Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.04.2002, 15:15   #16
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kłopoty z amd? ja jade od czasow abita be6 II non stop na amd i żadnychkłopotów a wszystkie kolejne proce / duron 850 athlon tb1.2 i teraz xp1k6+/ były na maxa kręcone / wszysrkie poza xp za pomocą mstków a xp tylko fsb/ a zresztą od jakiś 2 lat nie zlożyłem kompa na intelu i z tych złożonych / a było ich trochę/ to wszystkie chodzą i tylkpo z windami mają kłopoty / ale to przecież standard /
fakt faktem mozna proca usmażyć ja się złe / albo nieumiejetnie ale ten sam problem był z celeronkami @ i p3 / chłodzenie załozy / czyt. bardzo słabe/ ale poza tym to sa idealne / a do tego xp to sie nawet tak nie grzeją/
co do linuxa to tez używam ale nie niestety heroes4 na to nie ma
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.04.2002, 07:53   #17
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cana, fakt dla linuksa jakoś mało gier, choć te, które widziałem prezentowały się całkiem ładnie. Poza tym jednak używam go do innych rzeczy: tex, trochę dla rozgryzienia tego systemu. A przede wszystkim ostatnio do ratowania danych z partycji windows - troche eksperymentów i groza98 się sypie. A widziałeś ten fdisk pod linuksem - mikrosoft za 100 lat takiego się nie dorobi. No i zapanować nad tym można.
Wracając do RAIDu - zrobiłem upgrade biosu (ale miałem stracha) troche poprawek do płyty głównej (dla mnie nie istotnych) i zmiana w kontrolerze RAID (nawet duża jak dla mnie - brak obsługi urządzeń ATAPI - ani CD ani CDRW nie wykrył). Za to jak przepiąłem cedeki na IDE0 i IDE1 a twardego na RAIDa to dysk znalazł ładnie. Paleta trybów dla dysku była pokaźna: od PIO0 poprzez MW-DMAx do UDMA66 ale opcji AUTO nie było. A był to najświęższy bios do mojego urządzenia. Otatecznie podjąłem jeszcze jedną desperacką próbę i wgrałem powtórnie oryginalny bios - tak mi lepiej pasuje (jakie to szczęście, że ściągnąłem go zawczasu)
Aha, nowy bios kontrolera zgłosił się jako HTP 370/372 UDMA/ATA.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2002, 08:13   #18
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
cana (25-04-2002 15:15):
kłopoty z amd? ja jade od czasow abita be6 II non stop na amd i żadnychkłopotów a wszystkie kolejne proce / duron 850 athlon tb1.2 i teraz xp1k6+/ były na maxa kręcone / wszysrkie poza xp za pomocą mstków a xp tylko fsb/ a zresztą od jakiś 2 lat nie zlożyłem kompa na intelu i z tych złożonych / a było ich trochę/ to wszystkie chodzą i tylkpo z windami mają kłopoty / ale to przecież standard /
fakt faktem mozna proca usmażyć ja się złe / albo nieumiejetnie ale ten sam problem był z celeronkami @ i p3 / chłodzenie załozy / czyt. bardzo słabe/ ale poza tym to sa idealne / a do tego xp to sie nawet tak nie grzeją/
co do linuxa to tez używam ale nie niestety heroes4 na to nie ma
pozdro
Nio, sporo w tym racji jest (100% ? ) ale do xp to ja stosuję płyty msi. I niech się p4 schowa.
Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 20:04
Błąd kalibracji mocy (Samsung SW-252F) charlie62 Napędy optyczne CD 10 20.07.2006 14:47
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31
Jakie ustawienie DMA dla Yamahy 8424 IDE Paweł Napędy optyczne CD 4 07.08.2001 01:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.