Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.03.2003, 23:08   #1
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kto pomoze zdobyc parodie teledysku Ich Troje?

Gdzies krazy podobno przerobiona wersja Bez Granic, a jako zaciety wrog pana Wisniewskiego tym bardziej nie pocieszony jestem, ze nie mam pojecia skad wziac te wersje. Pan Wisniewski wydawal sie faktem stworzenia tego paszkwilu bardzo poruszony, rzucal miesem, zyczyl smierci autorowi i jeszcze pare innych rzeczy.

Prosze o pomoc w zdobyciu tego dziela, odwdziecze sie jakos z pewnoscia (w sumie to mam czym )
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.03.2003, 23:18   #2
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

wiem, skad mozna sciagnac ten teledysk, ale to nie jest parodia!!! to straszna okropnosc, gosc, ktory zrobil ta przerobke teraz tego zaluje.

W tej przerobce calkowicei wypaczono sens piosenki, pokazywani sa zolnierze III rzeszy i sam hitler.

dlatego nie podam Ci linka.

Chcialem jeszcze zauwazyc, ze ludzie ktorzy nienawidza Wisniewskiego po dluzszym zastanowieniu sami nie potrafia okreslic dlaczego go nienawidza... przyczyna jest dwojaka: bo wszyscy go nie lubia, bo jesk KIMS i dorobil sie kasy.

Ja osobiscie mam takie zdanie: gosc robi muzyke, ktora niewatpliwie wpada w ucho (jest rytmiczna), sluchaja go ludzie w bardzo szerokim przedizale wiekowym, krytycy polskiej sceny muzycznej to banda idiotow i w ogole nie znaja sie na obecnym sukcesie... Wisniewski trafil w temat i potrafi sie sprzedac.

Osobiscie nie slucham jego muzyki i nawet za nia nie przepadam (przelaczam na cos innego jak mam mozliwosc) ale trzeba Michalowi przyznac, ze w tym co robi jest dobry! Dorobil sie kasy wlasna praca, cenie goscia za odwage i szczerosc. Robi komercje ale w dzisiejszych czasach wlasnie tak zarabia sie pieniadze.

Ci, ktorzy jada po Wisniewskim sa zacofani i powinni przejrzec na oczy.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2003, 23:32   #3
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Remix - i tu jestem z Toba i podziwiam Cie za to!!

W/g mnie Wisnieski jest bardzo wartosciowym czlowiekiem, i nie
rozumiem ludzi ktorzy tak na niego pojezdzaja... moim zdanie
poprostu mu zazdroszcza!!

Zespol Ich Troje nie jest moimi ulubiencami, i nie przepadam
za nimi, ale jesli chodzi o samego Michala to podziwiam go za to
czego dokonal... kim jest... i co przezyl...


Popieram postawe Don Wuja Rem i tak samo jak ty nie podeslal bym tego linka na forum!!!



Pozdrawiam
Potworny ZbigNieff
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.03.2003, 23:57   #4
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
remix napisa***322;(a)

wiem, skad mozna sciagnac ten teledysk, ale to nie jest parodia!!! to straszna okropnosc, gosc, ktory zrobil ta przerobke teraz tego zaluje.

W tej przerobce calkowicei wypaczono sens piosenki, pokazywani sa zolnierze III rzeszy i sam hitler.

dlatego nie podam Ci linka.

Chcialem jeszcze zauwazyc, ze ludzie ktorzy nienawidza Wisniewskiego po dluzszym zastanowieniu sami nie potrafia okreslic dlaczego go nienawidza... przyczyna jest dwojaka: bo wszyscy go nie lubia, bo jesk KIMS i dorobil sie kasy.

Ci, ktorzy jada po Wisniewskim sa zacofani i powinni przejrzec na oczy.

Wiem, ze w tym teledysku pokazywani sa zolnierze III Rzeszy oraz Hitler i zapewniam Cie ze jestem juz dorosly i dojrzaly emocjonalnie do prawidlowej oceny czy jest to przerobka godna pozalowania czy byc moze raczej plaski dowcip.

