Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.05.2005, 15:47   #1
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kupno roweru - czekam na opinie

Czy posiada ktos z Was takie rower:
http://arkus.com.pl/pl/9/9/art110.html ??
Jest to Romet, ale z tego co sie dowiedzialem to one produkowane sa teraz na licencji. Jak jest teraz z jakosc Rometa?
Rowery gorskie, z przerzutkami odpadaja, bo ma byc to pojazd dla mamy.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.05.2005, 15:53   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
he! ze 20 lat temu miałem taki rower. duże koła, wygodny, i człowiek nie jedzie na rękach jak przy góralu. a dzięki temu, że ma duże koła do lasu też można pojechać. wada - ciężar, no chyba, że się coś zmieniło.

edit: najlepsza do jazdy po okolicy była Ukraina, ale pewie teraz nie do dostania

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 13.05.2005 o godz. 15:55
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 15:58   #3
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Z tego co sie orientuje, a sprzedawalem jakis czas rowery, to to nic specjalnego nie jest, awaryjnosc taka sobie, duzo zalezy od fuksa i od osoby uzytkujacej ten rowerek
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 17:51   #4
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Czy posiada ktos z Was takie rower:
http://arkus.com.pl/pl/9/9/art110.html ??
Jest to Romet, ale z tego co sie dowiedzialem to one produkowane sa teraz na licencji. Jak jest teraz z jakosc Rometa?
Rowery gorskie, z przerzutkami odpadaja, bo ma byc to pojazd dla mamy.
Kupiłem Arkusa ostatnio "na I Komunie" dla dziewczynki,cena przystepna (\ok.400zł)-osprzet Shimano,biegi"krecone w rączce" ,nie wiem mi sie podoba...
Jak dla Mamy to bierz, pojezdzi troche no i gwarancja 2 lata
PS: a konkretnie to kupiłem ten model http://arkus.com.pl/pl/9/9/art88.html

Ostatnio zmieniany przez lopus : 13.05.2005 o godz. 17:57
lopus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 18:21   #5
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777
Z tego co sie orientuje, a sprzedawalem jakis czas rowery, to to nic specjalnego nie jest, awaryjnosc taka sobie, duzo zalezy od fuksa i od osoby uzytkujacej ten rowerek
W takim razie moze cos polecasz? Oczywisice w podobnym przedziale cenowym
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 19:56   #6
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak dla starszej osoby ten model akurat wystarczy. Powinien w każdym bądz razie ze te polskie rowery sa do dupy. Niby osprzet maja dobry ale to nie to co dobry rower chociazby jakis niemiecki.

Ja kazdego roku po dwa razy zmianialem wianki w suporcie. Po kazdym wyjeciu kuleczki wysypywaly sie jak groch, a powinny byc dalej na kolnierzu. W koncu kupilem suport na lozyskach i jest ok.

Pedaly to jest dopiero klasa, popekaly mi na drugi dzien, chodzi o te nazwyklejdsze te takie plastykowe. O niebo lepsze sa cale aluminiowe.

Epol ja rozejrzalbym sie za rowerem z wewnetrzna przerzutka, 3 biegi wystarcza. Przerzutka ta jest bezzobslugowa. A mamie na pewno bedzie lepiej. Na spokojna jazde wystarczy spokojnie. Ale nie do szybkiej i agresywnej jazdy.

Na pewno bedzie za drogi ale ja polecalbym tego - http://arkus.com.pl/pl/9/9/art553.html

EDIT:
znalazlem tego jubilata z wewnetrzna przezutka http://arkus.com.pl/pl/9/9/art111.html, wg. mnie rower jak dla kobiety - super.

EDIT:
matula mojej dziewczyny ma identycznego tyle ze bez przezutek i on jest jeszcze z tamtej epoki

Ostatnio zmieniany przez Loczek : 13.05.2005 o godz. 20:01
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 20:12   #7
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Jak dla starszej osoby ten model akurat wystarczy. Powinien w każdym bądz razie ze te polskie rowery sa do dupy. Niby osprzet maja dobry ale to nie to co dobry rower chociazby jakis niemiecki.

Ja kazdego roku po dwa razy zmianialem wianki w suporcie. Po kazdym wyjeciu kuleczki wysypywaly sie jak groch, a powinny byc dalej na kolnierzu. W koncu kupilem suport na lozyskach i jest ok.

Pedaly to jest dopiero klasa, popekaly mi na drugi dzien, chodzi o te nazwyklejdsze te takie plastykowe. O niebo lepsze sa cale aluminiowe.

Epol ja rozejrzalbym sie za rowerem z wewnetrzna przerzutka, 3 biegi wystarcza. Przerzutka ta jest bezzobslugowa. A mamie na pewno bedzie lepiej. Na spokojna jazde wystarczy spokojnie. Ale nie do szybkiej i agresywnej jazdy.

Na pewno bedzie za drogi ale ja polecalbym tego - http://arkus.com.pl/pl/9/9/art553.html

EDIT:
znalazlem tego jubilata z wewnetrzna przezutka http://arkus.com.pl/pl/9/9/art111.html, wg. mnie rower jak dla kobiety - super.

