Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.11.2005, 16:30   #46
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez adixo
Spoko, łatwo przyszło łatwo pójdzie
Ile można wygrać, czy to jest ograniczone ?
8 ) mam jeszcze karton fajek w domu, muszę rozpakować

Mam jeszcze w domu zaproszenie dla jednej osoby i mogę wysłać jeśli mi go żona nie wywaliła, z tym że to może potrwać zanim przyślą komuś ID
nie no tego sie nie spodziewałem Panoiw i Panie jestem niezmiernie wdzięczny

a ze tak zapytam co dostane?


@zick kumpel pali L&M co zrobic by dostał id?
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.11.2005, 16:41   #47
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
nie no tego sie nie spodziewałem Panoiw i Panie jestem niezmiernie wdzięczny

a ze tak zapytam co dostane?


@zick kumpel pali L&M co zrobic by dostał id?
jak bys dobrze sie wczytal to okulary


p.s. ja mam w grudniu urodzinki .....czy cos dostane
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 16:43   #48
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zeby dostac ID z L&M trzeba miec 18 lat i wziac udzial w jakims konkursie, aktualnie mozna je dostac na stronie www.l-m.pl i klinkac w ten link formularz rejestracyjny

@malaczarna
dostaniesz zbiorowego
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 16:45   #49
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac

@malaczarna
dostaniesz zbiorowego
ok mi pasuje
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 19:41   #50
zick
.................
 
Avatar użytkownika zick
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: Wilde World
Posty: 531
zick zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ma ktos numerki ?

bo moje sie pomalu kończą

zostalo chyba ze 30-40
ale i tak sporo szczesliwych

no i jakies ID jeszcze nie grane
__________________

Ostatnio zmieniany przez zick : 17.11.2005 o godz. 19:46
zick jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 03:13   #51
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Numerków mam od groma, z ID gorzej.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 06:06   #52
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie i Panie oczywiście powiedzcie co musze mieć by mieć id skad numerki brać? kumpel pali nałogowo i tego dużo ma ale mowi ze id zadnego nie ma
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 07:10   #53
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a co ja ci napisalem powyzej ??

marlboro i l&m robi ta sama firma reklamowa i masz jedno ID a formularz masz w linku powyzej - trzeba sie "zglosic" do jakiejs akcji promocyjnej
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 10:59   #54
zick
.................
 
Avatar użytkownika zick
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: Wilde World
Posty: 531
zick zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
joujoujou moze chcesz zamienic numerki z marlboro na plecak albo okulary ?
oczywiscie z tej edycji mcode

@ sayan moze jedna z nagrod oddalbys komus z tego topicu ?
Dołączone obrazki
File Type: png maja.PNG (10.6 KB, 433 oglądane)
__________________

Ostatnio zmieniany przez zick : 18.11.2005 o godz. 11:52
zick jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 11:52   #55
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zick
joujoujou moze chcesz zamienic numerki z marlboro na plecak albo okulary ?
oczywiscie z tej edycji mcode

[...]
Pewnie, tyle, że nie mam Marlboro, a LMy, też od Philip Morris.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 12:25   #56
zick
.................
 
Avatar użytkownika zick
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: Wilde World
Posty: 531
zick zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Pewnie, tyle, że nie mam Marlboro, a LMy, też od Philip Morris.
no to klapa - tylko M_CODE
__________________
zick jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 12:26   #57
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To się nie załapię, trudno się mówi, żyje się dalej.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.11.2005, 12:29   #58
zick
.................
 
Avatar użytkownika zick
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: Wilde World
Posty: 531
zick zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
To się nie załapię, trudno się mówi, żyje się dalej.
chyba , ze sayan cos ci odpali
__________________
zick jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2005, 14:55   #59
Apollyon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.11.2005
Posty: 12
Apollyon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam

Jestem nowo upieczonym czlonkiem tej spolecznosci i wlasnie zauwazylem Wasz problemik z brakiem ID. Jezeli ktos bedzie mial ochote to prosze sprobujcie cos trafic:44807106. Z gory dzieki i wielkie pozdro dla wszystkich...
Apollyon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.11.2005, 11:16   #60
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez zick
chyba , ze sayan cos ci odpali

odpale plecak jesli sie przyda joujoujou
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.