Ja natomiast zdecydowanie uwazam, ze narkoman robiacy kariere i lansowany na przekor wszystkim i wszystkiemu to jakas pomylka. Nie zycze sobie zeby ten czlowiek np. reprezentowal kraj za granica. To zwyczajny wstyd. Jego prostactwo i pseudo-artystyczne zaciecie wyprowadza z rownowagi nie tylko mnie, mam nadzieje. Z ubolewaniem patrze jak ten godny pozalowania cpun z przeszloscia niezbyt chwalebna (znam czlowieka z ktorym cpal swego czasu wiec sporo wiem i to nie z plotek) robi kariere i pieniadze na naiwnych malolatach dajacych sie nabrac na tanie chwyty. Nie tworzy muzyki - on KRADNIE to, co juz zostalo stworzone, choc w swiecie producentow nazywa sie to teraz troche inaczej. Laczy do kupy ckliwe i wpadajace w ucho kawalki, zmienia aranzacje, doklada troche taniego tekstu i sprzedaje to za ciezkie pieniadze 8-10-15-o letnim piszczacym dziewczynkom tudziez co glupszym doroslym, nie wyrobionym muzycznie.

Wracajac na chwile do samego teledysku to uwazam ze pan Wisniewski ze swoim, skrzywionym ciezkim dziecinstwem oraz narkotykami, swiatopogladem moglby darowac sobie proby manipulacji przeszloscia a w kazdym razie przestac kreowac sie na idola mlodego pokolenia. Pokazywane w "Keine Grenzen" sceny sugeruja pare rzeczy no ale trzeba bylo sie urodzic troche wczesniej niz fani Ich Troje zeby zrozumiec jak perfidne drugie dno teledysk ten posiada. Na dodatek spiewa po niemiecku co juz jest w ogole szczytem jesli wziac pod uwage ze spiewa dla Polakow. Dokladnie rzecz biorac wykorzystal w tym "dziele" slowa pewnego dyktatora z lat 40-tych. A jakby tego bylo malo to "keine grenzen" nalezalo do ulubionych zwrotow Adolfa Hitlera co w polaczeniu z obrazami pokazanymi w teledysku i marnym niemieckim akcentem Wisniewskiego stworzylo iscie niepowtarzalna calosc... No ale jak juz pisalem trzeba byc kims zeby umiec to wlasciwie ocenic, a nie nastolatkiem.

Chciales wiedziec dlaczego nie przepadam za nim to teraz wiesz. Nie zazdroszcze mu niczego, a zwlaszcza pieniedzy bo ten czlowiek nawet nie umie zrobic z nich wlasciwego uzytku. Nie tyle "jest KIMS" co jest NIKIM, a dokladnie narkomanem z kryminalna niemal przeszloscia. Szokuje mnie ze ktos taki jest promowany w mediach z sila wodospadu, mam wrazenie ze to celowa robota socjotechnikow ktorych ostatnio dostatek.

Nazywanie "zacofanymi" ludzi ktorzy potrafia trzezwo ocenic jaka beznadzieja jest Wisniewski nie miesci mi sie w glowie, moze pranie mozgow zafundowane nam od pewnego czasu faktycznie jest tak skuteczne? Ciesze sie ze na mnie to nie dziala i umiem odroznic dobro od zla, z ktora to cenna cecha osobowosci tak agresywnie walcza dzis rzesze "specjalistow od mas". Z powodzeniem, jak widac po Twoim poscie.

Co do linka to nie ma sprawy, przeciez Cie nie zmusze a teledysk i tak znajde - albo zabiore sie na powaznie za szukanie, albo zaczekam az ktos obiektywny przesle mi oferte na priva.

