rację .
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 22:18   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zaraz zaraz - napisalem o cenach i ich nieprzekrocze - bo nie mam wiecej siana i koniec
co z tego ze projektor da lepszy obraz, na plazme tez mnie nie stac i basta
smartek - jak bedziesz sam musial zarobic na kino to sie zastanowisz nad zasadnoscia wydania 6 i pol kola
THX za odpowiedzi, ale nie o takie rady mi chodzi - prosze o zjechanie z progami cenowymi
btw: braciszek ma panorame thomsona 28" - imho wystraczy do pokoju ktorym dysponuje - polowa pokoju 18m w dodatku w tym pokoju jest tez garderowba, sypialnia, salon... ludzie - ja nie mam willi
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 22:35   #6
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
zaraz zaraz - napisalem o cenach i ich nieprzekrocze - bo nie mam wiecej siana i koniec
co z tego ze projektor da lepszy obraz, na plazme tez mnie nie stac i basta
smartek - jak bedziesz sam musial zarobic na kino to sie zastanowisz nad zasadnoscia wydania 6 i pol kola
THX za odpowiedzi, ale nie o takie rady mi chodzi - prosze o zjechanie z progami cenowymi
btw: braciszek ma panorame thomsona 28" - imho wystraczy do pokoju ktorym dysponuje - polowa pokoju 18m w dodatku w tym pokoju jest tez garderowba, sypialnia, salon... ludzie - ja nie mam willi
No , ja też willi nie mam mieszkam na strychu :\ , ale jak sięodpowiednio gratami pokręci to zawsze można jakieś miejsce znależć, no i tak podejżewam że na pow. 1/2 z 18m2 to chyba nie do końca życia będziesz egzystował.
A taki zakup to przecież nie na rok czy nawet 2.
A co do TV Thompsona to rok temu jak pisałem byłem na kupnie bo dawał najładniejszy obraz (w/g mnie) a sprawdziłem kilka innych marek.
No ale to było rok temu , choć może do teraz nie dużo się zmieniło.

EDIT:
Projektor nie zajmuje miejsca, wieszasz dziada pod sufitem, a ekran może być zwijany.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!

Ostatnio zmieniany przez Czołgista : 02.11.2004 o godz. 22:37
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.11.2004, 22:40   #7
maj3
Banned
 
Avatar użytkownika maj3
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Posty: 651
maj3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
http://www.sony.pl/PageView.do?site=...tsku=KV32CS70K

ten model sony kosztuje
http://www.agdrtv.com/telewizory/sony_kv_32_cs_70_k.php
maj3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2004, 07:03   #8
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kolejne dzieki
niestety projektor odpada definitywnie - primo cena, secundo - bede na tym tez ogladal normalne programy tv, a koniecznosc przynajmniej czesiowego zaciemnienia pokoju, lampa tez wiecznie chodzic nie moze...
troche mnie przestraszyles maj3 z tym serwisem
smartek wiem ze wsio oddzielnie najlepiej, nawet ogladalem naprawde piekne i niezle grajace kolumny jamo do takiego zestawiku, ale znowu - cena...
Czolgista mamy to mieszkanie od kilku lat i jeszcze kilka kolejnych tu pomieszkamy wiec przyjmuje ze na owej polowie 18m2 to stoi docelowo rozwiazania projekcyjne dodatkowo sa nie za bardzo, gdzyz na scianie prostopadlej do tej z tv sa duuuuze drzwi balkonowe - inaczej ustawic sie nie da - to dodatkowo podnosi poziom jasnosci w pokoju

