Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2005, 00:21   #1
minolakus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 4
minolakus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
lite-on 52327s nie nagrywa świeci czerwona dioda

WITAM!
JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM. NA WSTĘPIE POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH
MAM PROBLEM Z LITTE-ONem, WŁĄCZAM KOMPA I OD SAMEGO POCZĄTKU URUCHOMIENIA ŚWIECI MI CZERWONA DIODA!
CD CZYTA BEZ PROBLEMU, WŁĄCZAM NAGRYWANIE W NERO I NAGRYWA TEŻ BEZ PROBLEMU, JEDNAKŻE TEORETYCZNIE BO JAK WYSÓWAM NOŚNIK TO DALEJ CD JEST PUSTE! NO I WTEDY GAŚNIE CZERWONA DIODA ALE I TAK NIE WYPALA, ANI W NERO ANI W INNYM PROGRAMIE. PRÓBOWAŁEM ZMIENIĆ BIOS- MAM QSOE5A I NIC. NA INNYM KOMPIE TEŻ TO SAMO. PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI.
PS. PRÓBOWAŁEM SZUKAĆ ALE NIC KONKRETNIE W TEJ SPRAWIE NIE WYSZPERAŁEM.
minolakus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.10.2005, 00:28   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przeczytam to jak napiszesz bez Caps Lock

mam tą samą nagrywaqrkę i działa pięknie od ponad 2 lat.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 07:31   #3
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez minolakus
WITAM!
JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM. NA WSTĘPIE POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH
MAM PROBLEM Z LITTE-ONem, WŁĄCZAM KOMPA I OD SAMEGO POCZĄTKU URUCHOMIENIA ŚWIECI MI CZERWONA DIODA!
CD CZYTA BEZ PROBLEMU, WŁĄCZAM NAGRYWANIE W NERO I NAGRYWA TEŻ BEZ PROBLEMU, JEDNAKŻE TEORETYCZNIE BO JAK WYSÓWAM NOŚNIK TO DALEJ CD JEST PUSTE! NO I WTEDY GAŚNIE CZERWONA DIODA ALE I TAK NIE WYPALA, ANI W NERO ANI W INNYM PROGRAMIE. PRÓBOWAŁEM ZMIENIĆ BIOS- MAM QSOE5A I NIC. NA INNYM KOMPIE TEŻ TO SAMO. PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI.
PS. PRÓBOWAŁEM SZUKAĆ ALE NIC KONKRETNIE W TEJ SPRAWIE NIE WYSZPERAŁEM.

wylacz Caps Locka jak pisal ed

a moze macie ustawiona symulacje a nie nagrywanie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 08:02   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a co robi ten post w dziale humor? znaczy sie to nie problem tylko dowcip?
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 08:04   #5
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez minolakus
WITAM!
JESTEM NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM. NA WSTĘPIE POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH
MAM PROBLEM Z LITTE-ONem, WŁĄCZAM KOMPA I OD SAMEGO POCZĄTKU URUCHOMIENIA ŚWIECI MI CZERWONA DIODA!
CD CZYTA BEZ PROBLEMU, WŁĄCZAM NAGRYWANIE W NERO I NAGRYWA TEŻ BEZ PROBLEMU, JEDNAKŻE TEORETYCZNIE BO JAK WYSÓWAM NOŚNIK TO DALEJ CD JEST PUSTE! NO I WTEDY GAŚNIE CZERWONA DIODA ALE I TAK NIE WYPALA, ANI W NERO ANI W INNYM PROGRAMIE. PRÓBOWAŁEM ZMIENIĆ BIOS- MAM QSOE5A I NIC. NA INNYM KOMPIE TEŻ TO SAMO. PROSZĘ O POMOC. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI.
PS. PRÓBOWAŁEM SZUKAĆ ALE NIC KONKRETNIE W TEJ SPRAWIE NIE WYSZPERAŁEM.
Rzeczywiście, super śmieszne i nadające się do działu "humor"
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 08:29   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to się nadaje do działu smietnik i zutylizować.

ja sobie myślę, że kłopoty jak zawsze wynikają z tego, że nagrywarka ma czerwoną diodę.

pierwsza sprawa wymienić diodę na zieloną - długortwałe patrzenie na czerwoną diodę powoduje zanik myślenia i co za tym idzie kłopoty z nagrywaniem.

następna sprawa to taka, że Liteony wymagają podejścia uczuciowego - nie wolno po prostu podejść, wpakować płyte-badziewie ze sklepu z tanim żarciem i kazać mu nagrywać
trzeba przemówić czule, pogłaskać, podrapać pod tacką a na pewno będzie lepiej

najlepszym sposobem jednak jest całkowite zaprzestanie nagrywania płyt, mało tego pozbycie się wrednej nagrywarki i zamontowanie w jej miejsce stacji dyskietek 5.25

kiedyś komputery nie miały cd-romów i nikt nie narzekał

dodatkowo można a nawet trzeba przejść na dos + norton commander lub windows 3.11