Ostatnio zmieniany przez Salvad0r : 31.03.2003 o godz. 00:22
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 00:08   #5
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ZbigNieff napisa***322;(a)

Zespol Ich Troje nie jest moimi ulubiencami, i nie przepadam
za nimi, ale jesli chodzi o samego Michala to podziwiam go za to
czego dokonal... kim jest... i co przezyl...
A czego dokonal? Bo kim jest to juz akurat pisalem wyzej.
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 00:52   #6
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale to ten koles daje ogromna kase na domy dziecka.

w ogole nie mam zamiaru go bronic ale tez nie mam zamiaru z Toba tutaj polemizowac bo widze, ze masz swoje zdanie i sie go trzymasz... uwazaj sobie jak chcesz. ale w wielu przypadkach... ehh szkoda mi slow nie mam o czym z Toba rozmawiac.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 01:07   #7
Salvad0r
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salvad0r
 
Data rejestracji: 10.11.2002
Posty: 276
Salvad0r zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
remix napisa***322;(a)

nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ale to ten koles daje ogromna kase na domy dziecka.

w ogole nie mam zamiaru go bronic ale tez nie mam zamiaru z Toba tutaj polemizowac bo widze, ze masz swoje zdanie i sie go trzymasz... uwazaj sobie jak chcesz. ale w wielu przypadkach... ehh szkoda mi slow nie mam o czym z Toba rozmawiac.
Coca-Cola natomiast daje ogromna kase na leczenie zebow u dzieci choc doskonale zdaje sobie sprawe ze ich cholerny napoj zawierajacy kwas fosforowy jest jedna z glownych przyczyn psucia sie tych zebow, wiesz? Z Wisniewskim jest podobnie. Daje negatywny przyklad swoim maloletnim fanom bedac narkomanem i zwyklym Panem Nikt a jednoczesnie sypie latwo zarobionymi pieniazkami na domy dziecka. Daj sobie spokoj z takimi przykladami, zwlaszcza ze ja tez pomagam kilku placowkom i roznie sie jednak od szwargolacego w bialej sukience, zakolczykowanego, nakoksowanego czubka. Nie zycze sobie stac w jednej linii z nim pomagajac dzieciakom. Latwo jest sypnac pare groszy z odsetek jakk sie zarobilo na naiwnych ludziach miliardy zlotych, gdzie byl kiedy go nie bylo i czy wtedy tez byl taki chetny do pomagania? A poza tym coz jeszcze poza pieniedzmi moze dac tym dzieciakom? Czyzbys i Ty uwazal ze na pieniadzach swiat sie konczy?

Co do polemiki to nawet nie sprobowales polemizowac, chocby z jednym z kilkunastu argumentow ktore przytoczylem, wiec nie pisz ze nie masz o czym rozmawiac. Moze zwyczajnie nie umiesz?
Salvad0r jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 06:15   #8
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Coca-Cola natomiast daje ogromna kase na leczenie zebow u dzieci choc doskonale zdaje sobie sprawe ze ich cholerny napoj zawierajacy kwas fosforowy jest jedna z glownych przyczyn psucia sie tych zebow, wiesz? Z Wisniewskim jest podobnie. Daje negatywny przyklad swoim maloletnim fanom bedac narkomanem i zwyklym Panem Nikt a jednoczesnie sypie latwo zarobionymi pieniazkami na domy dziecka. Daj sobie spokoj z takimi przykladami, zwlaszcza ze ja tez pomagam kilku placowkom i roznie sie jednak od szwargolacego w bialej sukience, zakolczykowanego, nakoksowanego czubka. Nie zycze sobie stac w jednej linii z nim pomagajac dzieciakom. Latwo jest sypnac pare groszy z odsetek jakk sie zarobilo na naiwnych ludziach miliardy zlotych, gdzie byl kiedy go nie bylo i czy wtedy tez byl taki chetny do pomagania? A poza tym coz jeszcze poza pieniedzmi moze dac tym dzieciakom? Czyzbys i Ty uwazal ze na pieniadzach swiat sie konczy?