dzikei za uwagi, owego soniacz przemysle dzis z Zona
a co z zestwow kina domowego? Thomson odpadl w moim rankingu z uwagi: plytki bas, lekko skrzeczacy dzwiek - to juz by wystarczylo, ale jeszcze: kolumienki tylko 1m wysokosci, ubogosc wejsc/wyjsc
Sony robi swietne tv, ale beznadziejne lasery, wiec i kina bym u nich nie kupowal, cenowo tez nie sa za bardzo konkurencyjni
Panasonic - tez niezle
...
co doradzacie Panowie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2004, 07:22   #9
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Posluchaj glosu serca i twojego portfela, chyba ze bedziesz wchodzil w raty... ja tam ostatnio jestem fanem TV marki LG
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2004, 07:29   #10
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja też polecam BELLWOODA - ok 550/600zł (w zależności od sklepu), do tego jakieś niezbyt drogie głośniki w (WAŻNE) drewnianej obudowie jeśli zależy na jakości dźwięku, a co do telewizora to filmy 16:9 mogą faktycznie dziwnie wyglądać na zwykłym ekranie.
(PANASONIC 29" 50HZ tryb 16:9)
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.11.2004, 07:29   #11
imola
>my private watch dog ;)<
 
Avatar użytkownika imola
 
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
imola zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
kolejne dzieki
niestety projektor odpada definitywnie - primo cena, secundo - bede na tym ....
Panasonic - tez niezle ...
co doradzacie Panowie
No z kina domowego to bym się rozejżał za jakimś zestawem Yamahy, ale trzeba poszukać w dużych sieciach np. EuroRTVAGD. Teraz wchodzą zestawy 7.1 więc pożądny zestaw 5.1 czy 6.1 można dostać za około 2500 zł tylko czasem bez suba, który trzeba dokupić oddzielnie ale miesiąc bez basu można się przemęczyć . Yami ma też trochę słabe lasery (ale jest gwarancja) i trzeba by sprawdzić w sklepie jak sobie radzi z odczytem róznych płytek (generalnie bardzo dobrze, ale zależy to od modelu odtwarzacza).
np ten zestawik http://www.rtvagd.pl/kino_domowe/?sk...+eltaxuniverse
wiem dosyc drogi ale ten ma te same kolumny lecz inny wzmaczniacz http://www.rtvagd.pl/kino_domowe/?sk...eltaxdiscovery
Jakość dźwieku i mnogość ustawień bije wszystkie sony, panasonici na głowę.

Edit.
Te głośniki Eltaxa są naprawde wysokie (ok1,5m) i dobrze się prezentują w pokoju i na 18m to conajwyżej do połowy zakresu wzmacniacza dojdziesz
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych.
Twój jest zawsze mniej kompatybilny.



imola@interia.pl

Ostatnio zmieniany przez imola : 03.11.2004 o godz. 07:35
imola jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2004, 07:17   #12
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a co sadzicie o firmie koda? zestwy glosnikow i amplitunery oraz dvd konkretnie? czy lepiej cos innego? technicsa w tej cenie nie zamkne... moze jednak yamaha...

ten tv thomsona odpadl, gdyz... nie ma z tylu wyjscia audio (albo trzeciego scarta)
chwilowo sklaniam sie ku sony, ale jeszcze sanyo jest w super cenie, tylko musze go obejrzec - nie widzialem go w akcji i nie wiem jakie ma podlaczenia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2004, 07:21   #13
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
a co sadzicie o firmie koda? zestwy glosnikow i amplitunery oraz dvd konkretnie? czy lepiej cos innego? technicsa w tej cenie nie zamkne... moze jednak yamaha...

ten tv thomsona odpadl, gdyz... nie ma z tylu wyjscia audio (albo trzeciego scarta)
chwilowo sklaniam sie ku sony, ale jeszcze sanyo jest w super cenie, tylko musze go obejrzec - nie widzialem go w akcji i nie wiem jakie ma podlaczenia
Ja mam Kodę - polecam! Koda generuje naprawdę piękny dźwięk... Kolumny głośnikowe Kody są IMHO najlepsze w swojej cenie...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2004, 07:28   #14
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dvd tez masz kody? jak to czyta nagrywane plytki?
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2004, 07:33   #15
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
dvd tez masz kody? jak to czyta nagrywane plytki?
Wszystkie: DVD+/-R/RW i Multiregion
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.