Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2005, 21:15   #1
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kwiaty przez net ?

witam...

chcialem zrobic pewna niespodzianke pewnej milej damie...

ale nie mam mozliwosci przekazac jej tego osobiscie...

mysle ze bardzo milym zaskoczeniem bylo by gdyby dostala kwiaty odemnie...

jedyna opcja to internet... bo nie mieszka blisko mnie...

szukalem troche na googlach... ale sam nie wiem...

pytanie moje czy ktos z Was moze praktykowal juz cos takiego ??

moze cos poleci...

jakie kolwiek opinie mile widziane (byle na temat ) hehe... mam jeszcze miesiac czasu w sumie tak wiec na spokojnie chcialbym sie zastanowic i wybrac jakas rozsodna firme i wogole...
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2005, 22:15   #2
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Polecam:

www.pocztakwiatowa.pl

i

http://euroflorist.pl/

__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2005, 22:43   #3
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,761
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja praktykowalem. Wniosek jeden - NIGDY WIECEJ!
Raz ze drogo sobie licza.
Dwa, ze wsadzaja tam takie barachlo ze glowa mala. Po prostu korzystaja z okazji ze nie widzisz za co placisz. Wypadki potoczyly sie tak, ze ja akurat mialem okazje zobaczyc to "cos" po 3 dniach. Wlasnie zaczynaly zdychac - Cymbidium ktore bez laski wytrzymuje 4 tygodnie. Myslalem ze sie pod ziemie zapadne ze wstydu. Uratowal mnie tylko element zaskoczenia i doceniono moje intencje.
Pozniej narobilem balaganu tam gdzie zamawialem, niby mieli dochodzic kto i jak zawinil i mnie poinformowac, ale w koncu nawet przeprosin sie nie doczekalem.

Szczerze odradzam.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 00:12   #4
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie robilem tego jeszcze na terenie polski...

ale ogolnie to fajna sprawa z kwiatami przez net.
wyslylalem ostatnio na walentynki i byloby oki gdyby kolezanka byla w domu.
skoro jej niebylo to sie przez telefon umowili na nastepny dzien.
kwiaty byly super, choc zamawialem bialo czerwone a doszly zolto czerwone.
pisalem do firmy i oddali mi czesc kasy za to ze byly spuznione, ale ze byly lekko inne niz zamawiane to sobie zastrzegli malym drukiem w umowie na ktora musialem kliknac przed zlozeniem zamowienia...

ogolnie jestem zadowolony, efekt byl o jaki mi chodzilo.
no ale jesli chodzi o polske to nie wiem...
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 08:19   #5
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja raz skorzystałem z Poczty Kwiatowej, ale tak jak pisze grzeniu koszty były wysokie. Chyba za 1 różę było około 45 zł.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 08:21   #6
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... sparzyłem się jak grzeniu, chyba Polska nie dorosła jeszcze do tego rodzaju usług.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 08:43   #7
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... sparzyłem się jak grzeniu, chyba Polska nie dorosła jeszcze do tego rodzaju usług.
Róża która ja zamówiłem była super, było widać że kosztowała 45 zł. Do dzisiaj wisi zasuszona, a wszystkie grzechy zostały wybaczone
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:04   #8
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a mozecie napisac na dokladnie czym sie sparzyliscie ? tzn pisze teraz dokladnie na jakich fimrach wszyscy uzywaliscie tych 2 co podal @Bartek1989

bo to dla mnie wazne...

a co do kosztow to wiem ze sa duze... ale i tak mnie to taniej wyjdzie niz jak bym mial wsiasc w piaciag czy samochod i dac osobiscie zwazywszy ze nie mam czasu bo studia i praca...

dzieki i tak wielkie za info... mam nadzieje ze jeszcze cos dopiszecie...
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:19   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,761
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oj teraz juz nie pamietam dokladnie, bo bylo to ok 2,5 roku temu. Zamowienie skladalem u mnie w kwiaciarni a realizowala je chyba Interflora (albo jakos podobnie).
Moje zamowienie bylo bardzo szczegolowe, uzgadnialem wrecz szczegoly czujac pismo nosem. Calosc zostala przyjeta przez centrale w Poznaniu, bowiem pani z kwiaciarni wolala zadzwonic niz nie byc pewna czy to zrealizuja.
No i co z tego, wyszlo jak wyszlo.....juz wiecej nie dam sie wpuscic w takie maliny.