EDIT:
matula mojej dziewczyny ma identycznego tyle ze bez przezutek i on jest jeszcze z tamtej epoki

Jestem na tak, niech mamusia wezmie z wewnterzna przerzutka, zawwsze to bedzie mniej zmeczona i do domu przyjedzie usmiechnieta.
A co do rowerkow to uznaje osprzet Shimano typu Deore LX, XT mozna na nim niezle pobrykac, a przytym nie ma propblemu ze zmiana przelozen, mamusie tez sobie poradza bez najmniejszego zgrzytu, tyklo cena tj inna historia
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 20:16   #8
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moj tato kiedys kupil mamie taki rower, jakas "damka" to jest, ma 7 przerzutek, tylko nie takich zwyklych z 7 zebatkami i nie mam pojecia zielonego jak one dzialaja, ale ten rower jest swietny. Jade sobie ulica i widze jak jakis gosc pedzi "goralem" tak ze juz chyba szybciej nie moze, a ja sobie powolutku pedalujac wyprzedzam go bez najmniejszego problemu
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 21:21   #9
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
EDIT:
znalazlem tego jubilata z wewnetrzna przezutka http://arkus.com.pl/pl/9/9/art111.html, wg. mnie rower jak dla kobiety - super.
Pokazalem mamie ten rowerek i to co napisalisci I teraz mam pytanko: Na jakiej zasadzie dzialaja te przerzutki?
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 21:22   #10
rembrant
captain u-k
 
Avatar użytkownika rembrant
 
Data rejestracji: 20.12.2004
Lokalizacja: NorthWest
Posty: 586
rembrant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez .::piotrek::.
Moj tato kiedys kupil mamie taki rower, jakas "damka" to jest, ma 7 przerzutek, tylko nie takich zwyklych z 7 zebatkami i nie mam pojecia zielonego jak one dzialaja, ale ten rower jest swietny. Jade sobie ulica i widze jak jakis gosc pedzi "goralem" tak ze juz chyba szybciej nie moze, a ja sobie powolutku pedalujac wyprzedzam go bez najmniejszego problemu
Przyjedz do BB tym swoim rowerkiem, sprawdzimy jak jest naprawde moj rekord predkosci na goralu to 99,5 km/h wiecej licznik nie pokazal teraz bym sie nie odwazyl tak szybko jechac, ale mysle ze poradzilbym sobie z Twoja damka, bez wiekszego problemu. Pozdrawiam
rembrant jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 21:27   #11
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
Przyjedz do BB tym swoim rowerkiem, sprawdzimy jak jest naprawde moj rekord predkosci na goralu to 99,5 km/h wiecej licznik nie pokazal teraz bym sie nie odwazyl tak szybko jechac, ale mysle ze poradzilbym sobie z Twoja damka, bez wiekszego problemu. Pozdrawiam
Rembrant toc ty jestes jakis kamikadze jakby tak jakis kamiuszczek nagle pojawil sie pod twoim kolel - lecimy lecimy i lecimy

Kolega mowil o jezdzie na wprost, po plaskim, a nie z gorki
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 21:32   #12
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Pokazalem mamie ten rowerek i to co napisalisci I teraz mam pytanko: Na jakiej zasadzie dzialaja te przerzutki?
Epol to jest jakas przekladnia planetarna. Sluchaj to jest bezzobslugowe !! niezniszczalne i super wygodne. No i jeszcze jedno masz normalna przerzutke a do tego jeszcze normalny hamule nozny !! a to chyba duzy plus. Nie musisz bawic sie w linki, jakies wieczne problemy ze szczekami.

Brac i sie nie zastanawiac !!

Moja babci i matula jezdza na takich przezutkach. Jesli kobieta w wieku 70 lat jezdzi rowerem z taka przezutka to i twoja matula na pewno pojedzie.

Ostatnio zmieniany przez Loczek : 13.05.2005 o godz. 21:34
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 21:41   #13
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Epol to jest jakas przekladnia planetarna. Sluchaj to jest bezzobslugowe !! niezniszczalne i super wygodne. No i jeszcze jedno masz normalna przerzutke a do tego jeszcze normalny hamule nozny !! a to chyba duzy plus. Nie musisz bawic sie w linki, jakies wieczne problemy ze szczekami.
Jesli mowisz, ze jest to automat to chyba to bedzie to


Cytat:
Napisany przez rembrant
Przyjedz do BB tym swoim rowerkiem, sprawdzimy jak jest naprawde moj rekord predkosci na goralu to 99,5 km/h wiecej licznik nie pokazal teraz bym sie nie odwazyl tak szybko jechac, ale mysle ze poradzilbym sobie z Twoja damka, bez wiekszego problemu. Pozdrawiam
Respect Widze, ze na zyciu Ci nie zalezy
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 22:38   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
Przyjedz do BB tym swoim rowerkiem, sprawdzimy jak jest naprawde moj rekord predkosci na goralu to 99,5 km/h wiecej licznik nie pokazal teraz bym sie nie odwazyl tak szybko jechac, ale mysle ze poradzilbym sobie z Twoja damka, bez wiekszego problemu. Pozdrawiam
Nieźle

Ja jechałem 67 i już nieźle wszystko migało po bokach
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2005, 22:44   #15
.::piotrek::.
Na emeryturze
 
Avatar użytkownika .::piotrek::.
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Lokalizacja: Ostrów Wlkp./Wrocław
Posty: 816
.::piotrek::. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rembrant
Przyjedz do BB tym swoim rowerkiem, sprawdzimy jak jest naprawde moj rekord predkosci na goralu to 99,5 km/h wiecej licznik nie pokazal teraz bym sie nie odwazyl tak szybko jechac, ale mysle ze poradzilbym sobie z Twoja damka, bez wiekszego problemu. Pozdrawiam
Ehh, no pewnie nie dalbym rady, u mnie nie moge rozwijac takich predkosci, bo na drodze tyle dziur jest, ze wystarczylo by zebym w 1 wpadl i juz by mnie mogli z plotu zeskrobywac
__________________
.::piotrek::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
AVI -> VCD [poradnik] sc0rpi0 DVD-Video 282 28.11.2011 11:34
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 20:34
Pranie #@$%*& ! mr_spock Off topic 55 06.09.2004 12:01


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.