Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.03.2005, 17:10   #46
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez karaluszek
he he i tak to jest z tymi bankami internetowymi.... malo bankomatów i przyciagaja takich jak was brakiem prowizji za przelewy.ale jak tylkko cos wprowadza nowego ty wy uciekacie.takich klientow bankom nie trzeba.bankom potzrebni sa klienci z ktorych żyją czyli tacy co biorą kredyty i zakładają depozyty a nie co obracają pieniędzmi które ciągle muszą być dostępne.więc bez obaw mbank na waszym odejsciu nie ucierpi.

patrz na daty!
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.03.2005, 17:24   #47
seoman
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 15.08.2002
Posty: 249
seoman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sc0rpi0
Witam.
Zadam pytanie w tym topicu, żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego.
Otóż mam pytanie. Założłem sobie konto w mBanku, po kilkunastu dniach od razu przyszło pocztą potwierdzenie, hasła jednorazowe i umowy. Zrobiłem wszystko zgodnie z zaleceniami (podpisałem gdzie trzeba, dołączyłem skan dowodu) i odesłałem.
Zgodnie z moim tokiem rozumowania powinienem teraz otrzymać eKartę tak? Ale minął już jakiś miesiąc a tu nic. Rachunek dzaiła bo już dostałem kilka przelewów ale nie wybiorę tego w bankomacie bo nie mam karty. Także tu mam pytanie do tych co już zakładali konta w mBanku. Czy ta autoryzacja trwa tak długo czy jest coś nie tak i powinienem się zwrócić do władz mBanku?
Aha i takie pytanie dla pewności (sory że może banalne ale dopero sie zaczynam obracać w środowisku bankowym) - eKarta to mi się przyda do płacenia w internecie, a główną moją kartą (czyli wybieranie pieniędzy w bankomacie i płacenie w "normalnym sklepie" typu hipermarket) będzie karta Visa Electron?? Otrzymuję ją od razu automatycznie czy muszę sam się po nią zgłosić??

Dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
Jeżeli jesteś nowym klientem banku to pierwsze karty zarówno karte visa jak i ekarte musisz zamówić u operatora mlinii, po aktywacji rachunku.
Do mnie karta dotarła po 12 dniach roboczych po zamówieniu u operatora.
seoman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 17:31   #48
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez seoman
Jeżeli jesteś nowym klientem banku to pierwsze karty zarówno karte visa jak i ekarte musisz zamówić u operatora mlinii, po aktywacji rachunku.
Do mnie karta dotarła po 12 dniach roboczych po zamówieniu u operatora.
Aha - tylko takie pytanie - zamawiac w mLini u tego "automatycznego" kolesia czy wybrac tam rozmiwe z konsultantem i tam dopiero zamowic? Bo u "automata" nie usłyszalem opcji zamowieni karty tylko "aktywowanie" a to co innego.
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 18:01   #49
seoman
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 15.08.2002
Posty: 249
seoman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z zywym,a aktywacje karty mozesz dokonac "w internecie"
seoman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 18:30   #50
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez sc0rpi0
W umowie podpisałem punkt "zawieram umowę o korzystanie z kart płatniczych mBanku" tylko teraz nie wiem czy oni mi to przyślą czy ja mam się zgłosić po nie, bo jak dzwonię na mLinię i chcę aktywować kartę to woła o 16-to literowy kod, którego nie posiadam ;/ Ten kod pewnie ma być na karcie której nie mam jeszcze.
Zamówić możesz na przykład na infolinii (w internecie chyba też). Wysyłają Ci dwie przesyłki - w jednej kartę, w drugiej kod aktywujący. Karta jest do normalnego płacenia w sklepach czy wybierania pieniędzy w bankomatach, do operacji na internecie służą hasła jednorazowe i kod dostępu. Dostajesz tylko jedną kartę - ekartę. Visa, jeśli w ogóle jest tu wydawana (nie była mi potrzebna, więc nie wiem), to już zapewne nieco "wyższy" poziom.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 20:16   #51
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jesteś pewien ?
Bo tak przeglądam i czytam stronkę mBanku.
Aha chyba że chodzi o to że eKarta to tylko taka nazwa a w rzeczywistości to tylko kody
Dołączone obrazki
mBank - zawodzi :(-1.jpg 
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 20:28   #52
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez sc0rpi0
Jesteś pewien ?
Bo tak przeglądam i czytam stronkę mBanku.
Aha chyba że chodzi o to że eKarta to tylko taka nazwa a w rzeczywistości to tylko kody
A to coś nowego.. Ale rzeczywiście nie mam aktualnych informacji, bo ja sobie kartę wyrabiałem już dawno temu. I może to też nie była ekarta, tylko jakaś inna. Nie pamiętam już, ale zadzwoń na infolinię i zadaj te same pytania, co tu. Obsługa jest (kiedyś była.. ) miła i kompetentna więc powinieneś się wszystkiego dowiedzieć.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2005, 22:58   #53
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
eKarta to od poczatku byla specyficzna, dodatkowo platna karta mBanku do placenia glownie w necie. Nie jest to standardowa usluga. Zwykla Visa Electron ktora jest dodawana bezplatnie do rachunku jako standard nie daje takich mozliwosci. Za to mozna nia robic zwykle zakupy i uzywac w bankomacie (czego nie da sie zrobic z eKarta).
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 00:22   #54
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
eKarta to od poczatku byla specyficzna, dodatkowo platna karta mBanku do placenia glownie w necie. Nie jest to standardowa usluga. Zwykla Visa Electron ktora jest dodawana bezplatnie do rachunku jako standard nie daje takich mozliwosci. Za to mozna nia robic zwykle zakupy i uzywac w bankomacie (czego nie da sie zrobic z eKarta).
Visa Electron jest akceptowana w płatnościach internetowych. Mam konto w Inteligo i płacę tą kartą poprtzez internet.

