Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2005, 22:30   #16
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Myslalem ze jasno napisalem.
Zawsze zamowienie realizuje jakas tam kwiaciarnia w miescie powiedzmy tej Twojej Damy. Ty zamawiasz u siebie, albo przez neta - to jest obojetne, bo zamowienie w kazdym przypadku jest przez centrale firmy (nazwijmy ja umownie Poczta Kwiatowa) kierowane do kwiaciarni z ich sieci w miejscu przeznaczenia. Nikt nie wysyla przeciez kwiatow na drugi koniec Polski, bo sie zniszcza w przesylce.

Mysle ze wystarczy ze spytasz w najblizszej kwiaciarni, kto i gdzie realizuje takie zamowienia. Kwiaciarze najczesciej znaja sie jak lyse konie i powiedza ci ktora kwiaciarnia w Kielcach realizuje cos takiego.
Przez net to nie wiem, ale mysle ze do wyboru beda tylko jakies standardy bez uzgadniania szczegolow, ale za to bez wielkiej fatygi.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.11.2005, 20:29   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Akurat miałem pośrednie doświadczenie z firmami zajmującymi się dostarczaniem kwiatów i pomyślałem, że warto tu o nim wspomnieć.

Jakiś czas temu moja siostra zamawiała ze stanów bukiet dla mojej mamy. Kosztował ok. 100 złotych, ale był naprawdę piękny i olbrzymi. Teraz ponownie siostra zamówiła bukiet, ale dla babci. Poniżej kilka refleksji:


1) Bukiet miał zostać dostarczony w godzinach od 9 do 11. Wiedzieliśmy o tym, a bukiet miał być niespodzianką, więc staraliśmy się koniecznie zatrzymać babcię w tym czasie w domu, co nie było łatwe bo miała już plany, które musiała zmienić, ale udało się. Szkoda, że niepotrzebnie, bo bukiet oczywiście nie przyszedł. Dostarczony został o 14:30, kiedy oczywiście babci nie było w domu.


2) hmm.. no cóż, spóźnienie można by bylo jeszcze wybaczyć, chociaż szkoda niespodzianki, ale to, jak ten bukiet wyglądał już nie.. Poniżej kilka przykładów:

a)Widok na całość z góry - wielkością nie poraża...





b) Muszę przyznać, że widziałem już w swoim życiu tak wyglądające róże - tylko, że zwykle na śmietniku...




c) no właśnie...




d) pozostałe kwiatki niestety nie pozostawały w tyle...




e) podobnie jak kartka z życzeniami (ja wiem, że ładnie nie piszę i nawet do głowy by mi nie przyszło, żeby samemu pisać dla kogoś dedykację.. A jeśli już to postarałbym się trochę bardziej i raczej nie dał kartki nawet z jednym skreśleniem...)




f) tu natomiast dla porównania bukiet kupiony dzisiaj przez nas na miejscu. Również nie był tani - kosztował 29 złotych. Jednak ten zamówiony - po prawej - to dla porównania.. 117 złotych....





Podsumowując:

- bukiet nie został dostarczony o czasie psując niespodziankę (która w sumie była tutaj połową "sukcesu"

- został zrobiony po prostu ze starych kwiatów, z których niektóre nadają się już tylko do wyrzucenia

- jako całość zrobiony został niechlujnie i na odczepnego - a przecież tu właśnie chodzi o pokazanie, że komuś na innej osobie zależy i chce dla niej najlepszego

- jako bukiet wart był może z 10 złotych, a i to nie bardzo, bo ze zwiędłymi kwiatkami nikt bo by w żadnej kwiaciarni nie kupił. A kosztował - 117 złotych...


Na koniec dla porównania - bukiet miał wyglądać tak:

http://www.twojekwiaty.pl/go/_info/?...ea647068d6b6ba



Sprawa naturalnie nie zostanie tak pozostawiona, a w firma, która to zlecenie zrealizowała w najlepszym wypadku po prostu zwróci nam pieniądze. Chociaż nie jestem jeszcze pewien czy poprzestaniemy na tym...
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 26.11.2005 o godz. 20:33
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2005, 22:32   #18
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A nie mówiłem? Żadna to pociecha dla mnie, bo coś takiego to maksymalne skur*******wo.
Ja się już tak nadziałem i więcej nie będę tak zamawiał, no ale mądry człowiek po szkodzie.
Wychodzi, że przez te 3 lata nic na lepsze się nie zmieniło.

Tak na marginesie - chyba dobrze, że babci nie było w domu bo mieliście czas coś załatwić na miejscu.

Walka z nimi nie jest łatwa, bo mnie w żaden sposób nie udało się ustalić kto bukiet robił i dostarczył. Ja bukiet zamawiałem u siebie w kwiaciarni a realizacją zlecenia zajmowała się chyba Interflora (czy jakos tak podobnie) która przekazała zlecenie którejś ze swoich kwiaciarni w rejonie realizacji zlecenia. Osoba "uszczęśliwiona" tym bukietem oczywiście nie spytała kto dostarczył.
W końcu nie było winnego, a ja nie miałem czasu na takie podchody. Oczywiście obiecali sprawę wyjaśnić o coś z tym zrobić żebym był zadowolony tratatata...

No i teraz już tylko lojalnie ostrzegam wszystkich optymistów przed takimi pomysłami.

A tak już na koniec, to nie pomyśleliście ze lepiej bylo by gdybyście sami zamówili bukiet u siebie a tylko jakiś pracownik go dostarczył pod wskazany adres, chocby na fajrant? Była by niespodzianka i raczej bez wpadki.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2005, 23:42   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu

Tak na marginesie - chyba dobrze, że babci nie było w domu bo mieliście czas coś załatwić na miejscu.
No nie do końca tak, bo dziadkowie mieszkają w osobnym mieszkaniu i bukiet i tak odebrał dziadek i przekazał babci. My zobaczyliśmy go dopiero wieczorem, a ten drugi bukiet kupiliśmy dzisiaj, kiedy urządzaliśmy takie małe przyjęcie.

