Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2002, 22:02   #1
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z Clone

Cześć. Mam problem przy robieniu kopii Tomb Raidera 3. Gra jest orginalna a płyta mocno porysowana. Gdu chcę zrobić obraz płyty na dysk programem CloneCD podkoniec w pliku log wywala mi komunikaty: ''Błąd odczytu sektora 341860" . Nie wiem co robić. Słyszałem że niektóre zabezpieczenia wywalają taki komunikat mimo to obraz z błędami należy nagrać na CD. A może winna jest mocno porysowana płyta lub złe ustawienia Clona. Proszę o pomoc. Z góry wielkie THX
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2002, 07:18   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
pewnie to wina płyty, ale spróbuj zaznaczyć ustawienia w Clonie "inteligentny skaner bad sektorów" oraz "szybkie omijanie błędnych sektorów". Zresztą Clony XL powinien ci podpowiedzieć ustawienia
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2002, 15:48   #3
lodek
Gość
 
Posty: n/a
Wystarczy ustawić w Clone szybkie omijanie błędnych sektorów i trochę poczekać.
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Clone DVD2 i CSS - problem ! lechoo69 DVD-Video 2 17.08.2004 13:03
spory problem z wypalaniem plyt w clone cd bias Napędy optyczne CD 1 01.12.2002 16:14
Clone CD a CD Audio !? sikador Napędy optyczne CD 9 25.10.2002 22:31
CLONE CD 4 beta 14 - czy - CLONE CD 4 beta 9 Virgo Napędy optyczne CD 12 11.04.2002 08:47
Clone Cd - mam problem - pomozcie xxlgreg Napędy optyczne CD 5 06.11.2001 20:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.