Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: tak jak wyzej
bzdura 14 87.50%
tortura 2 12.50%
Wszystkich głosów: 16. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.05.2003, 18:11   #46
Prześladowca
Fucking Bullshit!!
 
Avatar użytkownika Prześladowca
 
Data rejestracji: 03.12.2002
Lokalizacja: Paczków
Posty: 212
Prześladowca zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bzdura
__________________
***27001;***26478;***28704;***28530; ***28783;***27001;***26478; ***28704;***28704;***28530; ***26984;***26978;***25972;***34816;***28279;***20565; ***20546;***47058;***44837;***24838;***25180;***47426;***36876;***29917;***44837;***28245;***30049;***26740;***29295;***31337;***25701; W540E 2.4A
My E-Mail
Prześladowca jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.05.2003, 21:50   #47
tymian
Bywalec
 
Avatar użytkownika tymian
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Nad morzem
Posty: 65
tymian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
forest napisa***322;(a)
Ja dziś zdawałem pierwszy,a zarazem ostatni ustny egzamin maturalny- z angielskiego.
Zdałem na bdb
Innych ustnych nie musiałem zdawać, bo z pisemnych miałem 2x bdb
Alez ja jestem skromny...
Pozdrawiam.
f.

Kuuujjjjoon hihihi
Gratulacje
__________________
Pozdrawiam
Stronka moja
e-mail

tymian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2003, 05:17   #48
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
puch napisa***322;(a)
Dowcip przypomniał mi się, jak przeczytałem to o prześlizgiwaniu się przez studia...
dowcip jest naprawde niezly, ale co gorsza - wiele w nim prawdy. Ja jak juz napisalem, nie staram sie jedynie przeslizgnac przez studia, i wkladam naprawde wiele pracy w dobre wyniki. Mimo to wiem, ze tytul inzyniera, ktory mam potem dostac, to kompletna pomylka. Jeden, gora dwa techniczne przedmioty na semestr typu wstep do budownictwa, technologia maszynowa, czy podstawy projektowania, nie zrobia ze mnie inzyniera. W ogole dawanie tego tytulu komus po skonczonym marketingu nie ma za grosz sensu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2003, 07:46   #49
puch
Forumator
 
Data rejestracji: 21.03.2003
Lokalizacja: Ł
Posty: 954
puch zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przecież nie sugerowałem, że Ty... itd. Wiesz, przypomniała mi się też taka znajoma - na studiach zawsze zdawała wszystko po trzy razy w piątym terminie i na ocenę państwową, no i teraz jest takim specjalistą w swojej dziedzinie, jakim jest. Ale jednocześnie miażdżąco krytykuje wszystkich dookoła: lekarz postawił jej złą diagnozę, malarz źle pomalował, mechanik źle naprawił... Nie dostrzega tego, że oni są może takimi samymi specjalistami, jak ona... zresztą mam wrażenie, że ona sobie nawet nie zdaje sprawy z tego, jak wielkiej klasy specjalistką jest. I to smutne.
__________________
pozdrowienia
puch
puch jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2003, 10:58   #50
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Bron Boze nie poczulem sie obrazony Po prostu czesto nachodzi mnie taka smutna refleksja na temat poziomu studiow, na ktorych jestem. Niby na pierwszy rzut oka wszystko wyglada w porzadku i ma to z nas zrobic inzynierow, magistrow. Ale kiedy przygladam sie temu troche blizej, to widze, jak zle to wszystko jest zorganizowane. Widze, ze tak naprawde nikt nie zastanowil sie naprawde, jak urzadzic nam te studia, zeby dobrze nas wyksztalcic, i zebysmy po skonczeniu ich, umieli cos w zawodze (chociaz troche). A tak, to wszystko to, czego sie teraz ucze, albo: a)nie bedzie mi kompletnie do niczego potrzebne (wszystkie przedmioty techniczne), lub b)jest to zbyt podstawowa wiedza, zeby do czegokolwiek mi sie przydala.
Dobrze by bylo wiec zrezygnowac z tytulu inzyniera, pozbyc sie wszystkich przedmiotow technicznych i zmniejszyc wymiar zajec matematycznych (analiza jedynka, dwojka, algebra, prawdopodobienstwo, statystyka itp) i dac wieksza ilosc zajec zwiazanych z marketingiem i zarzadzaniem (moj kierunek). I to nie takich zajec, jak teraz, ktore w wiekszosci sie po prostu powtarzaja (np socjologia, ktora teraz mam w 90% sklada sie z tego, co rok temu bylo na teorii zarzadzania, psychologia podejmowania dezycji, to rozwinieta psychologia, a przykladow jest wiecej), tylko polaczonych ze soba przedmiotow, dajacych razem gruntowna i powiazana ze soba wiedze. A jeszcze lepiej wiedze praktyczna, ktora bedziemy umieli zastosowac.