Cytat:
Walka z nimi nie jest łatwa, bo mnie w żaden sposób nie udało się ustalić kto bukiet robił i dostarczył. Ja bukiet zamawiałem u siebie w kwiaciarni a realizacją zlecenia zajmowała się chyba Interflora (czy jakos tak podobnie) która przekazała zlecenie którejś ze swoich kwiaciarni w rejonie realizacji zlecenia. Osoba "uszczęśliwiona" tym bukietem oczywiście nie spytała kto dostarczył.
W końcu nie było winnego, a ja nie miałem czasu na takie podchody. Oczywiście obiecali sprawę wyjaśnić o coś z tym zrobić żebym był zadowolony tratatata...
Mnie szczerze mówiąc nie interesuje, kto to dostarczał, ale kto przyjmował zlecenie (Tzn. chętnie bym się dowiedział, jaka kwiaciarnia to "cudo" tworzyła, bo wtedy tego samego dnia pojechałbym do nich i rzucił ten bukiet na ladę (albo od razu do kosza, żeby ich nie fatygować)) i od tej firmy domagać się będziemy odpowiedniego załatwienia tej sprawy (a niech ze swoimi podwykonawcami załatwiają już sprawę sami. Stąd też te zdjęcia - niewykluczone, że firma przyjmująca zamówienie w ogóle nie wie o tym, jakiej jakości usługi świadczą tu ich wspólnicy.

Cytat:
No i teraz już tylko lojalnie ostrzegam wszystkich optymistów przed takimi pomysłami.
Niestety.. jak już ktoś w tym temacie stwierdził - Polska jeszcze nie dorosła do tego typu usług (i niestety wielu wielu innych..).


Cytat:
A tak już na koniec, to nie pomyśleliście ze lepiej bylo by gdybyście sami zamówili bukiet u siebie a tylko jakiś pracownik go dostarczył pod wskazany adres, chocby na fajrant? Była by niespodzianka i raczej bez wpadki.
Oczywiście, że byłoby lepiej i taką zresztą opcję proponowaliśmy siostrze. Ona jednak chciał - i nie winię jej za to - załatwić wszystko u siebie na miejscu (mieszka w Stanach), żeby była to taka jej prywatna niespodzianka upominek dla ważnej dla niej osoby. I tak miało być, a jak wyszło.. Gest pozostał, szkoda tylko, że skutecznie przez tych dupków zniweczony..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2005, 21:47   #20
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Sprawa wynik swój znalazła w ciągu kilku dni, na koniec których do domu dotarło coś nowego, o nieco powiedzmy innym wyglądzie. Ale że jakoś nie miałem okazji tu o tym napisać, to żeby zakończyć temat kilka zdjęć:














I jeszcze jedno - niestety wygląda na to, że moja przygoda z firmami wysyłkowymi jeszcze się nie skończyła, bo tym razem dziadek - w ramach rewanżu - postanowił mojej siostrze na urodziny przesłać do Stanów bukiet. Znacie jakieś namiary na firmy, które się tym zajmują? ( najlepiej sprawdzone )
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2005, 10:23   #21
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Sprawa wynik swój znalazła w ciągu kilku dni, na koniec których do domu dotarło coś nowego, o nieco powiedzmy innym wyglądzie. Ale że jakoś nie miałem okazji tu o tym napisać, to żeby zakończyć temat kilka zdjęć:

I jeszcze jedno - niestety wygląda na to, że moja przygoda z firmami wysyłkowymi jeszcze się nie skończyła, bo tym razem dziadek - w ramach rewanżu - postanowił mojej siostrze na urodziny przesłać do Stanów bukiet. Znacie jakieś namiary na firmy, które się tym zajmują? ( najlepiej sprawdzone )
Dopioles swojego
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 12:29   #22
szymonkalicki89
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 08.04.2022
Posty: 1
szymonkalicki89 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
polecam allegro

zamówiłem kwiaty przez allegro, jest tam sporo ofert, przyszły kolejnego dnia, polecam
szymonkalicki89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 13:11   #23
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
reklama za 3.... 2.... 1....

KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 18:38   #24
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Stary temat odkopany.
A czy ktoś w ogóle ostatnio zamawiał kwiaty przez neta? Działa to?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 19:41   #25
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Działa. Spytaj np. melaga jak zamawiał wieniec dla nimala. Wyszło super.
Chyba nawet jest cała relacja w temacie o Radku.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 21:11   #26
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
mówcie co chcecie, ale w tym przypadku trzeba patrzeć po ofertach w miarę lokalnych.
Mogą mi oferować przez Internety kwiaty i z Karaibów, ale jeśli mam mieć poślizg i mają mi przyjechać zwłoki a nie kwiaty to dziękuję...

KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.04.2022, 21:30   #27
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,832
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pewnie że tak. Ja to jeszcze sam wybieram sztuki do bukietu który mi robią, zwłaszcza róże. Jednak te usługi już zdążyły wejść na poziom przyzwoitości akceptowalny, te 20 lat wytworzyło konkurencję i wartość opinii o nich.
Są sytuacje, że inaczej się nie da.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2022, 08:05   #28
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,431
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mnie się kilka razy zdarzało zamawiać, ale nie pamiętam skąd - to pani jou zna odpowiednie linki.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2022, 19:58   #29
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ale dobrze, że doszło. W całości, czy klapnięte?
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.