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 20.10.2005 o godz. 08:34
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 22:43   #7
minolakus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 4
minolakus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no fajnie człowiek sie potknie to go jeszcze kopią "teraz polska" - ty wyżej - burak z ciebie! mój błąd, sory nie doczytałem, jestem nowy, ale od razu nie musisz rżnąć takiego cwaniaczka!!koniec tematu...nieoczekuje odpowiedzi
minolakus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 05:06   #8
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@minolakus jak być przeczytał regulamin forum to wiedziałbyś, że nie piszemy dużymi LITERAMI bo jest to uważane za krzyk! Więc jeżeli chcesz aby Ci ktoś pomógł to zmień to na małe litery.

Sekundo nie obrażaj innych forumowiczów bo dostaniesz i na tym się skończy twoja przygoda na tym forum.

Po trzecie. Z twojego postu nic nie wynika...napisz go troszke bardziej zrozumiale!

Pozdrawiam
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 06:49   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
za buraka nie zapale mu czerwonego światełka

gdyby mnie nazwał korniszonem - to co innego

a za kapara to bym zabił

ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 08:21   #10
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
@minolakus jak być przeczytał regulamin forum to wiedziałbyś, że nie piszemy dużymi LITERAMI bo jest to uważane za krzyk!
Jakbyś miał opowiedzieć taki kawał też byś go wykrzyczał
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 18:10   #11
minolakus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Posty: 4
minolakus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dobra, ok. sory za ten temat i sory za buraka ale to było zaraz po tym jak się zarejestrowałem, szukałem coś podobnego na ten temat, potem luknąłem do humoru i jakoś mi się go tutaj umieściło. a wracając do mojego problemu do dałem nagrywareczke do serwisu a ja zainwestowałem w dvdr benq-a, aha i nie nagrywam na byle badziewiu to tak jak jazda autem na wschodnim paliwku. jeszcze raz sory i pozdrawiam
__________________
www.audiklub.pl 2.8v6coupe moja niunia
co do kompa
minolakus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 12:24   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ej ludzie, nie naskakujcie tak na każdego nowego, który nie zna jeszcze dobrze zasad panujących na forum. Pomylił się i umieścił post w złym miejscu, ok. zdarza się. Nie róbmy z tego sensacji i powodu do głupich docinek (te zostawmy sobie na stałych userów, którzy już wiedzą, czego można się tutaj spodziewać ).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 18:29   #13
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ej ludzie, nie naskakujcie tak na każdego nowego, który nie zna jeszcze dobrze zasad panujących na forum. Pomylił się i umieścił post w złym miejscu, ok. zdarza się. Nie róbmy z tego sensacji i powodu do głupich docinek (te zostawmy sobie na stałych userów, którzy już wiedzą, czego można się tutaj spodziewać ).
ZGADZAM SIĘ POPIERAM JESTEM ZA TAK TRZABA NOWI MAJĄ PRAWO DO BŁĘDÓW USEROM Z 2001 TRZEBA DOKŁADAĆ FORUM JEST DLA WSZYSTKICH A KAŻDY KTO CHOĆ DWA DNI UŻYWA SOBIE W INTERNECIE WIE CO ZNACZY PISANIE Z CAPSEM.

fajnie się czytało
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 18:30   #14
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ZGADZAM SIĘ POPIERAM JESTEM ZA TAK TRZABA NOWI MAJĄ PRAWO DO BŁĘDÓW USEROM Z 2001 TRZEBA DOKŁADAĆ FORUM JEST DLA WSZYSTKICH A KAŻDY KTO CHOĆ DWA DNI UŻYWA SOBIE W INTERNECIE WIE CO ZNACZY PISANIE Z CAPSEM.

fajnie się czytało
ZLE BO NEJ BYLO BELNDOW ORTOGRAFUCZNYH
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 18:48   #15
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Wiecie co Chłopak miał problem, zadał pytanie, na które sam znalazł rozwiązanie(oddal do serwisu), wy się ponaśmiewaliście z niego i jesteście szczęśliwi ...A ja myślałam, że to mnie tu nie milo potraktowały, co niektóre osoby ...Dzięki wam wiem ze się mam nie przejmować.
Jeśli chodzi o Twój problem to dobrze go rozwiązałeś dowiesz się dokładnie wszystkiego ,albo dostaniesz nową nagrywarkę... Na przyszłość tak jak już było zauważone nie używaj DUŻYCH literek
Witam Cię @minolakus
__________________
wsciekła baba

Ostatnio zmieniany przez malaczarna : 27.10.2005 o godz. 18:50
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.