Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.11.2003, 20:34   #1
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cool Matrix Rewolucje - Co sądzicie???

Witam!
Jak w temacie.
Co sądzicie o trzeciej części Matriksa
Ja jeszcze nie wiem kiedy pójdę na niego, ale napewno pójdę
Niestety szkoła...
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.11.2003, 20:47   #2
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

ja zakonczylem ogladanie Matrixa na ogladnieciu pierwszej czesci

jakos mnie nie rajcuje ciagle bicie tej samej piany, nawet nie mam zamiaru ogladac Reaktywacji, a co dopiero Rewolucji
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 21:14   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam bilety na sobote - wtedy napisze na pewno (choc do tego czasu to juz tu opiszecie wszystkie sceny pewnie ^_^ )

to najbardziej kultowy film dla mnie :zeby:
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 21:17   #4
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Uff, a ja już skończyłem oglądać Premiera, godzina 15:30 pierwszy seans. I w kinie z 1000 miejsc chyba ze 200 zajętych

Wrażenia? Genialne, powalające... no i zero odpowiedzi. Wszystko rozkręca się powoli... ale jak już się rozkręci... tylu efektów nie było nigdzie, wygląda to po prostu powalająco, niektóre efekty specjalne są po prostu boskie. Ci którzy widzieli wiedzą o co mi chodzi Zawsze byłem fanem matrixa, dlatego jest to ocena subiektywna. Ważne jest to żeby przed pójściem na III obejrzeć nie tylko dwie poprzednie części ale również Animatrix... Wtedy wszysko będzie 'prawie' jasne.
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 21:52   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Powiem tyle:
-nie podobal mi sie!
-zenujaco slaby!
-infantylny!
-tajemnicy i nastroju, tyle co kot naplakal!
-nadmiar efektow!

Tylko Matrix czesc 1.
Reszta - to tylko zludzenie, ze to dalsza czesc Matrixa.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 21:53   #6
CrazyLucas
Forumator
 
Avatar użytkownika CrazyLucas
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Gdansk
Posty: 996
CrazyLucas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
matrix 1 to bylo to - calkowita nowosc jezeli chodzi o fabule
matrixy 2 i 3 - to IMHO proba wyciagniecia kasy za cos co sie juz raz sprzedalo
CrazyLucas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 22:01   #7
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja nie miałem jeszcze okazji obejrzeć Reaktywacji - jak mi się uda obejrzeć ją w międzyczasie to może jeszcze się załapie na trzeciego Matrixa w kinie
Jedynka mi się podobała - mam nadzieję, że pozostałe części mnie nie rozczarują...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 22:12   #8
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
wlasnie od dzisiaj graja w kinach

ale 2 byla taka beznadziejna ze sie nigdzie nie dam nabrac ,
olac matrixa
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 22:18   #9
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wg mnie przez 2czesc, pierwszy martix stracil ta - nie wiem czy to wlasnciwe okreslenie, ale mistyke. W pewnym sesie pokazal ten swiat od zaplecza, a to nie wyszlo na dobre. Jedynka juz przez to tak nie kreci.
Podobnie sie ma sytuacje z filmem Cube, moze nie jest jakis gorno lotny, ale niech ktos powie ze go to nie zrobilo... A 2ka znow rozwalila klimat.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2003, 22:27   #10
Golomb
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 13.07.2003
Posty: 121
Golomb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film - naprawde udany bardzo mi się podobał - seans o 18 - początek troszkę nudnawy ale od ataku na ZION wsyzstko nabrało tempa Film wymiata polecam !
Tak oto zakończyła się trylogia Matrixa Seria udana satwiam ją obok terminatoirów jako jedna z ulubionych
Golomb jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 07:29   #11
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
fajną recenzje przeczytałem w Wyborczej:
"miał byc szampan i owoce, a wyszła wódka i ogórki kiszone"
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 07:59   #12
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
fajną recenzje przeczytałem w Wyborczej:
"miał byc szampan i owoce, a wyszła wódka i ogórki kiszone"
^_^ ^_^ ^_^

przypuszczam ze podpisane KJZ - ten koles zawsze dowali ^_^ (calego nazwiska podawac nie bede )

ale pare razy konfrontowalem jego opinie z rzeczywistoscia i czesto przegina (w rozne strony - jak film znajdzie uznanie krytyki - to nagle dla KJZ jest super i koniecznie ^_^ )
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 08:29   #13
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
ogolnie musze stwierdzic ze w trojce nic sie ani kupy ani ****** nie trzyma - juz naprawde przesada moim zdaniem co nie zmienia faktu ze to jest film konczacy trylogie
jesli ktos nie zaglebil sie w 2-jke to nawet niech do 3jki nie zaglada ale...
no a ja bylem wczoraj na 18 w kinie i widzialem ten film i nawet mi sie podobal ale za duzo niezgodnosci bo... i tu mialem pisac co ale sami sie przekonajcie nie bede psul wam zabawy a ci ktorzy ogladali wiedza o co chodzi :chytry:
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 08:34   #14
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeszcze nie oglądałem ale obejze napewno.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 09:34   #15
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
przemo_one napisa***322;(a)
ogolnie musze stwierdzic ze w trojce nic sie ani kupy ani ****** nie trzyma - juz naprawde przesada moim zdaniem co nie zmienia faktu ze to jest film konczacy trylogie
jesli ktos nie zaglebil sie w 2-jke to nawet niech do 3jki nie zaglada ale...
no a ja bylem wczoraj na 18 w kinie i widzialem ten film i nawet mi sie podobal ale za duzo niezgodnosci bo... i tu mialem pisac co ale sami sie przekonajcie nie bede psul wam zabawy a ci ktorzy ogladali wiedza o co chodzi :chytry:
hmm - a w co sie trzeba bylo zaglebiac w matrixie2? przeciez tam nic nie ma... scenariusz jest pokrecony, ale ma raptem z pol strony fabuly i jesli cos mowi o swiecie to tak strasznei wprost ze naprawde nie ma sie w co zaglebiac

z ogladania efektow z rozdziawiona geba wyroslem - jak ktos chce efekty to niech zajzy na demoscene i tam popatrzy, kopara moze naprawde opasc
jesli dla kogos film jest super bo ladnie wygladaja wybuchy - to ma fart - bo bedzie sie bawil dobrze na filmach przez nastepne 10 lat, ja jakos szukam tam czegos innego

a nie ogladajac filmu moge powiedziec w ciemno ze nic sie nie wyjasnilo - bo przeciez niedlugo sie okaze ze powstaja matrix 4,5,6, serial telewizyjny, kreskowka, komiksy i pluszowe misie w czarnych okularach

ps. kupie stroj Neo - ten przypominajacy sutanne, cena do uzgodnienia
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.