Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.04.2004, 19:00   #1
azzaro12345
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2004
Posty: 1
azzaro12345 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
POMOCY !!!!!problem z Drive Image 2002

Witam,
Próbowałem zrobić obraz dysku programem Drive Image 2002, po ustawieniu wszystkich opcji takich jak nagrywanie obrazu w kompresji High jest to 2,7 GB, na CD (nota bene zamiesznonymi w cdrinfo) , program restartuje kompa i zaczyna nagrywac , po pewnym czasie wyskakuje mi okienko z komunikatem o błędzie "error#1805" w instrukcji wyczytałem że "Error encountered while writing image to file. This error usually occurs when Drive Image runs out of space in the partition to which it is writing an image file", jedyna mozliwością jest przyciśnięcie OK po czym komp się restartuje i powraca do Windowsa (mam nagrywarke Liteona 52/32/52)...nie mam pojęcia czemu nie prosi o kolejna płyte ...może ktos z Was miał taki problem i wie o co chodzi...Thank all for mountain za wszelkie sugestie :-)
azzaro12345 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.04.2004, 10:17   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,680
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... był już ten problem poruszany, niektóre nagrywarki tak właśnie reagują, jedyne wyjście to przejście na DI 7.0, lub Ghost'a 2003.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.