To, co teraz sie dzieje, to po prostu kpina i zaczynam coraz czesciej to zauwazac. A do tego dochodzi jeszcze wyjatkowo fatalna organizacja studiow. Np bardzo swiezy przyklad - pisalem w srode kolokwium z finansow. W czwartek mialy byc wyniki i faktycznie wywieszona byla lista osob, ktore zaliczyly. Nie bylo mnie na niej, ale wiem, ze napisalem dobrze, wiec chcialem wyjasnic sprawe. Poszedlem na konsultacje. Okazalo sie, ze jest jakies zebranie i nie moge teraz zobaczyc pracy. Przyszedlem wiec pozniej. Prowadzacej juz oczywiscie nie bylo. Kolejny termin konsultacji ma w przyszla srode okolo 13. W porzadku, gdyby nie to, ze o 9 rano jest ostateczna poprawka. I teraz pierwsze to to, ze mam isc na poprawke nie wiedzac nawet, czy powinienem (bo moze zaliczylem - tak zreszta bylo przy pierwszym kolokwium, rowniez nie bylo mnie na liscie, ale potem okazalo sie, ze jednak powinienem na niej byc). Ale druga sprawa, dla mnie juz zupelny idiotyzm. Zaluzmy, ze ktos nie zaliczyl. Znaczy sie, ze jakies czesci jego wiedzy sa niekompletne, wymagaja byc moze uzupelnienia. Ale jesli uczyl sie to moze nie bardzo byc pewny, co tak naprawde zle zrobil. Warto by bylo sie tego dowiedziec przed pisaniem poprawki. Ale jak??

Niestety takich sytuacji oserwuje ostatnio coraz wiecej. W poprzednim semestrze chcialo mi sie z tym walczyc. Klocilem sie z prowadzacymi, nawet czasami sprawa konczyla sie u dziekana. I ostatecznie wyszedlem na swoje. Teraz jednak po prostu mi sie juz nie chce. Jak juz chyba wczesniej napisalem, jestem coraz blizszy po prostu odpuszcenia sobie tego semestru, bo mam juz tego po prostu dosyc. Na stypendium az tak mi nie zalezy, a kilka gorszych ocen moge miec w indeksie.

Zresza jesli w ogole chodzi o oceny, to nie potrafie sobie wyobrazic, zeby w dzisiejszych czasami jakikolwiek pracodawca interesowal sie naszymi wynikami w nauce. Kazdy, kto choc troche mial do czynienia ze studiami wie, ze szczescie odgrywa tam taka sama, jesli nie wieksza role, jak ewentualna wiedza. O tym niestety rowniez mialem okazje sie ostatnio przekonac. Wazne jest wiec to, co potrafimy soba zaprezentowac, a nie to, co nasi wykladowcy postanowili nam postawic. Mysle jednak i mam taka nadzieje, ze przyszli pracodawcy zdaja sobie z tego sprawe.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2003, 01:06   #51
tymian
Bywalec
 
Avatar użytkownika tymian
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Nad morzem
Posty: 65
tymian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
Bron Boze nie poczulem sie obrazony Po prostu czesto nachodzi mnie taka smutna refleksja .............

Swiete slowa tak jest na polskich uczelniach i dlatego juz nie studiuje na Politechnice tylko na prywatnej uczelni, gdzie ucza mnie rzeczy ktore sie na pewno pozniej przydadza. Jest to informa w gospodarce ale pobok przedmiotow typowo informatycznych mam full ekonomicznych zajec - zarzadzanie itp.(mysle ze pozniej sie to w zyciu przyda) Na pewno jest inne podejscie do studenta, a wykladowcy dostosowuja sie do grupy studentow a nie odwrotnie. Szkoda tylko ze na politechnike poswiecilem 2 lata swojej edukacji.
__________________
Pozdrawiam
Stronka moja
e-mail

tymian jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.