Co do polemiki to nawet nie sprobowales polemizowac, chocby z jednym z kilkunastu argumentow ktore przytoczylem, wiec nie pisz ze nie masz o czym rozmawiac. Moze zwyczajnie nie umiesz?
8)
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 07:09   #9
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Chciałbym się prawie zgodzić z wypowiedzią Salvadora, oprócz jednego.
Michała nie należy do końca "kasować" jago człowieka, bo widać że jest osobnikiem z charyzmą, dość inteligentnym i wrażliwym. Co prawda jego produkcje i Ich Troje nie należą do bardzo inteligentnych i na wysokim poziomie, po prostu popelina - ale ich popularność nie wynika wprost z ich produkcji lecz faktu działania show businessu i to w najgorszej komercyjnej postaci. To że facet chcę zarobić trochę kasy i "wiwisekuje" się w programie paskudnie komercyjnej i zamerykanizowanej stacji TVN jest jego sprawą, korzysta z przegromnej popularności która jak bywa w tym businessie tak szybko może odejść jak przyszła.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 08:23   #10
Rambler
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Rambler
 
Data rejestracji: 18.04.2002
Lokalizacja: Gród Kraka :)
Posty: 120
Rambler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question

Nie polemizuję i nie będę polemizował na temat MW , Ich Troje i tej wersji teledysku. Podaję link = http://www.fun.from.hell.pl/2003-02-...ch-granic.mpeg
Pozdrawiam
__________________
We have nothing left to lose except.... ***===========*** Charlie & Bravo Groups **
Rambler jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 10:25   #11
Zeus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Zeus
 
Data rejestracji: 16.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
Zeus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
[..]Nie zycze sobie zeby ten czlowiek np. reprezentowal kraj za granica. To zwyczajny wstyd. Jego prostactwo i pseudo-artystyczne zaciecie wyprowadza z rownowagi nie tylko mnie, mam nadzieje.[..]
Witam
Wole jego niz naszych wspanialych politykow reprezentujacych nasz kraj.
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
[..]Z ubolewaniem patrze jak ten godny pozalowania cpun z przeszloscia niezbyt chwalebna (znam czlowieka z ktorym cpal swego czasu wiec sporo wiem i to nie z plotek) robi kariere i pieniadze na naiwnych malolatach dajacych sie nabrac na tanie chwyty.
Popatrz popatrz jesli zwykly cpun robi kase na tanich chwytach to ciekawe czemu mamy taka biede w kraju, a moze niech bezrobotni zaloza zespol muzyczny i niech robia kase na malolatach. Twoj tekst o tych tanich chwytach przypomina mi wypowiedzi dresow z podworka ze jak jakis nastolatek jezdzi matisem to jest "cwok" i "leszcz".
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
[..]Nie tworzy muzyki - on KRADNIE to, co juz zostalo stworzone, choc w swiecie producentow nazywa sie to teraz troche inaczej. Laczy do kupy ckliwe i wpadajace w ucho kawalki, zmienia aranzacje, doklada troche taniego tekstu i sprzedaje to za ciezkie pieniadze 8-10-15-o letnim piszczacym dziewczynkom tudziez co glupszym doroslym, nie wyrobionym muzycznie.[..]
Po pierwsze jesli nawer w jego repertuerze sa jakies cowery to napewno placi on za to tantiemy (co ty mozesz o tym wiedziec skoro zapewne 95% plyt audio w twoim domu to piraty a pozostale 5% to plyty dodawane do pisma takich jak "Pani domu"). I jeszcze jedno, musze niestety stwierdzic ze nie jestes "dorosły" i "dojrzały emocjonalnie do prawidlowej oceny" czegokolwiek skoro dla Ciebie wszyscy ktorym sie podoba muzyka "ich Troje" sa albo MALOLATAMI ALBO GLUPIMI DOROSLYMI. Dlatego tez nie odmawiam Ci prawa do wstydu za Wisniewskego ale Ty tez nie odmawiaj mi WSTYDU za Ciebie.
Pozdrawiam.
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje"
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra"

PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!!

