Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2004, 10:44   #1
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mBank - zawodzi :(

Właśnie wczoraj loguję się do swego konta, a tu informacja o zmianie taryfy opłat.
To co było główną zaletą - bezpłatne przelewy zewnętrzne - od 15 lutego BĘDĄ PŁATNE.
Niby "tylko" 50 gr. Jednakże jeśli tych przelewów będzie kilka miesięcznie, kilkanaście - to już zaczyna trochę kosztować.
Ciekawe, że jednocześnie VWBank wybił się z wysokim oprocentowaniem lokat i zerowynmi kosztami obsługi w tym samym mniej więcej czasie. Zbieg okoliczności?
Szkoda, myślałem że mBank poważnie podchodzi do klientów. Ciekawe swoją drogą, czy po przejęciu dużej liczby klientów VWBank zrobi podobny manewr?
Miłego dnia
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.01.2004, 10:49   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mBank nie zawiódł mnie od dwóch lat. To taki fajny cichy bank, że tak powiem

O jakie przelewy zewnętrzne Ci chodzi? Wpłata na Twoje konto z innego? To zawsze było płatne w przypadku przelewu z innego banku.
Czy chodzi Ci o przelew z Twojego konta na inne za pomocą panelu użytkownika po zalogowaniu się na www mbanku?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 11:10   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja puki co to mam konto studenckie w Pekao SA.
Własnie wprowadzają usługę Pekao24 (zarządzanie kontem przez Internet lub telefon).
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 11:19   #4
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
"Czy chodzi Ci o przelew z Twojego konta na inne za pomocą panelu użytkownika po zalogowaniu się na www mbanku?"
Dokładnie Ciapku, zdale kanały realizowania zewnętrznych przelewów były przecież bezpłatne. Teraz za każdy przelew wychodzący na inne konta niż w mBanku jest pobierana prowizja. Wejdź zresztą na forum mBanku - zobaczysz, co tam się dzieje.
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 11:44   #5
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm czyli z mbanku do mbanku bez opłat. A cholera.... wiem że nic za darmo, ale wybrałem ten bank z powodu żadnych opłat.

Ale zaczekajcie "Bezpłatne pozostaną miedzy innymi: usługa mTRANSFER" płacenie w necie przez mtransfer jest za free. Czyli płatne tylko do innych banków 0,50 groszy. To jeszcze nie tragedia. Targujmy się na 0,10 groszy
Chyba załapałem

I jeszcze mało tych bankomatów, a tu prowizja 5zł to już troche
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 12:02   #6
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Fantomas
Właśnie wczoraj loguję się do swego konta, a tu informacja o zmianie taryfy opłat.
To co było główną zaletą - bezpłatne przelewy zewnętrzne - od 15 lutego BĘDĄ PŁATNE.
Niby "tylko" 50 gr. Jednakże jeśli tych przelewów będzie kilka miesięcznie, kilkanaście - to już zaczyna trochę kosztować.
Ciekawe, że jednocześnie VWBank wybił się z wysokim oprocentowaniem lokat i zerowynmi kosztami obsługi w tym samym mniej więcej czasie. Zbieg okoliczności?
Szkoda, myślałem że mBank poważnie podchodzi do klientów. Ciekawe swoją drogą, czy po przejęciu dużej liczby klientów VWBank zrobi podobny manewr?
Miłego dnia
Musze przyznac ze dokaldnie to samo pomyslalem...
Rowniez wczoraj dotarla do mnie wiadomosc o wprowadzeniu oplat za przelewy i od razu zrobilem wycieczke po www bankow (Multibank, Raifaizen, Pekao, Intelligo, Nordea, Deutche Bank, Lukas itp.). Z kilkunastu ktorych oferty przejrzalem (oplaty + prowizje) najbardziej zblizonym do mBanku jest wlasnie wspomniany http://www.vwbankdirect.pl/ i musze przyznac ze tak jak do tej pory uznawalem wyzszosc mBanku nad wszystkimi innymi oferujacymi homebanking to teraz przesiadka na VWbank wydaje mi sie bardzo realna. Tym bardziej ze nie placimy prowizji przy wyplacie z dowolnego bankomatu gdy wyplata przekracza 400 zl. Ja wiem tyle - jedna z rzeczy ktora zrobie w najblizym czasie to dokladne przesledzenie oferty i zalozenie konta w VWBANK.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 12:33   #7
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To mnie troche zmartwiliscie.
Umowa tego w zaden sposob nie reguluje? Przeciez podpisywalem umowe w momencie gdy nie bylo mowy o tym
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 12:45   #8
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Umowa reguluje: zmiana taryfy opłat nie stanowi podstawy do zerwania umowy z bankiem (o ile dobrze pamiętam).
Jest inne pytanie: jak długo VWbank będzie utrzymywał taki stan rzeczy? Aż się nasyci klientami i wtedy podobny manewr?
Przecież niepoważne jest zmienianie banku co 2-3 lata. Potem zawiadamiać urzędy itp... Chyba szkoda zachodu. Sam już nie wiem...
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 13:06   #9
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... nie no, wq..łem się, mam 12 przelewów co miesiąc, czyli qrva 6 zł, to się nazywa traktowanie klienta
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 13:21   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jeszcze chwilke poczekam, a potem trzeba sie bedzie rozejrzec za ofeta innych bankow - zmiana nic nie kosztuje z wyjatkiem chwili klikania i zmiany nr konta w paru instytucjach... coz, chyba lubia tracic klientow...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 13:57   #11
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

ja na szczescie nie mam zadnych przelewow zewnetrznych a mBank traktuje jak skarbonke i czasem z niej korzystam za posrednictwem karty i bankomatow
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M

Ostatnio zmieniany przez remix : 28.01.2004 o godz. 14:13
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 13:58   #12
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to ja im dziekuje, niedosc ze obracaja moja kasa to jeszcze chca zdzierac za przelewy. Proste likwiduje konto w takim razie, przenosze moj kapital gdzies indziej, zobaczymy czy im sie to oplaci jak wiecej ludzi tak zrobi.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 14:05   #13
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie no to by bylo przegicie, na szczescie tak na razie nie jest, choc kto wie, moze i za to kaza placic (to by bylo samobojstwo dla banku - zaden bank nie ma tego platnego - chyba ze nie wiem o jakims idiotyzmie)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 14:19   #14
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://www.mbank.com.pl/zmiany.html Wlasnie przeczytalem ze za kazdy przelew bedzie pobierane 50gr, jedynym udogodnieniem jest wieksza ilosc bankomatow z ktorych bedzie mozna wyplacac kase bez prowizji. Szczerze to z tego jeszcze nie korzystalem odkad dostalem karte DLatego dziekuje mbankowi i w piatek sie przeprowadzam gdzies indziej .
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 14:37   #15
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie musicie daleko szukać:
http://www.vwbankdirect.pl/indexedirect.html
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.