Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2004, 15:19   #16
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ciekawa (czytaj tania) oferta tego VW banku tylko ciekawe na jak długo
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.01.2004, 15:21   #17
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

do czasu, az beda mieli duzo klientow i wtedy wprowadza to samo co mBank
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 15:22   #18
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czyzbys byl prezesem tego banku , a tak na powaznie jestes juz tam ?? Jak sie ma kwestia przelewow bankowych, na tej samej zasadzie co w mbanku ?? I w jakich bankomatach mozna wyplacac kase z tego konta ??
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 15:25   #19
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Fantomas
Proponuje nie szukac DARMOWYCH bankow bo ich nie znajdziecie. Kazdy dla zachety bedzie staral sie przyciagnac klienta czym sie da. Przypomne Wam, ze 2 lata temu to byl procent ok. 12 w stosunku do 5-6% w stacjonarnym. wszyscy przenieslismy sie do ebankow to zaczeto likwidowac stacjonarne. Bezplatne przelewy? tez sie koncza!! PKO SA wykupilo Inteligo i teraz ja bede musial zmienic bank!! Kogo to obchodzi oprocz Urzedu Ochrony Praw Konsumenta i tak nalezy najlepiej kierowac swe zale!

A propos mBank to ten bank co przesyla takie smieszne zdrapki zamias dawac tokeny Obnizyl sobie koszty
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 15:33   #20
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

w mBank nie ma zdrapek tylko lista kodow
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 20:21   #21
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Druss
No to ja im dziekuje, niedosc ze obracaja moja kasa to jeszcze chca zdzierac za przelewy. Proste likwiduje konto w takim razie, przenosze moj kapital gdzies indziej, zobaczymy czy im sie to oplaci jak wiecej ludzi tak zrobi.
I pewnie tak bedzie, bo ja rowniez bardzo powaznie zaczne sie nad tym zastanawiac. A troche pieniedzy na koncie mam plus do tego regularne wplywy, wiec wiecej takich osob i nie przejdzie to bez echa. Wcale rowniez niewykluczone, ze po kilku miesiacach, widzac odplyw klientow (jesli takowy faktycznie nastapi) wycofaja sie ze swojej decyzji. Juz nie raz tak bylo i nie raz pewnie bedzie.

Inna sprawa, ze ja nie dostalem jeszcze zadnego powiadomienia o wprowadzeniu powyzszych zmian, w zwiazku z czym termin 15 lutego nie wchodzi w ogole w gre. Byc moze zmiana oprocentowania i oplac nie moze byc przyczyna zerwania umowy, ale o takich zmianach trzeba klienta informowac przynajmniej na miesiac przed ich wprowadzeniem. Chyba, ze te kwestie prawne rowniez sie w Polsce ostatnio zmienily, bo ja juz nie jestem na biezaco...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 20:55   #22
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm zastanawiałem się jak tu najechać na mbank ale po chwili przypomniało mi się dlaczego zlikwidowałem konto w PKO BP.

Ja zostaje. Martwi Was 50 gr to idźcie zapłacić na pocztę lub wyślijcie przelew w pko albo bz.
Oj czyżby skasowali 3 zeta za byle co? Dlatego 50 gr przeboleje. Nie będę skakał z banku do banku od nowa przechodził jakieś rejestracje aktywacje itp. Nie wspomnę o konieczności zmiany danych w różnych miejscach. Poczekam z tym hurra uciekamy do VW.
Co nagle to po diable .

-------------------------------------
Majonez at redhat 9.2 at Mozilla (bo jeszcze opery nie zainstalowałem)
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 21:23   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
Hmm zastanawiałem się jak tu najechać na mbank ale po chwili przypomniało mi się dlaczego zlikwidowałem konto w PKO BP.