Powered by LTR-52246S

Ostatnio zmieniany przez Zeus : 31.03.2003 o godz. 10:28
Zeus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 13:01   #12
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Słyszałem, że jest to przeróbka z Hitlerem...
Może wie ktoś skąd to można ściągnąć
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 13:06   #13
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tez nie lubie ICH TROJE ale ten deledysk to duza przesada. Linka nie podalbym.Po co to rozszerzac. Popieram remix`a i ZbigNieff`a
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 13:14   #14
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Salvad0r napisa***322;(a)
Coca-Cola natomiast daje ogromna kase na leczenie zebow u dzieci choc doskonale zdaje sobie sprawe ze ich cholerny napoj zawierajacy kwas fosforowy jest jedna z glownych przyczyn psucia sie tych zebow, wiesz? Z Wisniewskim jest podobnie. Daje negatywny przyklad swoim maloletnim fanom bedac narkomanem i zwyklym Panem Nikt a jednoczesnie sypie latwo zarobionymi pieniazkami na domy dziecka. Daj sobie spokoj z takimi przykladami, zwlaszcza ze ja tez pomagam kilku placowkom i roznie sie jednak od szwargolacego w bialej sukience, zakolczykowanego, nakoksowanego czubka. Nie zycze sobie stac w jednej linii z nim pomagajac dzieciakom. Latwo jest sypnac pare groszy z odsetek jakk sie zarobilo na naiwnych ludziach miliardy zlotych, gdzie byl kiedy go nie bylo i czy wtedy tez byl taki chetny do pomagania? A poza tym coz jeszcze poza pieniedzmi moze dac tym dzieciakom? Czyzbys i Ty uwazal ze na pieniadzach swiat sie konczy?

Co do polemiki to nawet nie sprobowales polemizowac, chocby z jednym z kilkunastu argumentow ktore przytoczylem, wiec nie pisz ze nie masz o czym rozmawiac. Moze zwyczajnie nie umiesz?
Witam!

nie probuje... i owszem, a wiesz dlaczego? nie z tego powodu, ze nie umiem, ja po prostu nie mam ochoty rozmawiac z kims tak zacofanym jak Ty (zacofanym nie w sensie umyslowym). Nie bede podwazal Twoich argumentow (dla mnie to sa oszczerstwa i bzdury). Jedno jest pewne gosc robi kase i zyje sobie dobrze... Podziwiam go za to, jak szybko doszedl do tych pieniedzy, a to ze ludzie sa naiwni to bylo wiadomo zawsze - trzeba umiec ta naiwnosc wykorzystac. MW ma wiecej fanow niz przeciwnikow.
Ja jestem neutralny, nie jestem jego fanem ale podziwam typa za to ze jest taki rzutki.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.03.2003, 13:14   #15
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
kraluk napisa***322;(a)
Słyszałem, że jest to przeróbka z Hitlerem...
Może wie ktoś skąd to można ściągnąć

Rambler przecież podał link! To szybko się ściąga i ma z 1,5 minuty.

Nie jesteśmy malutkimi dziećmi, żebyśmy nie mogli czegoś zobaczyć bo to nie dla nas! Jeśli ktoś ma chęć to zobaczyć proszę bardzo. Nie bądźmy jak mamusie zakrywające dzieciom oczy gdy w telewizji leci jakaś scena erotyczna.

Ten clip to pewna aluzja! Jest ostra, ale i zarazem ciekawa. Ktoś wpadł po prostu na niezły pomysł i osiągnął cel rozprowadzając ten clip w sieci. Wynik mamy np. tutaj na forum w postaci dużego oddźwięku na temat clipu. Kolesiowi o to chodziło! Wielu zobaczyło ten filmik i teraz debatują nad jego tematem.

Pozdrawiam @ll!
Keine Granze!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.