P.S. Uważajcie na swoje karty typu Visa. Do płatności interenetowych całą informację o koncie klienta czerpie się z plastiku!!
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 01:45   #55
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez karaluszek
he he i tak to jest z tymi bankami internetowymi.... malo bankomatów i przyciagaja takich jak was brakiem prowizji za przelewy.ale jak tylkko cos wprowadza nowego ty wy uciekacie.takich klientow bankom nie trzeba.bankom potzrebni sa klienci z ktorych żyją czyli tacy co biorą kredyty i zakładają depozyty a nie co obracają pieniędzmi które ciągle muszą być dostępne.więc bez obaw mbank na waszym odejsciu nie ucierpi.
eee? ze co?

Malo bankomatow? w przypadku Mbanku - WBK i euronet. Moze w Pćimiu dolnym nie ma fakrycznie zadnego
Brak prowizji? no ja place 50gr za przelew zawnetrzny
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 12:37   #56
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ps. nie bede zakladal podobnego tematu mam teraz takie pytanko...
Mam pewna kwote pieniedzy - dostałem, nie chce ich przepuscic, bo wiadomo moglbym pojsc do MediaMarkt, Komputronik itp. i kupic wszystko do kompa...tak nie chce.
Chcialbym sobie zalozyc konto. Nie moze to byc konto ze stalymi dochodami bo uczę się jeszcze, nie pracuję. Mam 18 lat, takze jakas tam bariera jest ominieta.Nie znam sie na kontach dlatego Was prosze o napisanie, jak wyglada sprawa kont obecnie? Gdzie sie oplaca? Jak sie oplaca? Co sie robi...Itp. na ten temat. Z gory dzieki
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 12:48   #57
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mBank.
Nie musisz mic stalych dochodow, nawet mozesz miec mniej niz 18lat (chyba min 14).
Wejdz na stronke i sie wszystkoego dowiesz
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 13:13   #58
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
...(chyba min 14)...
13
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl

Ostatnio zmieniany przez kizio : 26.03.2005 o godz. 13:26
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 13:24   #59
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,915
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W mBanku dziala wszystko sprawnie. Zapusc sobie demo na stronie i porozgladaj sie. Standardowo zakladasz np e-konto i pozniej mozesz sobie wydzielac jakies pule pieniedzy i zakladac lokaty terminowe. Przelewy wychodza bardzo szybko, chyba 4 razy dziennie sa realizacje zlecen, wiec nie ma zadnych problemow.
Co do kart platniczych to sam nie uzywam, wiec nie powiem co i jak.

Tak nawiasem, to zalozenie konta trwa w mBanku min 3 tygodnie i nie łudz sie ze np wysylajac papierki poczta z priorytetem (czyli dostarczenie nastepnego dnia) cos przyspieszysz - chodzi tu o pelna obsluge z mozliwoscia wyplat, bo wplacac to mozesz duzo wczesniej. Podobnie czasochlonne, albo i bardziej, jest uruchamianie polecen zaplaty....ale jak juz przez to wszystko przebrniesz to potem masz spokoj.

Jeszcze jedno - obsluge przez kanal internetowy musisz tez na poczatku uruchomic poprzez m-linie czyli telefonicznie, ale to juz zadziala nastepnego dnia.

PS Mozesz tez ze stronki wejsc na "kontakt" i dalej na czat z m-linia i tam mozesz 'na zywo' pogadac sobie z kims z pracownikow wBanku i popytac. Odpowiadaja cierpliwie.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 26.03.2005 o godz. 13:29
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.03.2005, 13:44   #60
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no to w sumie fajnie...
No bo mi glownie zalezy zeby gdzies te pieniadze gromadzic. Bo wiadomo tam nic nie urośnie..a przy okazji jak jakies wakacje,czy nawet wypad na zakupy brać 400zl samemu to strach troche jest (fakt ze to najmniejszy problem, ale zawsze) dlatego tutaj karta sie przydaje) bardziej mnei interesuja przelewy przez internet itp.

A co sadzicie o INGBank?

Ps. a jak z cenami za przelewy w mBanku?
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.