Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Konta Pocztowe (https://forum.cdrinfo.pl/f5/konta-pocztowe-25592/)

MacGyver 14.09.2003 19:35

Konta Pocztowe
 
Postanowiłem zrobić Ankiete w celu zorientowania się u jakich usługodawców lub w jakim z portali posiadacie konta pocztowe. Poniżej piszcie co zadecytowało oraz czym się kierujecie (na co zwracacie uwagę) przy wyborze.
Mile widziane uwagi totyczące funkcjonalnośći kont.

Wojtek Toruń 14.09.2003 19:51

Z wymienionych zaznaczyłem onet bo mam je od dawna i nie narzekam(no może poza reklamami)no i słuzy mi na "cały swiat".

Dopisuje: Funkcjonalność OK w przeciwieństwie do Interii bezpłatnej gdzie moje dzieci loguja się po kilka razy.

Oczywiście posiadam też główne konto z kablówki
Pozdrawiam

MacGyver 14.09.2003 20:00

Czym ja się kieryje przy wyborze konta:
[list=1][*]Autorespond[*]Powaidamianie na SMS o nowej wiadomości[*]Raport na SMS o dostarczeniu/przeczytaniu wiadomości przez odbiorcę[*]Brak reklam[*]Filtr antyspamowy[*]Dostęp przez WAP[/list=1]

Chyba tyle ale pewnie i tak nie wszystko.
Kolejność przypadkowa

Pawel_k 14.09.2003 20:03

jak narazie uzywam tylko bezplatnych kont mam ich troche na onecie wp interi :)
moze zaczne of funkcjonalnosci ;) :
- onet - niewypal na poczatku z dlugimi adresami pocztowymi (np. franekkilof@poczta.onet.pl) teraz z @op.pl jest juz ok. tu mam takie konta na ktore leci spam i odpowiedzi z "kosmicznych" forow :)
potrafi sie slimaczyc :(
- wp - krotkie adresy ale za to czasami wystepuja problemy z odbieraniem poczty :(
logowanie na poczte przez www jest "ciekawe". to tu jedno z kont swego czasu sluzylo mi jako "przepustka" aby na gry.wp.pl miec wolny dostep do ftp :P
na wp teraz ida mi powiadomienia z wiekszosci forow :)
awaryjnosc: nizsza niz na interii i onecie :)
- interia.pl - niby super poczta zadko sie wieszala ale ostatnio zaczela przetrzymywac powiadomienia z forow i to przez pare godzin wiec musialem przekierunkowac powiadomienia na wp :(
z konta www na interii uploaduje rozne fotki na fora (nawet przyzwoite transfery sa) czasami tez wysylam z interii troche MB w emailach, na interii mam swoje "oficjalne" konto pocztowe ;)
niestety wysylaja troche za duzo portalowego spamu :(

Cytat:

(...)Poniżej piszcie co zadecytowało oraz czym się kierujecie (na co zwracacie uwagę) przy wyborze(...)
a wiec tak onet - dawne przyzwyczajenie
interia - funkcjonalnosc, statystyki i inne *******y
wp - krotkie adreszy szybkie maile, malo spamu
przy kontach zwracam uwage na
- pojemnosc calkowita
- max pojemnosc pojedynczego maila
- prosty adres
- stopien awaryjnosci i korki w tzw "rush hour" ;)

Kasprzak 14.09.2003 20:33

ja mam onet, narciarstwo.com ;D, cad.pl, szkola.net (szkola.net i narciarstwo do newsletterow) cad.pl (slimaczy sie ostatnio),i onet jak wyzej!

Aha i jeszcze mam przyznane konto neostrada.pl - nic narazie nie moge powiedziec wiecej bo dziala narazie bezawaryjnie przez tydzien

CIAPEK 14.09.2003 21:46

Wirtualna Polska/bezpłatne

Internet i usługi internetowe w Polsce są tak drogie i śmieszne, że nie będę jeszcze płacił za konto pocztowe. Przynajmniej o niczym innym na dzień dziesiejszy nie myśle.

