Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.04.2013, 15:47   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Gra na giełdzie

Chyba nie było takiego tematu..

W każdym razie mam pytanie - czy ktoś gra tutaj na giełdzie? I ewentualnie drugie - jeśli tak, to jakiej 'platformy' używa i dlaczego?

Dopiero zaczynam się w to wgryzać, ale już widzę, że różnice spore są i nie wiem, czy chcę, żeby w razie czego niektóre (których teraz nie widzę - a z pewnością jest ich wiele) wychodziły w praniu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.04.2013, 16:02   #2
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chce Ci się? Granie jest ciekawe, ale w tych czasach, nie napiszę kryzysu, bo on sam w sobie nie przeszkadza w graniu, ale niestabilności na rynkach...

Mam zainwestowane parę groszy (niezbyt dużo), bo i tak za dużo robię na pieniądze, to i niech pieniądze na mnie niech porobią troszkę, ale zdecydowanie jestem zwolennikiem inwestycji długoterminowych. Żeby grać w pełnym tego słowa znaczeniu, trzeba być naprawdę na bieżąco (szczególnie dziś), zaangażować się w to mocno czasowo, a poza tym trzeba mieć zdrowe serce i nerwy ze stali
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.04.2013, 16:31   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No właśnie na pytanie, czy mi się chce, cały czas próbuję sobie odpowiedzieć..

Zainteresowałem się ostatnio Bitcoinem i przez kilka dni tym bawiłem. Wystarczająco, żeby zarobić trochę pieniędzy. Co prawda nie można tego z giełdą utożsamiać, ale jednak pewne zasady są podobne. W każdym razie w pewnym momencie łapałem się na tym, że przez cały dzień co pięć minut na komórce sprawdzałem notowania Fakt, w ten sposób chyba jednak by mi się nie chciało.

Jako sposób na życie to raczej nie dla mnie z powodów, które sam podałeś. Ale widzę pewne zależności - zwłaszcza jeśli chodzi o waluty, które na tyle mnie interesują, że już kiedyś trochę pieniędzy zarobiłem wymianiając je po prostu.. w kantorze... Trudno liczyć tu na powtarzalność, ale jeśli pieniądze i tak leżą na rachunkach, gdzie oprocentowanie jest delikatnie mówiąc żadne, to może niech 'leżą' na giełdzie. Mi się nie spieszy - nie muszę ich wpłacać po kilku godzinach, jak kurs spadnie, mogę poczekać.

Oczywiście kierując się zasadą, żeby inwestować tylko tyle, ile jestem gotowy stracić
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Gra na xbox przekracza 8.5gb szczepan87 Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 11 24.10.2011 18:34
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Powtórka z historii - trochę długie para Off topic 63 01.09.2005 09:50
Gra na plycie DVD... kaczorek_wow Napędy optyczne DVD 3 16.02.2005 12:40


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.