Ja zostaje. Martwi Was 50 gr to idźcie zapłacić na pocztę lub wyślijcie przelew w pko albo bz.
Oj czyżby skasowali 3 zeta za byle co? Dlatego 50 gr przeboleje. Nie będę skakał z banku do banku od nowa przechodził jakieś rejestracje aktywacje itp. Nie wspomnę o konieczności zmiany danych w różnych miejscach. Poczekam z tym hurra uciekamy do VW.
Co nagle to po diable .
Zgadzam sie, ale akurat w moim przypadku nie bylaby to decyzja pod wplywem impulsu, ale raczej od dluzszego czasu pojawiajace sie watpliwosci, co do konkurencyjnosc MBanku. Majac wolny wybor, zdecyduje sie na opcje dla mnie najkorzystniejsza. Kiedy zakladalem konto, ze wzgledu na oprocentowanie i miedzy innymi darmowe przelewy, takowy byl MBank. Od dluzszego czasu oprocentowanie juz nie bylo takie konkurencyjne. Teraz jeszcze zmieni sie ten drugi element i po prostu korzysci korzystania akurat z tego banku powoli znikaja. Czemu wiec mam sie go trzymac?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 22:13   #24
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
majonez, 50 gr to nic gdy robisz jeden przelew, ale mój kumpel ma prawie 30 przelewów miesięcznie i dla niego to jest wydatek. Ja mam 12 i też mi się nie uśmiecha wydawać 6 zł lekką rączką.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 23:20   #25
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coz, mBank glupa pali - oprocentowanie juz dawno nie jest atrakcyjne, teraz jeszcze prowizje od przelewow... poza tym ich urzednicza sprawnosc jest wrecz ponizej krytyki, uruchomienie mojego konta zajelo im rowny miesiac (poczta wysylalem z priorytetem wiec ponoc jeden dzien) i nie bylo z kim tego ponaglic, teraz na potwierdzenie uruchomienia polecenia zaplaty na komore czekam juz poltora miesiaca. Oczywiscie w teorii bylo ze natychmiast jak tylko poczta dostarczy hehe.

Zajrzalem co i za ile oferuje VWBank - no procent jest wiekszy, ale znowu trzeba placic za tokena 36zl/rok wiec kwestia przeliczenia sobie czy warto od nowa biegac i zalatwiac duperele, moze niebawem rowniez wprowadza prowizje jak nalapia jeleni.

Patrzac na to z boku to dziwne ze nie powiadamiaja o zmianie regul i nie pytaja o akceptacje, przeciez podpisywalismy inne warunki i to one byly powodem wybrania tego wlasnie banku, no ale zyjemy w bardzo dziwnym kraju i tu niczemu nie mozna sie dziwic.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.01.2004, 23:56   #26
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ten VW Bank i te jego konta/pakiety działają na tej samej zasadzie co mBank? VW tez nie ma placówek?
no może, może to fajna alternatywa...
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2004, 00:07   #27
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
...Zajrzalem co i za ile oferuje VWBank - no procent jest wiekszy, ale znowu trzeba placic za tokena 36zl/rok wiec kwestia przeliczenia sobie czy warto od nowa biegac i zalatwiac duperele, moze niebawem rowniez wprowadza prowizje jak nalapia jeleni...
"użytkowanie i wydanie elektronicznego identyfikatora tokena
z wyłączeniem klientów Konta e-direct (opłata roczna) 36PLN"

Chyba mowimy wlasnie o koncie e-direkt
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2004, 08:13   #28
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ROZWIAZANIE JEST PROSTE JAK INTERNET. Nalezy miec minimum 2 ekonta. Zawsze szybko i bezproblemowo mozna kase przeniesc lub na danym koncie robic to co jest najlepsze. Ja tak mam i polecam.
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2004, 13:07   #29
D347h
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 23
D347h w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A np. KB24 ? (www.kb24.pl) - prowadzony przez Kredyt Bank, chyba wszystko jest za darmo...
Co o tym sądzicie?
__________________
Nagrywarka: LG GCE-8520B 52x24x52x
Procesor: AMD Athlon 1 GHz
RAM: 256 Mb SD-RAM
Płyta główna: ABIT KT7A
Dysk: SeaGate III Barracuda 40 Gb
Karta graficzna: GeForce 2 MX/MX 400
Monitor: Yakumo 17'' LCD
System: Windows 2000 Professional PL
D347h jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.01.2004, 13:56   #30
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
"użytkowanie i wydanie elektronicznego identyfikatora tokena
z wyłączeniem klientów Konta e-direct (opłata roczna) 36PLN"

Chyba mowimy wlasnie o koncie e-direkt
Zgadza sie Pawelblu, jakos czytajac ich taryfy i cenniki uogolnilem koszty tokena na wszystkie rachunki, sorki za niedopatrzenie
Wszystkie pakiety konta e-direct dostaja darmowego tokena: http://www.vwbankdirect.pl/indexedirect.html

Przy okazji zapytam, czytajac opis dzialania tokena wychodzi ze generuje on rozne kody co 60 sekund (jest to zgrane w czasie z systemem w banku) czyli mam te 60 sek na wpisanie kodu i wyslanie polecenia realizacji a raczej jego dotarcie do banku. Czy to jest wystarczajacy czas przy szybkosci netu w tym kraju, no jakis czas na percepcje tego numerka i nieomylne wpisanie go gdzie trzeba tez jest potrzebny. Jak to wyglada w praktyce - to do tych co juz sie tym posluguja?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.