Mam sentyment do WP8)

ThanatoS 14.09.2003 21:48

Onet to nieporozumienie,

Interia i poczta.fm jest dobra, szczegolnie poczta.fm.

home.pl bezproblemowa

wp.pl calkiem dobra

nie bede wymienial tutaj kont firmowych bo to nie jest tak istotne.

Panorama Firm - srednio, nie jest rewelacyjna.

Tlen.pl - znacznie lepsza niz PF i WP.pl

Remix 14.09.2003 22:39

Witam!

z darmowych to jak dla mnie zdecydowanie o2.pl lub jak kto woli tlen.pl lub go2.pl

a z platnych to bezdyskusyjnie home.pl

bas 14.09.2003 23:12

interia.pl do celów takich jak forum, grupy dysusyjne. Służbowo i przywatnie senet.pl i bas.senet.pl

-Sid-The-Rat=> 15.09.2003 08:31

duzo sie musialoby we mnie popsuc zebym kupil konto pocztowe - filtr antyspamowy swoja 'skutecznosc' zawdziecza glownei temu ze adres jest malopopularny - i w momencie kiedy spamer dowie sie o jego istnieniu to masz tak samo smieci w skrzynce jak na darmowych - roznica taka ze operator darmowego dorzuca jeszcze wlasny smietnik, dokladnie taka sama jest awaryjnosc kont platnych jak ich darmowych odpowiednikow - jesli pochodza z tej samej firmy - uznalem ze konto platne to narazie lekka ekstrawagancja - koszt jest - bonusow (dla mnie) brak...

uzywam tlena, konta uczelnianego (100mb, bez ograniczen jednostkowych :)) i cdrinfo

smieci leca wszedzie, tak samo pojawily sie problemy z tlenem i z tym ze sporo ludzi blokuje juz konta tlenowe ze wzgledu na brak autoryzacji smtp (moze wreszcie te grzmoty zrozumieja ze czas najwyzszy? odemnie juz dostali z 30 maili...)

kraluk 15.09.2003 08:32

J mam:
Oneta - cos sie ostatnio kaszani i chyba zmienie sobie na innego dostawce

O2 - nie narzekam, fajne konta, bo 3:)

Pozdro;)

Weron 15.09.2003 09:52

Najczesciej uzywam onetu i nie mam wiekszych zastrzezen.
Mam tez na interi i wp ale rzadziej z nich korzystam.(darmowe all)

A tak w ogole znacie jakies konta na zachodnich serwisach darmowe oczywiscie.
Wlasnie cos w stylu onetu, wp czy interi?

jasut 15.09.2003 12:23

Pierwsze konto miałem na onecie i zbyt często się kaszaniło, transfery były do bani więc sobie odpuściłem (chociaż czasami odbieram bo ma fajny nick). Dla potrzeb grup dyskusyjnych i forów mam konto na interii i spełnia swoją rolę (oczywiście free). Dla bardziej ambitnych przedsięwzięć mam konto od mojego dostawcy internetu na osiedlu (bez limitów) i drugie firmowe.

MacGyver 15.09.2003 13:08

A więc u mnie jes tak:
Onet - (darmowe) 3 konta. Tam trafiają powiadomienia z Forum oraz Subskrypcje
WP - (darmowe)oficjalny email
Interia - (darmowe) 3 konta do róznego rodzaju, m.in. Forum CDRinfo
EraNet - (płatne) konto u operatora GSM. Ale chyba zrezygnuje
Miałem jeszcze na Hoga ale coś tam sięostatnio działo nieciekawego (wiadomo co) i zrezygnowałem (PS. Oni też :P )

mallow 15.09.2003 15:45

WP - szybkie i fajne :) korzystam z programu wiec zadnych problemow z logowaniem nie mam , malo spamu
INTERA- srednio-szybka, duzo spamu
O2 - moja glowna skrzynka, duza, fajna, szybka, malos spamu
PIWKO - szpanerska :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.