Powodzenie calej akcji zalezy od kwiaciarni docelowej, od tego co oni tam wsadza w twoj bukiet. Ten co przyjmuje zamowienie nie ma dalej wplywu na jego losy, centrala zleca wykonanie innej kwiaciarni ze swojej sieci i tez wlasciwie nie wie jak to zostanie zrealizowane. A dla tamtych jest to okazja do upchniecia badziewia.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 15.03.2005 o godz. 22:23
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:35   #10
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@Zelea "Pocztę Kwiatową" mogę naprawdę polecić

Z tej drugiej firmy co podałem, korzystał kumpel i był zadowolony.

Wszystko doszło takie jak chciał i na czas
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:41   #11
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tylko z tego co zauwazylem to nie wiem w sumie bo tylko @grzeniu napisal co i jak bardziej szczegolowo...

ja myslalem raczej tak ze zamowie przez internet... a nie w kwiaciarni bo nawet nie wiem czy jakas w Kielcach daje taka mozliwosc... a nawet jesli to nie wiem jak sie mam tego dowiedziec... mam biegac po kazdej z osobna to by bylo akurat chyba bez sensu...

Kielce male i nie maja nawet dobrych portali swojego miasta...

jak mozecie to napiszcie jeszcze jak zamawialiscie czy przez net czy przez "zaprzyjaznione" kwiaciarnie...
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:45   #12
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zamawiałem przez neta

Dajmy na to "Poczta kwiatowa" dostaje zlecenie i dzwoni do najbliższej kwiaciarni (z ich sieci) z mojej okolicy i przekazuje jej zlecenie

Przyjeżdza posłaniec...
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:45   #13
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zelea
tylko z tego co zauwazylem to nie wiem w sumie bo tylko @grzeniu napisal co i jak bardziej szczegolowo...

ja myslalem raczej tak ze zamowie przez internet... a nie w kwiaciarni bo nawet nie wiem czy jakas w Kielcach daje taka mozliwosc... a nawet jesli to nie wiem jak sie mam tego dowiedziec... mam biegac po kazdej z osobna to by bylo akurat chyba bez sensu...

Kielce male i nie maja nawet dobrych portali swojego miasta...

jak mozecie to napiszcie jeszcze jak zamawialiscie czy przez net czy przez "zaprzyjaznione" kwiaciarnie...
Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale kwiatki zamawiasz przez neta, a zamówienie realizuje kwiaciarnia w mieście, w którym mają być dostarczone kwiatki. Muszę polecić Pocztę Kwiatową. Zamówienie było złożone w USA,a kwiatki były na następny dzień, całe i zdrowe, tzn. zgodne z zamówieniem. Wadą takiego rozwiązania, tnz. przez net, jest wysoka cena. Za takie same pieniądze możesz lepszy, fajniejszy bukiet zamówić w zwykłej kwiaciarni.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 22:56   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,761
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zelea - tak naprawde nie ma znaczenia w jaki sposob zamawiasz, czy przez net czy na zywo. Mechanizm realizacji jest taki sam, no moze troche inaczej sposob platnosci wyglada. Ja wolalem na zywo, bo myslalem ze lepiej dogadam sprawe.
Kielce to nie mala miescina, duzo wieksza od mojej i z pewnoscia jest u ciebie jakas tam poczta kwiatowa.
Bedziesz mial szczescie, to wszystko bedzie OK, bedziesz mial pecha to zrobia cie tak jak mnie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2005, 23:08   #15
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobra zeby nie bylo watpilowsci napisze sam dokladnie o co mnie chodzi... robie wywiad ale mnie chodzi o to ze...

mieszkajac w Kielcach chcialbym wyslac kwiaty do pewnej damy ktora mieszka w innym miescie w Polsce...

nie znam kwiaciarni w Kielcach... (tzn nigdzie nie pytalem to tez fakt...) ktora daje mi mozliwosc zamowienia u nich kwiatow i oni dopilnuja ze owa dama je dostanie...

wiec szukam przez net zeby zamowic ze strony i zeby ona to dostala...

wiem ze drogo ale tak jak powiedzialem taniej mnie to wyniesie nawet te 70 zl jak mam wydac czy 80 niz jak bym mial pojechac do niej kupic kwiaty czy nawet ta jedna roze i wrocic... a zwazywszy na fakt iz studiuje dziennie i pracuje... naprawde nie mam czasu...

jak ktos nie zrozumial... to niestety juz lepiej tego nie wytlumacze...

z tego co napisal @kraluk albo mi sie wydaje albo jest roznica miedzy zamowieniem przez www a zamoweniem przez kwiaciarnie u siebie w miescie i dostarczenie tego ze zlecenia tej kwiaciarni do innej w danym miescie... czy tak mam to rozumiec ?

a nawet jesli to i tak nie wiem jak sie dowiedziec o kwiaciarnie u siebie w Kielcach...

a czasu na chodzenie po kwiaciarniach naprawde nie mam... niestety...

czy teraz jest jasno ?
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.